Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Badania techniczne pojazdu 2018

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar bobibmw5
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    67
    BMW
    e65 3.0d i e65 3.0d fl , F01 4.0d
    Skąd
    Bydgoszcz

    Post Badania techniczne pojazdu 2018

    Miałem przyjemność wczoraj być na przeglądzie po nowemu z roboczym autem kangurem.
    Oczywiście wynik negatywny:-jaja

    Podjeżdzam , diagnosta najpierw zabiera dowód , za chwilę opłata. Potem bierze auto - wjeżdza , paczy paczy , woła. Idziemy do kompa , wypisuje i mówi " wynik negatywny " a co się dzieje pytam , "wyciek oleju , zagrożenie ekologiczne , auto do naprawy". Wyciek , dopiero robiłem rozrzad było ładnie sucho. i też z nim poszedłem pod auto , no jest mokra miska-fakt , ale żeby wyciek , toż auto już z 15min stoi na kaflach i jakoś nie kapie nic-mówię. A Diagnosta na to , " bo jest zimno to nie kapie" . Dobre-przecież auto jest nagrzane-40km właśnie zrobiłem. To nic , wynik będzie negatywny i kropka.

    Teraz dalej:
    14dni na naprawę i proszę wrócić spowrotem do nas.Jak będzie zrobione zweryfikujemy (40pln) i dopiero podbijemy. OK
    Jeśli Pan nie wróci do 14dni do nas to koszt przeglądu znowu 99+40pln za weryfikację usterki zdiagnozowanej.OK
    Jeśli Pan zrobi weryfikację na innej stacji to też 99+40pln za weryfikację usterki zdiagnozowanej.OK
    Jeśli Pan nie zrobi weryfikacji z przegladem do 30dni to już tylko na centralną diagnostykę powiatową do Gniezno po przegląd.- 268pln.

    Nie wiem czy to poprawi stan aut na naszych drogach, może trochę , chyba więcej starych aut będzie jeżdzić bez przeglądów . Takie sobie te zmiany.
    Ostatnio edytowane przez bobibmw5 ; 17-01-2018 o 08:43

Podobne wątki

  1. Wysyłka kalendarzy 2018
    Przez tuczi77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 17:38
  2. [zawieszenie] Badania techniczne a EDC - jak wplywa na wyniki?
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 17:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •