Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: naglosnienie w e38 - czy dobre?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    naglosnienie w e38 - czy dobre?

    czytalem Wasze opinie na temat naglosnienia w BMW.. nie byly one zbyt pozytywne..

    czy oryginalne radio BMW Profesional jest czegos warte? czy dokupic do niego zmieniarke i niech smiga? czy w ogole sie nie bawic i wymienic na jakies poczciwe mp3? np. alpine.

    czy funkcja DSP z miniaturowym wyswietlaczem jest jakims systemem do naglosnienia? ( a mysle ze tak:P ) co dokladnie to jest i do czego sluzy - jesli moglibyscie mi to wytlumaczyc:)

    pozdrawiam;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    DSP (digital sound packiet). Jest to najlepsza opcja nagłośnieniowa w E38. Składa sie ze Wzmacniacza z procesorem dźwięku oraz 12głośników - w tym 2 suby. Może nie daje takiej dynamiki dźwieku jak np BOSE w AUDI ale gra czysto i w miarę przyjemnie - napewno wielekroć lepiej niż seryjne nagłośnienie.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    59
    No ja tam sie nie zamierzam bawic w ulepszanie seryjnego sprzetu. Decyzja juz zapadla i bede wszystko wymienial :).
    Mam juz kupione 2 wzmacniacze BBG. Treaz tylko musze kupic pozadna jednostke. Moze na takiego Clariona- MAX973 HD

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    znaczy bo ja tak powiem ze mam te dsp.. ale szalu nie ma.. powiem nawet ze jest dosc slabo a audiofilem to napewno nie jestem..

    zastanawiam sie nad tymi subami czy sa.. bo ogolnie nic nie slychac:)

    a moze poprzedni wlasciciel wszystko wyjal:P

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez Martinez
    No ja tam sie nie zamierzam bawic w ulepszanie seryjnego sprzetu. Decyzja juz zapadla i bede wszystko wymienial :).
    Mam juz kupione 2 wzmacniacze BBG. Treaz tylko musze kupic pozadna jednostke. Moze na takiego Clariona- MAX973 HD
    aby miec naprawde dobre naglosnienie trzeba to wymienic.Ja wczoraj odebralem auto z basser.pl i chlopaki troszke narzekali na jakosc seryjnej jednostki. Pomimo niezlych glosnikow nie jest to czego oczekiwali(dla nie i tak bomba ;D ;D ).

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a nie orientujecie sie czy mozna do tej instalacji audio w latwy sposob podlaczyc wzmaka jeszcze? montowaliscie dodatkowe wzmacniacze?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •