Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: Opinia na temat kilku aut

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez zablocki.r Zobacz posta
    Dzisiaj jestem po wizycie u elektromechanika. Zależało mi na sprawdzeniu lewej lampy. Dlaczego nie świeci xenon. Do wymiany jest przetwornica. Przy rozbieraniu okazało się że mocowanie lewej i prawej lampy jest całkowicie rozwalone więc to jest do wymiany, lewego spryskiwacza reflektorów nie ma, zaś prawy ma połamane zaczepy. Więc to też jest do wymiany. Przy oględzinach auta, mam mały problem z odtwarzaczem CD od nawigacji. Odtwarzacz nie chce wypuścić płyty, a iDrive informuje że jest jej brak. Po podłubaniu w napędzie, odtwarzacz załapał płytę i w iDrive normalnie ją odczytało. Problem jest taki że płyta jest mocno sfatygowana i system bardzo długo myśli nim zacznie jakkolwiek działać. Wiem że ta nawigacja jest z 2015 roku, czyli już nieaktualna, ale chciałem się nią pobawić. Macie jakiś pomysł co mogłoby to być? Co znalazłem w schowku gdzie znajduje się nawigacja. Jest jakieś urządzenie, jakiś konwerter który ma w sobie z jednej strony wejścia na cinche a z drugiej wyjście również cinche. Wyjście idzie przewodem do kabiny samochodu, zaś wejście jest nie podpięte. Teraz moje pytanie związane z kategorią w której się znajdujemy. Jaki przetwornik polecacie? Elektryk mówił mi bym wystrzegał się zamienników bo one potrafią mocno namieszać w elektronice, to samo mówił o regenerowanych przetwornicach. Na allegro jest dużo przetwornic za ok 300 zł, szukając po numerze (5DV 008 290-00, BMW 5DV 158 710-00) i producencie "Hella", ale ja nie mam pewności co do oryginalności tych urządzeń. W autolandzie za przetwornice życzą sobie 900 zł. Czy polecacie taką przetwornice za 300 zł?
    Jest koleś na allegro co naprawia przetwornice - przynajmniej kiedyś był i nawet mu wysyłałem. Około 100-150 płaciłem

  2. #42
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Proszę nie prowadzić w tym dziale dyskusji na tematy techniczne.

    Mamy do tego odpowiedni dział (E65).

    Proszę zakładać tam nowe tematy.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Podobne wątki

  1. Opinia na temat montażu radia 2din do e38
    Przez tymon w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2018, 12:35
  2. [E32] Witam :) Nowy zapaleniec i poszukiwacz E32 opinia o kilku ogłoszeniach w sieci
    Przez Perkozj w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 12:19
  3. [diagnoza] Kodowanie kilku drobnostek, kto podpowie?
    Przez brunoz w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 14:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •