Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: progi poliftowe do przedlifta

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    42
    BMW
    740i
    Skąd
    Białystok

    Post progi poliftowe do przedlifta

    Za 3 tygodnie będą wycinane u mnie progi bo dokonały już żywota i rozglądam się za możliwymi opcjami. Znajomy ma całe, w dobrym stanie, ale od polifta i teraz rzecz w tym, czy one się zbytnio różnią? Progi będą wycinane z 10-15 cm w głąb podłogi.
    Czy poliftowe różnią się tylko wzmocnieniem na lewarek? Osobiście nie potrzebuje tych otworów z boku.
    Z tego co znalazłem w necie to są tylko same te nakładki na próg, któs coś robił w tym stylu?

    Edit;

    Poszperałem już sporo i mam pytanie:

    Znajomy ma od polifta gotowe do wycięcia, nakładki da gratis.
    Wiem, że błotniki poliftowe różnią się otworem na kierunki, ale reszta wygląda identycznie raczej.
    Więc czy poliftowe progi, które z tego co się zorientowałem różnią się wzmocnieniem na lewarek i spinkami na nakładki, spasują się z moim przednim błotnikiem PRZEDLIFTOWYM, tak bym mógł tę nakładkę przykleić do tego błotnika?
    Próg z tylu wygląda już chyba tak samo.

    Ciekawi mnie konstrukcja w środku progu... Ciężki temat

    Gdybym miał na miejscu przedliftowe w dobrym stanie to bym nie kombinował, ale mam na miejscu dobre liftingowe w dodatku jeszcze na samochodzie więc będą świeże przed montażem.
    Ostatnio edytowane przez under ; 22-05-2018 o 11:07

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pablo_el
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    143
    BMW
    e38 744 1997 e36 M50b20nv 1997
    Skąd
    Bialystok
    Mam nakładki poliftowe w przedlifcie i listwy zgarniające drzwi są również inne jak i listwa na błotniku i ćwiartce z tyłu. Co do środka to nie wiem ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Pablo_el Zobacz posta
    Mam nakładki poliftowe w przedlifcie i listwy zgarniające drzwi są również inne jak i listwa na błotniku i ćwiartce z tyłu. Co do środka to nie wiem ;)
    Znów to samo.....a co Ci te dolne listwy zgarniają ????
    Zgarniająca listwa to ta na drzwiach przy szybie a dolna listwa to po prostu listwa ozdobna lub maskująca.
    Sorry ,ze się czepiam ale nie lubię niejasności a pewne rzeczy mają swoje nazwy i nie powinno się ich mylić z innymi.

    Wracając do tematu wymieniając progi i montując nakładki progowe poliftowe, dolne listwy krawędzi drzwi również będziesz musiał zmienić tak jak @Pablo_el już wspominał.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    42
    BMW
    740i
    Skąd
    Białystok
    Z listwami bede kombinował jak już będą "nowe" progi. Oby konstrukcyjnie wszystko pasowalo :)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-03-2017, 15:35
  2. Progi poliftowe do e38 przedliftowego
    Przez hajper w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 12:06
  3. Tylne lampy poliftowe do przedlifta.
    Przez slaw w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •