Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Czy ktoś zna ten samochód?

  1. #21
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wetM Zobacz posta
    Oj panowie, samochody sprzedają się za tyle ile zapłaci klient, nie wiem po co te epopeje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To prawda i sam taką zasadę wyznaję. Tutaj jednak mamy do czynienia z czymś innym ;) Upływ czasu jest nieubłagany i dopada wszystkie modele. E38 nie jest czymś wyjątkowym na tle innych aut z tamtego okresu. Kolega Franco zatrzymał się w tamtych latach i z uporem maniaka nie dopuszcza do siebie myśli, że te auta dla przeciętnego Kowalskiego nie są więcej warte niż 15k-18k złotych. Owszem, zdarzają się ekscentrycy, którzy są w stanie wyłożyć więcej, ale ich jest niewielu.

    Powiedziałbym też, że moja eFa ma się dobrze, ale pewnie usłyszałbym, że On ma 5-ciu kolegów którym się eFy psują i tak można by w kółko Macieja.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar wetM
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    55
    BMW
    728iA
    Skąd
    świerklaniec
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    To prawda i sam taką zasadę wyznaję. Tutaj jednak mamy do czynienia z czymś innym ;) Upływ czasu jest nieubłagany i dopada wszystkie modele. E38 nie jest czymś wyjątkowym na tle innych aut z tamtego okresu. Kolega Franco zatrzymał się w tamtych latach i z uporem maniaka nie dopuszcza do siebie myśli, że te auta dla przeciętnego Kowalskiego nie są więcej warte niż 15k-18k złotych. Owszem, zdarzają się ekscentrycy, którzy są w stanie wyłożyć więcej, ale ich jest niewielu.

    Powiedziałbym też, że moja eFa ma się dobrze, ale pewnie usłyszałbym, że On ma 5-ciu kolegów którym się eFy psują i tak można by w kółko Macieja.
    Ot co, e38 ogólnie przez fanów marki jest uważana za jeden z najbardziej udanych modeli serii i na tym jedzie się podczas sprzedaży, zwłaszcza tej, jak to nazwaliście, ekscentrycznej. Amen


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    To prawda i sam taką zasadę wyznaję. Tutaj jednak mamy do czynienia z czymś innym ;) Upływ czasu jest nieubłagany i dopada wszystkie modele. E38 nie jest czymś wyjątkowym na tle innych aut z tamtego okresu. Kolega Franco zatrzymał się w tamtych latach i z uporem maniaka nie dopuszcza do siebie myśli, że te auta dla przeciętnego Kowalskiego nie są więcej warte niż 15k-18k złotych. Owszem, zdarzają się ekscentrycy, którzy są w stanie wyłożyć więcej, ale ich jest niewielu.

    Powiedziałbym też, że moja eFa ma się dobrze, ale pewnie usłyszałbym, że On ma 5-ciu kolegów którym się eFy psują i tak można by w kółko Macieja.
    nie jest wyjatkowym, a kto mowi ze jest wyjatkowa?

    np w140 sa jeszcze drozsze :)
    nawet w220 sa drozsze w dobrym stanie

    po prostu zejdzcie na ziemie, takie auta w dobrym staine nie kosztuja 10tysiecy :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Kupcie sobie po Matizie w takim samym kolorze i będzie spokój

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Kwestia jest tez tego typu, że o gustach się nie dyskutuje. Wielu ludzi lubi klasyczny wygląd samochodów (e32,e38) a inni wolą bardziej nowoczesny design. Jedni wolą silnik wolnossące, inni 3 turbiny. To jest normalne.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar wetM
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    55
    BMW
    728iA
    Skąd
    świerklaniec
    No właśnie o tym mówiliśmy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    nikt tu o gustach nie dyskutuje tylko o cenach i ich uzasadnieniu

    moge nie lubic np mercedesa w140 a jestem stanie uzasadnic ceny tych aut
    podobnie jak rozumiem w ogole ceny starych aut w dobrym stanie niekoniecznie lubujac sie w tych autach

    nie ma to nic wspolnego z gustem, i nie znaczy to ze stawiam auta stare wyzej od nowszych

    chodzi tylko i wylacznie o to, dlaczego takie stare auto jak e38 musi swoje kosztowac jak jest w dobrym stanie
    niektorzy po prostu nie widza powodow dla ktorych e38 mialoby koszotwac wiecej jak przykladowo 15tys, ja widze tkaie powody bo patrze na to szerzej niz tylko na wlasny gust i moje przemyslenia potwierdza rynek, a ten sie nigdy nie myli :)

    myslenie ze stare = tanie bo nikt takich kapci ine chce jest po prostu bledne :)

    dlatego jak ktos szuka ladnego e38 a wybrzydza , to trafi sie kilku innych ktorzy mu to auto sprzatna
    kapcie sie nie sprzedaja, to fakt
    ale nie kazde stare auto jest kapciem ktorego nikt nie chce skoro w takim kapciu tapicerka wyglada lepiej jak w przecietnym e65 ktory tutaj chyba uchodzi jeszcze za kapcia (chociaz 16 lat... wiec to tez kapec :))
    Ostatnio edytowane przez Franco750 ; 10-10-2017 o 20:13

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Franco750 odjeb.j się już od tych E65. Zawsze jak chcesz coś porównać do czegoś hu.owego to porównujesz do E65.
    Lubię Cię i zgadzam się z Tobą niejednokrotnie bo też uważam ,że za dobry egzemplarz trzeba zapłacić odpowiednie siano i masa aut z serii 7er to są zajechane kapcie ale naprawdę dużo jest na tym forum ładnych zadbanych egzemplarzy i nie są to tylko Twoje dwa auta.
    Piszesz ,ze nie dyskutujesz o gustach a ciągle powtarzasz ,ze E65 jest "be" a E38 "cacy"
    Dla mnie jest akurat odwrotnie czy Ci się to podoba czy nie. F01 jest jeszcze ładniejsza ale dla mnie jest z ekonomicznych czasów więc ja passuję jeżeli chodzi o ten model.
    Kupić auto nie sztuka ale jeszcze trzeba go umieć utrzymać w co wliczyć trzeba ewentualne awarie a jak wiadomo mając Fke może naprawdę zaboleć.
    Odpuść sobie czasami troszeczkę uszczypliwości a będzie o wiele milej.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez czerwony16 Zobacz posta
    Kwestia jest tez tego typu, że o gustach się nie dyskutuje. Wielu ludzi lubi klasyczny wygląd samochodów (e32,e38) a inni wolą bardziej nowoczesny design. Jedni wolą silnik wolnossące, inni 3 turbiny. To jest normalne.
    I tak najlepsze są wolnossące turbo diesle z lpg i nikt mi nie powie że jest inaczej :D :D :D

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    I tak najlepsze są wolnossące turbo diesle z lpg i nikt mi nie powie że jest inaczej :D :D :D
    A co się nie da jak się da :) http://elpigaz.com/pl/instalacje-lpg-do-diesla/
    http://www.motofakty.pl/artykul/dies...-poradnik.html

Podobne wątki

  1. Czy ktoś zna te samochód lub może coś o nim powiedzieć?
    Przez hostessa w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 16:40
  2. Skradziono samochód
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 22:07
  3. Samochód do 3000 PLN
    Przez krazen w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 14:50
  4. Z cyklu "czy zna ktoś ten samochód"
    Przez Drucha w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-09-2008, 10:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •