Poka¿ wyniki od 1 do 9 z 9

W±tek: Wy¶wietlacz nawigacji ¶wieci na bia³o - Pomocy!

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Dzik740i
    Do³±czy³
    May 2017
    Posty
    12
    BMW
    e38 740i
    Sk±d
    ¯yrardów

    Post Wy¶wietlacz nawigacji ¶wieci na bia³o - Pomocy!

    Witam wszystkch.

    Opis problemu:
    Ekran dzia³a³ do momentu nieudolnego odpalania auta z przewodów przez mojego kolegê. Twierdzi, ¿e pod³±czy³ przewody pod mask± tak jak byæ powinno (nie by³o mnie przy tym), ale po tej sytuacji ekran przesta³ dzia³aæ. Jak dot±d auto by³o u jednego speca, który niby przylutowa³ zabezpieczenie w ekranie, niby sprawdzi³ modu³ GPS i niby wszystko jest ok, ale ekran dalej ¶wieci tylko na bia³o (tak jak na foto). Co mo¿e byæ przyczyn± ? Dziêkujê za odpowiedzi.

    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/1...06818998_o.jpg

  2. #2
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2017
    Posty
    5
    BMW
    e38 740il
    Sk±d
    Ostrów Wielkopolski
    Byæ mo¿e soft który jest w no¶niku siê wysypa³. Te¿ tak kiedy¶ mia³em przy próbie kodowania i spadku napiêcia przez akumulator na skraju ¿ywota.

    Wys³ane z mojego GT-I9301I przy u¿yciu Tapatalka

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    64
    BMW
    735i
    Sk±d
    Krk
    Próbowa³e¶ od³±czyæ czytnik map navi albo sprawdzaæ czy w ogóle dzia³a? U mnie tak to wygl±da jak od³±cze czytnik.

  4. #4
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Dzik740i
    Do³±czy³
    May 2017
    Posty
    12
    BMW
    e38 740i
    Sk±d
    ¯yrardów

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Cube Zobacz posta
    Próbowa³e¶ od³±czyæ czytnik map navi albo sprawdzaæ czy w ogóle dzia³a? U mnie tak to wygl±da jak od³±cze czytnik.
    Tak, by³ od³±czany. Podobno znalaz³ tam jakie¶ zimne luty, chocia¿ mówi³, ze to raczej profilaktycznie przylutowa³, bo nie powinno mieæ to wp³ywu. Poza tym pod³±cza³em czytnik z innego BMW i by³o to samo :/

  5. #5
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Dzik740i
    Do³±czy³
    May 2017
    Posty
    12
    BMW
    e38 740i
    Sk±d
    ¯yrardów
    Czyli je¶li soft siê wysypa³ to do wymiany radio ?

  6. #6
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    64
    BMW
    735i
    Sk±d
    Krk
    Zanim cokolwiek kupisz to radzê najpierw spróbowaæ wgraæ na nowo soft, wyjdzie taniej. Chyba ze zrobisz to sam to ju¿ w ogóle. Bia³y ekran oznacza ze czytnik nie ma oprogramowania, albo ze w ogole nie ma czytnika. Nie wiem na jakiej zasadzie to dzia³a ale w moim e38 mam starsza mniejsza navi 4:3 i starszy czytnik, pare lat temu czytnik zacz±³ kra¶æ pr±d wiec go od³±czy³em, ekran w radiu dzia³a³ ale mia³ mniej funkcji i brzydsza grafikê. Kupi³em inny czytnik i okaza³o siê ze nie ma jêzyka angielskiego, od³±czy³em go i mia³em tak jak ty bia³y ekran. Wyglada na to ze radio zapamiêtuje cze¶æ softu z czytnika i nawet po od³±czeniu co¶ tam w nim zostaje.

  7. #7
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Dzik740i
    Do³±czy³
    May 2017
    Posty
    12
    BMW
    e38 740i
    Sk±d
    ¯yrardów

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Cube Zobacz posta
    Zanim cokolwiek kupisz to radzê najpierw spróbowaæ wgraæ na nowo soft, wyjdzie taniej. Chyba ze zrobisz to sam to ju¿ w ogóle. Bia³y ekran oznacza ze czytnik nie ma oprogramowania, albo ze w ogole nie ma czytnika. Nie wiem na jakiej zasadzie to dzia³a ale w moim e38 mam starsza mniejsza navi 4:3 i starszy czytnik, pare lat temu czytnik zacz±³ kra¶æ pr±d wiec go od³±czy³em, ekran w radiu dzia³a³ ale mia³ mniej funkcji i brzydsza grafikê. Kupi³em inny czytnik i okaza³o siê ze nie ma jêzyka angielskiego, od³±czy³em go i mia³em tak jak ty bia³y ekran. Wyglada na to ze radio zapamiêtuje cze¶æ softu z czytnika i nawet po od³±czeniu co¶ tam w nim zostaje.
    To ciekawe. Spróbujê najpierw tak pokombinowaæ. Dziêki za odpowied¼.

    Je¶li kto¶ ma jeszcze jakie¶ pomys³y pro¶ba o podpowiedzi :)

    Pozdrawiam!

  8. #8
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Sk±d
    Racibórz(¦l±sk)
    Skoro podstawia³e¶ drugi czytnik to prawdopodobnie nie on jest tu winien problemu.
    Od³±cz niebiesk± wtyczkê z tunera TV i pod³±cz j± do czytnika. Sprawd¼ czy co¶ pomo¿e
    Je¶li nie to bardzo mo¿liwe, ¿e sam ekran jest uszkodzony. Taki przypadek z ma³± navi ju¿ mia³em
    Celem wykszta³cenia nie jest nape³nienie umys³u cz³owieka faktami; zadaniem jest nauczyæ go, jak ma u¿ywaæ umys³u do.. my¶lenia. A czêsto zdarza siê, ¿e cz³owiek lepiej umie my¶leæ, nie bêd±c krêpowany wiedz± przesz³o¶ci.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz co¶, jest pw, mail, gg, w ostateczno¶ci sms

  9. #9
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2018
    Posty
    3
    BMW
    745iL
    Sk±d
    Zgorzelec
    Witam wszystkich podepne siê to tematu
    U mnie w E66 02r temu mam dzielony ekran pad³ mi napêd CD w baga¿niku kupi³em dvd i teraz tak¿e mam bia³y ekran nagra³em p³ytê z softem ale niestety nic nie wgrywa :(
    Gdzie¶ na forum czyta³em ¿e w programie inpa zmienia siê rodzaj wy¶wietlania byæ mo¿e tam jest co¶ przestawione ?

Podobne w±tki

  1. Wy¶wietlacz g³ówny - pomocy!
    Przez szpregel w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-07-2016, 22:03
  2. Doposa¿enie nawigacji i zmieniarki. Pomocy.
    Przez Hub7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-10-2015, 17:41
  3. Ca³y czas ¶wieci siê lewe d³ugie ¶wiat³o w e65, pomocy.
    Przez north w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 11:25
  4. Stag 300 dioda ¶wieci ca³y czas, pomocy.
    Przez ups00 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 10:48
  5. Bia³o Czarne E38
    Przez x-factor w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 19:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •