Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Dociąganie drzwi

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9
    W sumie to nie ja rozwiazalem problem a moj mechanik.
    Wiem, ze bedzie niedlugo dociaganie wszystkich drzwi i bardzo mnie to cieszy.

    pozdrawiam

  2. #12
    A powiesz nam o co chodziło z tym dociąganiem drzwi czy to jakaś tajemnica poliszynela? Bo dla nas w sumie żadna różnica czy wpadł n to mechanik, czy Ci się rozwiązanie przyśniło w nocy. Chcemy po prostu wiedzieć jak zrobić żeby to dociąganie działało :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    A powiesz nam o co chodziło z tym dociąganiem drzwi czy to jakaś tajemnica poliszynela? Bo dla nas w sumie żadna różnica czy wpadł n to mechanik, czy Ci się rozwiązanie przyśniło w nocy. Chcemy po prostu wiedzieć jak zrobić żeby to dociąganie działało :)

    ...właśnie...no chyba ,że tajemnica :x ...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9
    Z tego co wiem to wszystko lezy w kompie, bedzie wszystko ustawiane lacznie z dociaganiem na dniach :) Nie wiem jak ale bedzie dzialo :hah:

    A problem tkwil w tym, ze dociagaly sie tylko drzwi kierowcy i chcialem sie dowiedziec czy moglo tak byc od poczatku czy cos jest nie tak.

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hmm a w E65 nie ma już opcji "resetu ustawień" lub zwanego "resetu głównego" przez lata się to zmieniało w E32 łączyli klemy na 15 min, w E38 odłączało się aku na kilka godzin. W tedy wszystkie dziwne ustawienia się resetują i wszystko działa jak trzeba. Tutaj pewnie też jest coś takiego
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #16
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    W e65 sa juz swiatlowody i jak odlaczysz aku na dluzszy czas ro zresetuje sie glowny BC i sterownuiki szlak trafi a wtedy juz tylko ASO gdzie wgranie sterownikow kosztuje ok.5tys...takze nie odlaczac aku!!!!!!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    W e65 sa juz swiatlowody i jak odlaczysz aku na dluzszy czas ro zresetuje sie glowny BC i sterownuiki szlak trafi a wtedy juz tylko ASO gdzie wgranie sterownikow kosztuje ok.5tys...takze nie odlaczac aku!!!!!!
    czyli jakby Ci padł aku w aucie, to masz lawete do ASO ? , to nawet nie możesz go wyjąć jakbyś w zimie chciał wsadzić pod prostownik?
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Aż się wierzyć nie chce. W ogóle nie ma czegoś takiego jak reset? Czyżby producentom zależało aby już zawsze auta przyjeżdżały na serwis? Trochę chore

    i właśnie, co jak padnie aku? Wydaje mi się, że do podtrzymania pary płytek elektronicznych potrzebne jest troszkę energii. Najbardziej chore wydaje mi się to, że BC nie ma własnego awaryjnego zasilania sokoro jego brak w obwodzie powoduje takie spustoszenie. Wytkną bym to jako duży błąd konstruktora
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Aż się wierzyć nie chce. W ogóle nie ma czegoś takiego jak reset? Czyżby producentom zależało aby już zawsze auta przyjeżdżały na serwis? Trochę chore

    i właśnie, co jak padnie aku? Wydaje mi się, że do podtrzymania pary płytek elektronicznych potrzebne jest troszkę energii. Najbardziej chore wydaje mi się to, że BC nie ma własnego awaryjnego zasilania sokoro jego brak w obwodzie powoduje takie spustoszenie. Wytkną bym to jako duży błąd konstruktora
    kolego tak jest od zawsze ... "Pierwsze auto utrzymuje dealera - później robi to serwis" Po co robic autoktóre nie wróci do serwisu ??

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No ale wiesz. E38 ludzie dają radę utrzymać. Jakoś nowych 7er nie widzę :/ a przecież wielu z nas będzie się w najbliższych latach przesiadać. I pomału warto poznawać te samochody. Rozumiem, że kupując 2-3 letnie 7er nie masz kosztów związanych z naprawami więc masz kasę na serwis ale jak one będą miały po 10 lat to mi się nie uśmiecha przepłacać utrzymania "starego" auta dodatkowymi kosztami drogiego serwisu. Bo wyglądana to że mało co będzie można zrobić we własnym garażu :( bo za co się nie chwycisz będziesz mógł narobić więcej szkód jak pożytku
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •