Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Bmw E-65 nie działa skrzynia biegów

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2018
    Posty
    29
    BMW
    E 65
    Skąd
    kostrzyn

    Post Bmw E-65 nie działa skrzynia biegów

    Przede wszystkim to witam wszystkich na tym forum bo jestem nowy.Kupiłem miesiac temu BMW serii 7 z 2004 roku z silnikiem 3.0 diesel i automatyczną skrzynią biegów.W piątek gdy byłem na zakupach to pod sklepem autko mi juz nie ruszyło z miejsca ,silnik normalnie odpalił lecz żaden bieg się nie załączył,dzwoniłem do kolegi kazał mi podciągnąc czerwony sznurek do rozblokowania auta,znalazłem tą klapke z której wyskoczył ten sznurek pare razy go pociągnąłem,kilka krotnie zgasiłem auto trwało to około godziny i gdy straciłem nadzieje nagle bieg wskoczył i udało mi się dojechać do domu,gdy zgasiłem pod domem juz nigdzie nie pojechał mimo takich samych czynności.Nie znam sie na BMW ,ale wjechałem na kanał nagrzałem skrzynie dopełniłem olej,brakowało koło 0,4 ltr,sprawdziłem w okrągłej kostce czy napiecie i masa są,wszystko jest,resetowałem skrzynie na zapłonie wciskając pedał gazu na 25 sek.,co nic nie dało.Skrzynia przed tym chodziła idealnie,bez szarpniec czy jakich kolwiek oznak wad.Mam program impa stary z 2007 roku bo kiedys nastawnik ustawiałem koledze to sobie zainstalowałem na komputerze,lecz impa łaczy sie tylko z silnikiem,jesli chodzi o BMW E-65 to w programie jest do wyboru jedna skrzynia z którą sie nie łączy,program po angielsku wiec za duzo to ja nie rozumie a nie chce czegos zepsuc za pomoca prób i błędów,może ktoś mi cos mądrego poradzi ,może ktos miał taki przypadek i sie z nim uporał,bardzo prosze o pomoc ,będe wszystko robił i sprawdzał według waszych wskazówek,jest to moje pierwsze BMW ,zawsze miałem inne marki z którymi nie miałem problemu i zawsze sam sobie je robiłem a teraz potrzebuje waszej pomocy,dziękuje.
    Ostatnio edytowane przez viansa2003 ; 24-04-2018 o 12:51 Powód: błąd

Podobne wątki

  1. Automatyczna skrzynia biegów nie zmienia biegów
    Przez marco84 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-11-2017, 02:00
  2. [skrzynia] skrzynia biegów
    Przez bonou2 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-12-2016, 16:58
  3. Skrzynia biegów 750
    Przez Rataj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-04-2008, 07:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •