Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: [ pozostale] [allegro] ciekawe e32 750

  1. #31
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    narazie nie mysle o zmianie auta bo nie top jest priorytetem a raczej doprowadzenia do stanu igła obecnie posiadany pojazd.. moze troche głupie podejscie zrobic auto i sprzedac.. ale ja mysle, chciałbym tak myslec ze zrobie co trzeba i sie bede cieszył prze pare lat w miare niusterkowa jazda :/ nie liczac spraw eksploatacyjnych.. do czego darze jednak.. cały czas myslałem ze nastepca bedzie 4.4l i to jest pewnik ;) ale coraz bardziej przekonuje sie na korzysc 5.4l :D ahhh

    za duzo marzen na tym forum ;) z mojej strony :D

    pzdr

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    do czego darze jednak.. cały czas myslałem ze nastepca bedzie 4.4l i to jest pewnik ;) ale coraz bardziej przekonuje sie na korzysc 5.4l :D ahhh

    za duzo marzen na tym forum ;) z mojej strony :D

    pzdr
    hehehee
    Mib, miałeś 318tke ja miałem 324TD, kupiłem 735 na przekór wszystkim i ciesze się jak dziecko niemalże że takiego wyboru dokonałem, po jakimś czasie "dałeś się namówic/sam się przekonałeś" i kupiłeś 735 . Od jakiegoś czasu mówię że jak z tą się rozstane to już tylko na 5,4 V12 (nawet dzisiaj na GG puściłem Ci dwie miłe alpinki(szczególnie druga) ) i zrobie tak, tymbardziej jezeli się okaże że bede miał służbowy "rozrusznik" na dłużej.
    5,4 to 5,4. V12 to V12, skóra na desce to skóra na desce, wersja "L" to wersja "L", 20 cali Alpiny to 20 cali Alpiny. Jak szaleć to szaleć :D

    PS: Junior przeciez musi jeździć w największym luksusie, prawda?

    PS2 : ta pierwsza 750-tka ze zdjęcia za 4200 to obraz nędzy i rozpaczy.

    pozdrawiam
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  3. #33
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    co do linków które podesłaełes to sie nie wypowiem :D :x

    Mnie ostatnio zszokowało to AUTO a raczej jego cena.. za v8 to niewiele ale juz sie doszukałem kombinacji.. i ciekawe tez ze koles zakłada gaz i sprzedaje auto jeszcze za takie pieniadze.. tak czy inaczej jesli miał by tyle kosztowac to ojoj ale poczekamy na 5.4 :D zeby tego było mało to zadzwoniłem do goscia okazało sie, tak twierdził, ze ten numer jst błedny.. ktos podał błedny nr w ogłoszeniu..

    P.S. Nie podsyłaj linków aut których sobie nie kupie w przeciagu nastepnych kilku lat :D

    P.S.2 Szczególnie takich aut ;) :D

    pzdr

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    BMW
    było e32 750 jest e46 320d
    Skąd
    Kołobrzeg
    mnie też od dawna kusi e38 750 z silnikiem 5.4 litra ale jakoś ta linia e38 do mnie nie przemawia....

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    7
    Mib jakich kombinacji sie dopatrzyles poza uderzeniem przodem w tej 7 bo chce ja kupic.

  6. #36
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    http://www.autoscout24.de/details.aspx?id=bbgkigibdiow


    ładna sztuka, może ktosik potrzebuje.???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •