Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: panel klimatyzacji

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    230
    BMW
    E30,E31,E34
    Skąd
    Wwa
    Dolacze sie do tematu:
    raz na jakis czas cos od strony deski rozdzielczej brzeczalo - w b. denerwujacy sposob. Po jakims czasie zorientowalem sie, ze wystarczylo docisnac panel klimatyzacji palcem i przestawal brzeczec, okazalo sie, ze nie jest "wcisnietyy" z lewej strony. Probowalem wciskac go z calej sily, jednak nie wszedl nigdy na swoje miejsce, wiec wyciagnalem go calego by sie przyjrzec. Pomimo, ze nie udalo mi sie rozwiac zagadki czemu nie da sie go wcisnac (zacisk po lewej stronie panela nie wyglada na uszkodzony) odkrylem inna zagadke - jednopinowa podluzna blekitna kosteczka - za panelem - nie wpieta nigdzie. Co to moze byc? Oprocz tego wiazka trzech kabli w kolorach fioletowym/ zoltym/zielonym zalepiona przez kogos izolacja tez sobie wisiala.

    Czy ktos moze mi powiedziec co to jest? I co zrobic, by ten niesczesny panel umocowac na miejscu? Ew. przy okazji jakies info jak wyciagnac fabryczne radio :]


    pozdro

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Może byla wtyczka od EDC ASR PDC? pod panelem klimy po bokach popielniczki byly umieszczane przyciski od tych funkcji to pewnie jedna z tych wtyczek. Też to u siebie mam niebieska wtyczka mała taka. u Ciebie może ktoś obciał wtyczke i zaizolował. Przyjrze sie jutro u mnie jaki kolor kabli ma ta wtyczka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •