Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: E38 Gdańsk Pilne, proszę o pomoc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    5
    BMW
    E38
    Skąd
    Łódź

    Post E38 Gdańsk Pilne, proszę o pomoc

    Panowie i Panie :D

    Oglądał ktoś ten egzemplarz, wiadomo coś na jego temat ? Nie ukrywam zależy mi na czasie bo chciałbym jutro pojechać obejrzeć, ale mam kawałek a nie chciałbym jechać na darmo.

    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#b5b354c540

    Z góry dziękuję za pomoc ;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    447
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    ten sprzedawca niedawno puszczał e46. i dużo bajerów do bmw. moze fan marki moze handlarz. jak handel to warto sprawdzić auto 3 razy jeśli ci sie spodoba. u nas nie ma okazji raczej.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar pixel1988
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    72
    BMW
    E38 728i e30c m54b30 Ex. E93 330d e65 745i, E39 530d, E34 m50b25,
    Skąd
    gdańsk
    Mój znajomy widuje ten samochód, mówił że widać trochę korozji ale jak na e38 całkiem się trzyma

    Po zdjęciach widać, że rant drzwi kierowcy do zabezpieczenia od razu więc pewnie pozostałe rany tez wypadałoby zrobić,
    plus za podwójne szyby no i jeździ na org. 16 + miękkie opony uniroyal :D więc zawieszenie nie powinno być dobite, klosze lamp tez bardzo ładne.
    Zamów raport u Draya ;) jak przebieg się potwierdzi 340 k to nie duży przebieg a cena 14900 za w miare dobrego polifta 730d jest bardzo dobra (jeżeli nie przeszkadza Tobie kolor). W sumie z Łodzi masz 3h autostradą.
    Ostatnio edytowane przez pixel1988 ; 09-10-2017 o 20:49

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    5
    BMW
    E38
    Skąd
    Łódź
    Dzięki Panowie za opinię, miałem jechać lecz Pan powiedział, że się sprzedało a teraz znowu wystawił ogłoszenie.

    Co sądzicie na temat tego egzemplarza, wydech od razu do poprawki... Sprzedający jakimś tam handlarzem jest na pewno bo wystawia na raz trzy siódemki.
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#b5b354c540

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar winmediacenter
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    534
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Sulejowek

    Post

    Jak tak patrzę na te aukcje to po prostu nie wiem czy śmiać się czy płakać. Latka lecą a każdy egzemplarz ma oczywiście twarde 250kkm przelotu, i jeszcze 3 litrowy diesel?
    Co do auta to na 1 rzut widzę:

    Zaparowany reflektor
    Tylne lampy nieoryginalne
    Środek może i zadbany ale czego się spodziewać od handlarza
    No i niestety najgorsze fotele i bida aż piszczy żadnego ciekawego wyposażenia poza na 100% niedziałającym RDC. Wg mnie za te pieniądze musi być przynajmniej technicznie sprawna w 95%

    Full Opcja? Jak widzę takie coś to omijam aukcje z daleka. Ja wiem że dla polaka full opcja to szyby w elektryce i klima ale ludzie...

    Oczywiście ocenę kwestii technicznych zostawiam do oceny oglądającemu. Osobiście przewinąłbym tę aukcję bez zwrócenia na nią uwagi.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    5
    BMW
    E38
    Skąd
    Łódź
    Mam jeszcze takie pytanie może to nie odpowiedni dział, ale piszę tutaj bo dotyczy to aut których szukam

    Czy w 4 litrowym dieslu jest to normalny objaw że wtryski tak cykaja? Nigdy nie miałem do czynienia z 4 litrowym dieslem, ale z tego co wiem jeśli wtryski są duże i mają być wydajne to słychać ich pracę.

Podobne wątki

  1. [felgi] Proszę o pomoc z et
    Przez olejus w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 09:39
  2. Proszę o pomoc
    Przez smok w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 21:00
  3. [ pozostale] Proszę o radę. Pilne!
    Przez Risorius w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 21:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •