Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Malowanie stylistyka kolor fjordgrau

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    38
    BMW
    E38 735 m62 manual
    Skąd
    WLKP

    Post Malowanie stylistyka kolor fjordgrau

    Witam, jestem w trakcie napraw swojej e38 obecnie robię lakier, listwy, renowacje lamp. Proszę was o opinie co i w jaki kolor pomalować żeby to miało ręce i nogi. Auto to e38 przedlift kolor szary fjordgrau co sprawia największy problem bo nie wiem czy zalicza się jako ciemny czy jasny, kusi mnie zrobić coś w kierunku german bez wodotrysków z zachowaniem klasy (typowe Niemcy lat 90tych). I przez to mam kilka pytań zanim zacznę coś robić:

    Czy w ,którejś wersji przedliftu były progi w kolorze nadwozia oraz czy od razu to się wiązało z dołem zderzaka w kolorze?
    Zaciski hamulcowe były czarne z przodu i z tyłu czy srebrne? Obecnie czarny przód matowy tył rdza a znajomy poleca czerwień i oryginalny napis.
    Czy w shadowline prócz listewek przy oknie listwy na drzwiach (te srodkowe) były pozbawione chromowanego paska?
    Widzę w necie sporo zagranicznych e38 które maja listwy dolne i środkowe na drzwiach w kolorze nadwozia. Czy nie uchodzi to za wiochę bo to chyba dyskusyjne?

    Obecny felunek to styling 15 i styling 124 jedne i drugie w trakcie renowacji.
    Jeśli macie jakieś inne pomysły to proszę mówcie.
    Serii nie chce bo jednak listwy mam do malowania a black hella to jeden z powodów dla których mam bmw ;)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Snorlax Zobacz posta
    kolor szary fjordgrau co sprawia największy problem bo nie wiem czy zalicza się jako ciemny czy jasny

    Czy w ,którejś wersji przedliftu były progi w kolorze nadwozia oraz czy od razu to się wiązało z dołem zderzaka w kolorze?

    Zaciski hamulcowe były czarne z przodu i z tyłu czy srebrne? Obecnie czarny przód matowy tył rdza a znajomy poleca czerwień i oryginalny napis.

    Czy w shadowline prócz listewek przy oknie listwy na drzwiach (te srodkowe) były pozbawione chromowanego paska?

    Widzę w necie sporo zagranicznych e38 które maja listwy dolne i środkowe na drzwiach w kolorze nadwozia. Czy nie uchodzi to za wiochę bo to chyba dyskusyjne?

    Serii nie chce bo jednak listwy mam do malowania a black hella to jeden z powodów dla których mam bmw ;)
    Moja dobra rada : Sprzedaj to BMW i kup sobie Honde civic albo golfa IV.
    pzdr

Podobne wątki

  1. Malowanie
    Przez zielona krówka w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-07-2016, 22:30
  2. 740iL 02/1994 Fjordgrau / Bydgoszcz
    Przez sz4l0ny w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 20:04
  3. Malowanie E32
    Przez kyky7er w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 12:26
  4. malowanie
    Przez damian23zgc w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •