Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Opinia na temat kilku aut

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Gratulacje.
    Która to w końcu Cię tak uszczęśliwiła ????
    za sondą lambda wartości się podnoszą a przed sondą są stałe (lub na odwrót)
    Tak jest ,ze przed katem pracują góra -dół nonstop a za katem mają wartości stałe.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    20
    BMW
    E65 745 i
    Skąd
    Elbląg
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#cda477b574
    Znajdę trochę czasu w weekend to porobię zdjęcia ;) Muszę ją tylko umyć i wyczyścić w środku ale na takie prace to musi się trochę ocieplić.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Więc jeszcze raz gratulacje i witaj jako szczęśliwy posiadacz E65.
    p.s. Zmień w podpisie i dodaj ,że 4.4 bo zawsze bedzie wiadomo i ułatwia wszystko w przyszłości :)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    20
    BMW
    E65 745 i
    Skąd
    Elbląg
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    p.s. Zmień w podpisie i dodaj ,że 4.4 bo zawsze bedzie wiadomo i ułatwia wszystko w przyszłości :)
    Już zmienione. Dzięki ;-)

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar pixel1988
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    72
    BMW
    E38 728i e30c m54b30 Ex. E93 330d e65 745i, E39 530d, E34 m50b25,
    Skąd
    gdańsk

    Post

    przetarty fotel załatwiłem ja :) w jakieś 10 k km
    z gazem sama instalacja jest cała ok. (pamiętam ze Andrzej miał nowe wszystkie wtryski ja tez jeden wymieniłem i zrobiłem w firmie w Sopocie cały serwis instalacji) tam był tylko taki problem ze jeden wtrysk był lekko pod kątem wkręcony w kolektor i trzeba było przełączać na gaz po rozgrzaniu w drodze przy lekkim odpuszczeniu pedału gazu, mi po ogarnięciu gazu przez 5000 km nie wyskoczył żaden check tylko przed gaszeniem tez przełączałem na 1 min na benzyne. Tylne wahacze są praktycznie nowe (http://allegro.pl/lemforder-wahacz-t...076167209.html), jeżeli chodzi o pocenie się to raczej nie ma skąd, uszczelki pokryw, przednie od rozrządu, podpora alternatora, fajki świec, rurka chłodząca, zbiornik wyrównawczy cieczy + waż cały pająk wszystko było wymienione, pamiętam ze się lekko pociła nowa miska od skrzyni ale sam silnik przed włożeniem nie był chyba czyszczony, wymieniony był jeszcze lewy katalizator. Samochód jest pokryty ceramiką, raz go glinkowałem. Do zrobienia w bmw są 3 akcje serwisowe, to chyba wszytko co pamiętam
    Generalnie widzę ze poprzedni właściciel nie zrobił nic na co opuściłem mu z ceny xP ale moim zdaniem bardzo dobra cena za ten samochód
    Jeżeli dał tobie pendrive z fotkami to jest tam zapisana aukcja jeszcze od Andrzeja, ja stargowałem z tamtej ceny ok 2500 zł więc możesz podliczyć ile mnie całość kosztowała :)
    Ostatnio edytowane przez pixel1988 ; 15-01-2018 o 22:22

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    20
    BMW
    E65 745 i
    Skąd
    Elbląg
    Cytat Zamieszczone przez pixel1988 Zobacz posta
    przetarty fotel załatwiłem ja :) w jakieś 10 k km
    z gazem sama instalacja jest cała ok. (pamiętam ze Andrzej miał nowe wszystkie wtryski ja tez jeden wymieniłem i zrobiłem w firmie w Sopocie cały serwis instalacji) tam był tylko taki problem ze jeden wtrysk był lekko pod kątem wkręcony w kolektor i trzeba było przełączać na gaz po rozgrzaniu w drodze przy lekkim odpuszczeniu pedału gazu, mi po ogarnięciu gazu przez 5000 km nie wyskoczył żaden check tylko przed gaszeniem tez przełączałem na 1 min na benzyne. Tylne wahacze są praktycznie nowe (http://allegro.pl/lemforder-wahacz-t...076167209.html), jeżeli chodzi o pocenie się to raczej nie ma skąd, uszczelki pokryw, przednie od rozrządu, podpora alternatora, fajki świec, rurka chłodząca, zbiornik wyrównawczy cieczy + waż cały pająk wszystko było wymienione, pamiętam ze się lekko pociła nowa miska od skrzyni ale sam silnik przed włożeniem nie był chyba czyszczony, wymieniony był jeszcze lewy katalizator. Samochód jest pokryty ceramiką, raz go glinkowałem. Do zrobienia w bmw są 3 akcje serwisowe, to chyba wszytko co pamiętam
    Generalnie widzę ze poprzedni właściciel nie zrobił nic na co opuściłem mu z ceny xP ale moim zdaniem bardzo dobra cena za ten samochód
    Jeżeli dał tobie pendrive z fotkami to jest tam zapisana aukcja jeszcze od Andrzeja, ja stargowałem z tamtej ceny ok 2500 zł więc możesz podliczyć ile mnie całość kosztowała :)
    Dla pewności umyję silnik i będę wówczas miał sto procent pewności że znikąd nie cieknie. Ale dobrze wiedzieć co zrobiłeś, a mogę wiedzieć jaki miałeś przebieg sprzedając auto? Teraz ma ok 281 tys. A co wówczas było do zrobienia oprócz na pewno foteli? Wówczas ja to zrobię, ale dodam że bardzo dużo zeszliśmy z ceny w stosunku do tego co jest na otomoto.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Gratuluję zakupy :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez zablocki.r Zobacz posta
    , a mogę wiedzieć jaki miałeś przebieg sprzedając auto? Teraz ma ok 281 tys.
    517kkm :D :D

    Jedno muszę przyznać ze zdjęć: jak na przedlifta jest mega kozacka. Podoba mi sie, gratuluje ;)
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  9. #29
    Początkujący Użytkownik Awatar pixel1988
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    72
    BMW
    E38 728i e30c m54b30 Ex. E93 330d e65 745i, E39 530d, E34 m50b25,
    Skąd
    gdańsk
    Jak ja sprzedawałem miała ok. 273 km
    Poza tym co napisałem wyżej reszta była ok. Z rzeczy które chciałem zrobić to był rozrząd (jedyny element który został nie ruszony) chciałem kupić nowe opony uniroyala i zestaw dystansów eibacha (te wszystkie pozostałe wynalazki zawsze mnie denerwują) amorki przednie na stacji pokazywały chyba 68%. Zdjęcia są jeszcze z mojej aukcji :), większość osób które się nie znają na bmw obstawiali że to rok 2008. I tak uważam że to najlepsza opcja na niedrogie V8 które przynajmniej nie rdzewieje.
    Ostatnio edytowane przez pixel1988 ; 16-01-2018 o 17:36

  10. #30
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Samochód był u mnie na bardzo dużym serwisie i mogę tylko potwierdzić listę napraw którą podał pixel.

    W kwocie uszczelniania silnika są nowe uszczelniacze zaworowe.


    @zablocki.r


    Co takiego zostało źle wykonane ?

    Powinieneś się cieszyć ze trafiłeś na to auto ...

    Jeżeli masz zamiar nim dłużej pojeździć zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad wymiana rozrządu.

    Gdybyś chciał to zrobić u mnie to możesz zadzwonić - 690 215 855.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Podobne wątki

  1. Opinia na temat montażu radia 2din do e38
    Przez tymon w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2018, 12:35
  2. [E32] Witam :) Nowy zapaleniec i poszukiwacz E32 opinia o kilku ogłoszeniach w sieci
    Przez Perkozj w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 12:19
  3. [diagnoza] Kodowanie kilku drobnostek, kto podpowie?
    Przez brunoz w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 14:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •