Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 141

Wątek: [e65] 2002 730D czy warto za tą cene kupić?

  1. #41
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    ekhm... Miro.... prawda jest (raczej) nieco inna. Swoją 12/2003 sprzedałem za 29.5k pln. Ty byś ją skreślił, bo była malowana tu i ówdzie, ale mechanicznie była zadbana. Nie bądź ortodoksem. Daj innym ludziom pole do manewru i nie oceniaj aut zero-jedynkowo. Zgodzę się, że matowe drewno to nie wyznacznik. Bo można było zamówić auto na pełnym wypasie z matowym drewnem. To nie auta klasy kompakt, że pakiet wyposażenia dyktował granice wyposażenia. Jak to powiedział Kickster, w BMW możesz zamówić topowy silnik z bieda wyposażeniem, albo najsłabszy silnik z topowym wyposażeniem.

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Byłem pewny, że następny post po moim będzie Twój Damnedku :)
    Oczywiście, niech każdy kupuje co chce i za ile chce. Ja osobiście mam swoje wytyczne i zasady i staram się być im wierny.
    Reszty mnie życie nauczyło, niejednokrotnie powiem ......."niestety"
    Obecnie jestem mądrzejszy ale miałem w życiu ponad sto aut włącznie z maluchami,Dacią i Bóg jeden wie co jeszcze więc zapracowałem sobie na moje podejście do takich spraw.

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Dla mnie akurat wersja drewna w E65 nie przeszkadza mi to obojętne czy jest szkliste czy matowe czy białe czy mambusowe bo to nie o to chodzi liczy się wyposażenie auta i stan techniczny a nakladki drewna to najmniejszy problem wg mnie,

    Panowie myślalem dużo o polifcie i takowy jest zobaczcie ale raczej wygląda na mega pewne auto. : http://allegro.pl/bmw-720d-i7205508782.html
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 02-03-2018 o 15:39

  4. #44
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Zaytaj czy rok temu była tez do sprzedania. Cos mi sie kojarzy ten kolor, maly przebieg i brak grzanyh foteli.

    Zdjecia byly przed jakąś sala weselna czy cos takiego. Jesli to ta sama, to sprzedaje sie juz z dwa lata
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 02-03-2018 o 16:00

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Tak była rok temu wystawiona za 40 tyś. potem jej nie było chwile i teraz się pojawiła ale wyglada na bardzo ładne. niedaleko odemnie.

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ROB7ER Zobacz posta
    Dla mnie akurat wersja drewna w E65 nie przeszkadza mi to obojętne czy jest szkliste czy matowe czy białe czy mambusowe bo to nie o to chodzi liczy się wyposażenie auta i stan techniczny a nakladki drewna to najmniejszy problem wg mnie,

    Panowie myślalem dużo o polifcie i takowy jest zobaczcie ale raczej wygląda na mega pewne auto. : http://allegro.pl/bmw-720d-i7205508782.html
    Jeżeli ona ma faktycznie 144kkm przebiegu i wygląda w realu jak na zdjęciach a do tego jest cała w oryginale to jest za darmo to auto i ja jutro po nią jadę. :)

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jeżeli ona ma faktycznie 144kkm przebiegu i wygląda w realu jak na zdjęciach a do tego jest cała w oryginale to jest za darmo to auto i ja jutro po nią jadę. :)
    No własnie zamierzam je kupić bo chyba najbardziej sensowna opcja i widać ze auto pewne. do tego cały bak ropy a nie jak inni sprzedaja i na dnie paliwa ze na stacje nie dojedziesz. ale dziwne bo to auto już było wystawione rok temu za 40 i nikt nie kupił. Jadę jutro je ogladać.
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 02-03-2018 o 20:37

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Chłopaki powiedzcie mi bo bylem u goscia dziś w jego E65 7 ta z 2002r nie swieca wogule ringi jest to możliwe ze ringów nie było? czy coś znó zmachlojone pytam goscia czego ringi nie swieca a on gada ze nie sa mu potrzebne ja mowie jak kużwa nie jak ring to jest postojówka.... masakra , jakis bład wyrzuca z czujnikiem temperatury a jest nowy zalozony ponoc trzeba to kodować czy jak? wrocilem do domu bo mam dośc jescze z tylu zderzak przerysowany i to dość dobrze. Gosc ceni 33 tys za co wysmiałem go totalnie.
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 03-03-2018 o 10:17

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Ringi to pikuś albo wykodowane albo żarówki z reguły a tak miałem to jak jedna padnie zaraz druga leci
    Czujnik temperatury to też nie jakaś poważna usterka
    Ogólnie pierdolami się nie przejmuj
    Silnik sprawdź, turbo,zawieszenie lakier i czy tarcze nie biją.

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez twin7 Zobacz posta
    Ringi to pikuś albo wykodowane albo żarówki z reguły a tak miałem to jak jedna padnie zaraz druga leci
    Czujnik temperatury to też nie jakaś poważna usterka
    Ogólnie pierdolami się nie przejmuj
    Silnik sprawdź, turbo,zawieszenie lakier i czy tarcze nie biją.
    On powiedział ze czujnik temperatury zmienił na nowy ale bład został temperature podaje poprawnie dane nie rozumie jak bład skoro załozył nowy czujnik? z ringami to niewiem mozliwe ze ktoś wykodował ale z drugiej strony przeciez ringi to są postojówki w bmw bez tego w razie kontroli drogowej moze policjant się o to przyczepić. trochę dziwiło mnie podejście gościa co do tych ringów problem zarówki nowe założyć?

    Spojrzcie na kierownicę auto ma 305tyś przebiegu tak az kierownica jest wytarta w 7mce? szczegolnie z lewej strony to chyba 500 tys mialo przebiegu https://ibb.co/bO71iS
    Ostatnio edytowane przez ROB7ER ; 04-03-2018 o 09:50

Podobne wątki

  1. [e38] Zna ktoś to auto? Warto kupić?
    Przez Sebastian855 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2014, 22:06
  2. Chce kupić 745i rok 2002
    Przez tygrysek2002 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 08:18
  3. 740 anglik czy warto kupić 5800zł
    Przez bialydaro w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 18:01
  4. czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupować?
    Przez konrador w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •