Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 84

Wątek: Problem AIRBAG

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez mlody1484 Zobacz posta
    Na tych stronkach co kolego podeslales ten nr seryjny modulu nie wystepuje jako kompatybilny a tych co so podane nie idzie kupic. Jesli chodzi o kodowanie to mam takiego czarodzieja. Tylko co trzeba w nim zakodowac i jakimi programami. Cos gdzies czytalem co tam trzeba zrobic ale bylo to bardzo ogulnie. Jakies konkretne porady tez by sie przydaly. Czy inpa ncsecpert i tool32 wystarczy? Bo z ista nie moge sobie poradzic narazie (chyba ze ktos podrzuci iste ktora dziala i ma intrukcje instalacji) ten problem zaczyna byc mocno problematyczny!
    @mlody1484
    Po pierwsze primo to zainwestuj w słownik ortograficzny
    Po drugie primo to jak masz czarodzieja od kodowania to na pewno da sobie radę a jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć o kodowaniach to jest ekstra temat o tym.
    Po trzecie primo jeżeli masz internet ,a wygląda na to że masz to nie oczekuj aż ktoś poda Ci wszystko jak na tacy tylko tu znajdziesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć : https://www.google.pl/

  2. #52
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    A po czwarte primo: Jak dobrze poszukasz w tych linkach i podlinkach co podałem, to zobaczysz, że moduł z aukcji pasuje.

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    A po czwarte primo: Jak dobrze poszukasz w tych linkach i podlinkach co podałem, to zobaczysz, że moduł z aukcji pasuje.
    Amen. I to by było tyle w tym temacie.

  4. #54
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Kolego po pierwsze primo: co do ortografi to sie zgadzam. Po drugie primo: po to jest forum zeby sobie pomagac. Po trzecie primo: jak w google dalo by sie wszystko znalezc to nie pisalbym tutaj. Po czwarte siedze nad tym od niewiem kiedy. I jakos nie dalem rady sam tego ogarnac. Po piate to jesli macie wiedze na ten temat to ktos moglby pomocy udzielic... bo spierdzielic cos to nie problem. A czytajac na forach bzdury o wilgoci itp. nic konkretnego nie wyczytalem. Po piate czepiacie sie ortografi a ja sie przyczepie do hejtowania! Bo jak ktos tylko poprosi o konkretna pomoc to sie zaczyna. Co nie czytam jakiegos tematu to co chwile hejt i wujek google. Nabijacie sobie ilosc postow czy co bo nie pojmuje? Moze i pisze z bledami ale nikt nie jeat idealny. Ale mam naprawde problem i prosze o pomoc wiec jak ktos cos konkretnego ma napisac to niech pisze bo sa tu naprawde fachowcy i sie na temacie znaja. A jak ktos ma ochote sie wyzyc to niech strzeli sobie baranka zdynki w sciane to pewnie mu pomoze a nie nabija ilosc postow i wylewa swoje niezadowolenie w bezsensownych postach.

  5. #55
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Kolego, instrukcji punkt po punkcie nie dostaniesz. Potrafiłeś zwrócić mi uwagę, że podałem Ci złą aukcję, to ja się zapytam: czy kupowałeś kiedyś na Allegro? Jeżeli tak, to wiesz jak tam się wyszukuje? Masz trop i numery, które będą pasować. Zamiast wziąć samodzielnie poszukać, to zadajesz kolejne pytania.

    I tu bez urazy, ale widząc jak (raczej) słabo idą Ci poszukiwania i jak nie bardzo potrafisz wykorzystać informacje, które już Ci tu podrzuciliśmy, proponuję, abyś kupił sobie moduł taki jak należy (nawet ten, do którego link dostałeś, bo to najmłodszy numer) i pojechał do elektronika, który będzie wiedział co ma z tym zrobić i nie będzie mu trzeba tłumaczyć.

    A teraz patrz, znalezione w 30 sekund:
    http://lmgtfy.com/?q=coding+airbag+module+bmw+e65

    drugi link, 7-my post:
    http://www.bimmerfest.com/forums/sho...89&postcount=7

  6. #56
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Podesłałeś 2 linki. Były tam numery części. Żaden nr nie pokrywał się z tym na module z aukcji. Z stąd moje obawy. I nie zwróciłem ci uwagę tylko zanegowałem zgodność. Wystarczyło kilka słów wytłumaczenia że to taka akcja a nie inna z tym nr. I po temacie. To nie! Od razu Zjeb.. a! Kupiłem tak kiedyś skrzynie biegów. Też miała pasować... wszyscy zapewniali... i na drugi dzień zapier.... ja odwieźć. Nie znam się i nie mam na tyl szczęścia żeby próbować strzelać. Uda się albo się nie uda. A po drugie ze wskazówkami to zamiast pisać " wujek google" i przypierda... się. Tyle samo czasu zeszło by ci wrzucenie tych informacji co teraz. Nie umiałem tego znaleźć i nic na to nie poradzę. Podziękować wypada a wiec DZIĘKUJE. A i jeszcze co do tej aukcji nie zdajesz sobie sprawy ile razy na ten i takie same moduły patrzyłem na allego. I takie trzy słowa na koniec. Jak wiesz co i jak znaleźć to zamiast kogoś zmieszać z błotem od razu. To może od razu napisz bo ktoś nie ma takiej wiedzy i nie radzi sobie po prostu z szukaniem konkretów.

    Tylko z drugiej strony stwierdzam że jak ktoś tematu trochę zna To musi pokazać swoja wyższość i świeżaka zgnoić. Bo jak by to mogło być na tym świecie inaczej? I sory żę post pod postem.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 26-04-2018 o 09:10

  7. #57
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Przeczytałem... Nikt tu nikogo nie gnoi. Chłopaki wymagają od ciebie jedynie elementarnego zaangażowania w temat, bo aktualnie kończy się ono jedynie na pisaniu kolejnych postów i wyżalaniu się jakie to forum jest złe, bo nikt nie pomaga, bo się uwzięli, bo nikt na tacy rozwiązania pod nos nie podsuwa. Weź się w garść i przestań się mazać.

  8. #58
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    96
    BMW
    e65
    Skąd
    Zakopane
    Kupiłem moduł. Wsadziłem i zrobiłem jak na tych instrukcjach co kolega wyżej wkleił. Dodatkowo tool32 dopisałem vin. i zresetowałem czas. Potem dalej było coś nie halo wiec zrobiłem inpa analizę airbag i resetowałem czas systemowy. Po powtórnej analizie wygląda że jest wszystko ok a jednak mam błąd jak na foto. jakieś pomysły

    https://zapodaj.net/c8c750bde0a84.jpg.html

    https://zapodaj.net/bfe6f8facf1dd.jpg.html

    fotki bo do posta nie mogłem coś dorzucić.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-04-2018 o 07:57

  9. #59
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Napisałeś pod postem Tucziego ,że my jesteśmy zajebisci od urodzenia a potem to usunąłeś ,lecz mimo wszystko dam Ci drogowskaz .......Twój problem z kodowaniem sterownika najszybciej rozwiążesz w tym temacie :) http://7er.pl/showthread.php/8795-Ko...507#post568507
    P.S. Oprócz google na forum jest jeszcze ot, takie coś co szybko znajdzie co potrzebujesz http://7er.pl/search.php :)

  10. #60
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    A po skasowaniu wraca Ci ten błąd od razu, po jakimś czasie?

Podobne wątki

  1. [elektronika] Problem z airbag
    Przez halunnn w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 20:37
  2. Problem z Airbag
    Przez karpiu12345 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 16:25
  3. [e65] Airbag i idrive, problem.
    Przez przemek_ser w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 11:01
  4. AIRBAG problem.
    Przez skyluke w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 10:40
  5. Problem z Airbag
    Przez kamilp1977 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •