Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 141

W±tek: [e65] 2002 730D czy warto za t± cene kupiæ?

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Sk±d
    KROSNO

    Post [e65] 2002 730D czy warto za t± cene kupiæ?

    Witam Panowie mam na oku ³adna zadbana bmw7 e65 730D 2002r. Cena 30 ty¶,. Sprzedaj±cy twierdzi ¿e auto ma parê lat i jest mocno doinwestowane. Czekam od niego numer vin mo¿e co¶ uda siê sprawdziæ. przebieg realny 305 ty¶. Co mi radzicie pchaæ siê w 2002r czy te¿ nie ? Mysle ze jak stan auta jest dobry to warto co myslicie?

    https://www.olx.pl/oferta/okazja-bmw...5-IDrTgkn.html

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Szkoda, ¿e w nocy tych zdjêæ nie zrobi³. Z tym (raczej s³abym) wyposa¿eniem, za tê cenê, to musia³by byæ na 5+. By³bym ostro¿ny na Twoim miejscu. Zastanawia mnie ten wpis w og³oszeniu: "kupuj±cy zwolniony z op³aty skarbowej". To znaczy, ¿e co? Fakturê wystawia? Z tego co wiem, jak kupuje siê auto od prywatnej osoby to PCC trzeba zap³aciæ.

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Sk±d
    KROSNO
    Nie p³acisz op³aty skarbowej ¿adnej robi to ten który sprowadza auto z zagranicy. Pyta³em w urzêdzie ja nigdy nie p³aci³em ¿adnych op³at nawet jak auta z niemiec mia³em. Go¶c siê zarzeka ¿e auto jest mega zadbane to starszy go¶æ nie jaki¶ m³odzik. Czemu s³abe wyposa¿enie? nie ma jednego porkêt³a od nawiewu i fotele nie maja wysuwanych lêdzwi ale tak to raczej jak na 7 to jest sporo tego. Niewiem ja nigdy nie mia³em seri 7 tak ¿e dla mnie to jest nowo¶æ.
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 18-02-2018 o 09:57

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    PCC to te¿ op³ata skarbowa.

  5. #5
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar HTN
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Sk±d
    okolice Frankfurtu / Wroc³aw / Kotlina K³odzka

    Post

    Skoro nie ma op³aty skarbowej z tytu³u umowy cywilno-prawnej, to znaczy, ¿e sprzedawca odprowadza VAT lub VAT-mar¿ê. Jak kupuje siê auto od handlarza z dzia³alno¶ci±, to nie obowi±zuje PCC-3, bo nie jest to wg umowy cywilno-prawnej, tylko normalnie na rachunek.

    Cytat Zamieszczone przez ROB7ER Zobacz posta
    Czemu s³abe wyposa¿enie? nie ma jednego porkêt³a od nawiewu i fotele nie maja wysuwanych lêdzwi ale tak to raczej jak na 7 to jest sporo tego. Niewiem ja nigdy nie mia³em seri 7 tak ¿e dla mnie to jest nowo¶æ.
    - najtañsze drewno
    - zwyk³e fotele (choæ dziêki temu, ¿e nie ma komfortów jest wiêcej miejsca z ty³ na nogi)
    - zwyk³a kiera
    - fotel ma tylko podgrzewanie (tak¿e a¿ ca³kiem biedny nie jest, bo widzia³em wersje i bez tego)
    - nie ma TV
    - nie ma rolet szyb z ty³
    - najtañsza klima (choæ u siebie tej mega rozbudowanej w zasadzie nie u¿ywam - dwie strefy wed³ug mnie s± zupe³nie wystarczaj±ce)
    - klapa nieelektryczna?
    - nie ma soft close
    - z tym systemem start-stop chyba lekko Go ponios³o :)

    Jest to biedna wersja jak na 7er, ale na tle innych aut wyposa¿enie i tak jest dobre (Olejus zrobi³ na forum fajny opis co 7er mo¿e mieæ):
    - biXenon
    - dwie strefy klimy
    - podgrzewane fotele
    - tempomat
    - navi na pewno jest, bo to chyba by³ standard
    - el. sterowane fotele
    - el. sterowane lusterka (pewnie podgrzewane)
    - komputer pok³adowy
    - czujniki zmierzchu i deszczu
    - 4x el. szyby
    - DSC
    - kiera wielofunkcyjna
    - 3,0 diesel
    - 6-biegowy automat
    - el. hamulec postojowy
    - obrotomierz (hahahaha!)
    - sevro (nie mog³em siê powstrzymaæ! :D)
    ... taki bardzo dobrze wyposa¿ony Passat Highline z tamtych lat :). Mo¿e my przywyknêli¶my i nam siê wydaje, ¿e takie 7er to biedne auta, ale na tle takiego Audi A6 wcale tak ¼le to nie wygl±da, nawet w tak biednej wersji.

    Najwa¿niejszy jest stan, a wygl±da wizualnie na zdjêciach wzglêdnie. Pytanie sk±d te 285KM, jak te wersje mia³y 218KM. "18 letnie" ko³a te¿ wydaj± siê by¶ stare :) (tak, wiem, ¿e chodzi o 18" letnie).
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 18-02-2018 o 10:27

  6. #6
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar jaro5
    Do³±czy³
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Sk±d
    radom
    Pisze ¿e to OKAZJA....pytanie tylko jaka ?
    by³o E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  7. #7
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar HTN
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Sk±d
    okolice Frankfurtu / Wroc³aw / Kotlina K³odzka
    Oka¿e siê niebawem :).

    Dobrze, ¿e nie napisa³ jak wiekszo¶æ "full opcja!!!" :).

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Sk±d
    KROSNO
    No w³asnie zastanawia mnie to go¶c ca³y czas mowi ze te tansze e65 z tego roku to szroty ale realia sa inne bo na internecie z tego rocznika i to w bogatszej wersji 730d 2002r chodza po 26tys max. Czekam na vin bo widzê co¶ go¶æ wys³aæ nie mo¿e tego vinu.

  9. #9
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Sk±d
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Pisze ¿e to OKAZJA....pytanie tylko jaka ?
    Niewiem co mia³ na mysli on mi mowi ze to auto warta 33 tys ale sprzedaje za 30 ja mowie Panie nie te lata chyba z 2004r chodza po 30 a i nawet idzie znale¼æ polifta w tej cenie a on mi wyskakuje z tak± cen±. To chyba faktycznie stan jest jaki¶ mega. Wygladem auto wyglada przyzwoicie jak kto¶ pisa³ felgi te akurat mi siê podobaja bo kto¶ tam wy¿ejk napisa³ ze stare jakie stare? akurat ten wygl±d pasuje jak ula³ do e65 czêsto mozna spotkaæ przedlifty z tymi w³asnie ko³ami, wyposa¿enie te¿ mi odpowiada bo jest daleko lepsze ni¿ w mojej E60 gdzie mam nawet ma³a navi/. trzecia sprawa auta nie widzia³em na ¿ywo jeszcze bo wczoraj go¶æ czasu nie mia³ a chcia³êm je zobczyæ bo mam dos³ownie 30 km do go¶cia. A o 30 ty¶ napisa³em mu ¿e mo¿e zapomnieæ chyba ¿e pojedzie na kana³ i stacje diagnostyczn± i wyniki wyjd± bardzo dobre wtedy mo¿emy gadaæ o tej cenie inaczej nie ma mowy:)
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 18-02-2018 o 11:59

  10. #10
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar HTN
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Sk±d
    okolice Frankfurtu / Wroc³aw / Kotlina K³odzka
    Stan silnika, czy skrzyni zawsze przeanalizuje siê pi x drzwi, bo dzisiaj nie wszystko odkryjesz od razu (szczególnie, ¿e specyfików to o¿ywiania trupów na rynku nie brakuje).

    Resztê - zawieszenie, b³êdy, stan budy, sprawno¶æ wyposa¿enia itd. jeste¶ w stanie w miarê sprawnie sprawdziæ.

    Kupiæ sobie pad³o z problemami np. elektronicznymi, to pó¼niej naprawdê mo¿na pompowaæ hajs w auto bez skutku.

Podobne w±tki

  1. [e38] Zna kto¶ to auto? Warto kupiæ?
    Przez Sebastian855 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2014, 22:06
  2. Chce kupiæ 745i rok 2002
    Przez tygrysek2002 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 08:18
  3. 740 anglik czy warto kupiæ 5800z³
    Przez bialydaro w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 18:01
  4. czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupowaæ?
    Przez konrador w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •