Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Czy ktoś zna ten samochód?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Franco750 odjeb.j się już od tych E65. Zawsze jak chcesz coś porównać do czegoś hu.owego to porównujesz do E65.
    Lubię Cię i zgadzam się z Tobą niejednokrotnie bo też uważam ,że za dobry egzemplarz trzeba zapłacić odpowiednie siano i masa aut z serii 7er to są zajechane kapcie ale naprawdę dużo jest na tym forum ładnych zadbanych egzemplarzy i nie są to tylko Twoje dwa auta.
    Piszesz ,ze nie dyskutujesz o gustach a ciągle powtarzasz ,ze E65 jest "be" a E38 "cacy"
    Dla mnie jest akurat odwrotnie czy Ci się to podoba czy nie. F01 jest jeszcze ładniejsza ale dla mnie jest z ekonomicznych czasów więc ja passuję jeżeli chodzi o ten model.
    Kupić auto nie sztuka ale jeszcze trzeba go umieć utrzymać w co wliczyć trzeba ewentualne awarie a jak wiadomo mając Fke może naprawdę zaboleć.
    Odpuść sobie czasami troszeczkę uszczypliwości a będzie o wiele milej.
    ja pisalem tylko i wylacznie o tym egzempalrzu e38 z tematu

    i tapicerke z tego egzemplarza poronwalem do srednich tapicerek z e65, ze byla lepsza, w znaczniu ze egzempalrz bardzo zadbany wart zdecydowanie swojej ceny

    wiec nie chodzi tu o gust, ale uzasadnienie ceny omawianego auta

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    I tak najlepsze są wolnossące turbo diesle z lpg i nikt mi nie powie że jest inaczej :D :D :D
    100 % racji!

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    62
    BMW
    e38 740iA i e39 540 touring manual
    Skąd
    3city

    Post

    To nie jest do końca tak, że e38 za 10kzł to sztrucle są. Swoje 740iA z '95r. kupiłem w grudniu, dałem ciut poniżej 10kzł. Zagazowany. Z włoskimi korzeniami (bez korozji) klima, podwójne szyby, otwierany dach. Badziewiaste najprostsze fotele z cholernie płytkimi siedziskami, choć skórzane, elektryczne i pompowane, ale bez grzania. Ze sprawnym S EDC. Nie działa tylko składanie lewego lusterka. Oczywiście pakiet startowy, w tym wymiana tarcz (ori i textar :{ ). Zrobiłem od tego czasu 32kkm, jedyna "awaria" to przeciekający zbiorniczek wyrównawczy ukł. chłodzena. Leję paliwo i płyn do spryskiwaczy, zmieniam oleje i jeżdżę.
    Ostatnio edytowane przez jarcion ; 18-10-2017 o 10:43

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    180
    BMW
    7 series E38 750 iL 1995r.
    Skąd
    UK Felixstowe

    Post

    Ja chyba inne mam spostrzeżenia. Fotel kierowcy ma wyłamane boczne osłony. Podsufitka wisi z tyłu jak firanka. Auto ma wymienioną nawigację na MK4 a ma mały ekran, Podejrzewam że jest po czołowym dzwonie przedni pas ma odcień wpadający w brąz a nie jak w ori czarny. Naklejka zielona od ilości czynnika klimy jest przyklejona w niewłaściwym miejscu powinna być na osłonie wiatraka nie na pasie przednim. Świeci kontrola trakcji. Odcień drzwi kierowcy jest inny niż reszta auta ale to może być wina zdjęć. No i felgi ktoś zmienił bo rezerwa jest inna więc chyba przeszło parę modernizacji to cudeńko. Lampy srebrne mogą być po tuningu malowania srebrzanką bo we wnętrzu nie ma nic co by wskazywało że te lampy mogą być z tego auta lub to kolejne potwierdzenie przypuszczeń o dzwonie i wymianie przodu.
    Ostatnio edytowane przez Kriss88 ; 23-11-2017 o 03:58

  5. #35
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Fotel kierowcy ma wyłamane boczne osłony.
    Standard. Za klawiszem do pompowania jest plastikowy zatrzask, który pęka. Da się dokupić to w ASO

    Podsufitka wisi z tyłu jak firanka.
    To już też nieraz widziałem

    Naklejka zielona od ilości czynnika klimy jest przyklejona w niewłaściwym miejscu powinna być na osłonie wiatraka nie na pasie przednim.
    Niekoniecznie. Było kilka miejsc, włącznie z pasem przednim. Najczęściej naklejka jest na masce w rejonach nerek

    Świeci kontrola trakcji.
    To akurat może być pierdoła. W silnikach z mechaniczną przepustnicą(M52 bez TU, M62 bez TU) była osobna przepustnica do kontroli trakcji. Wystarczy źle założyć opaskę metalową na gumie dolotu, będzie blokować ruch przepustnicy z trakcji i mamy błąd trakcji na desce

    Lampy srebrne mogą być po tuningu malowania srebrzanką bo we wnętrzu nie ma nic co by wskazywało że te lampy mogą być z tego auta
    Były wersje ze srebrnymi środkami. W przedlifcie i polifcie. Wygląda to trochę tandetnie bo z bliska faktycznie jakby srebrzanką malowane.
    Nie miało to nic wspólnego z wewnętrznym wyposażeniem chromline
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. Czy ktoś zna te samochód lub może coś o nim powiedzieć?
    Przez hostessa w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 16:40
  2. Skradziono samochód
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 22:07
  3. Samochód do 3000 PLN
    Przez krazen w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 14:50
  4. Z cyklu "czy zna ktoś ten samochód"
    Przez Drucha w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-09-2008, 10:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •