Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: BMW F01 vs Jaguar XJ X351 - co myślicie?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez beny16xdxd Zobacz posta
    Witam.

    podbijam temat, jeżdzę e65 750 myślę nad zmianą na x6 albo xj. Proszę o jakiś sugestie, boje się że x6 będzie dużo mniej komfortowy od e65 i xj

    Jaka generacja X6 Cie interesuje?

  2. #32
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec

    Post

    Jeżdżę e71 i nie narzekam, oczywiście że jest mniej komfortowe od 7er ale bez przesady można spokojnie przejechać 1000km bez wysiadania i dupa nie boli :) Jeżdżę już którymś z rzędu suvem i nie zamienił bym na żadne wcześniejsze 7er, chyba że od serii G w którym miałem okazję posiedzieć.
    Jest to bardzo fajne auto jeżeli ktoś lubi tego typu samochody to polecam X6, oczywiście rzecz gustu ,a o tym ciężko dyskutować. Jeżeli chodzi o robienie wrażenia na sąsiadach, to są od tego inne samochody :)
    Ostatnio edytowane przez lockbud ; 09-11-2020 o 08:00

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    43
    BMW
    było e39
    Skąd
    Siedlce
    właśnie też myśle nad e71 3,5 d, najgorsze jest wnętrze czuje się tam jak w e60 a auto jest sporo droższe

  4. #34
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Żaden suv nie jest wygodniejszy od 7er takie gadki włóż między bajki bo akurat x5 i x6 to taczki na kołach i do e65 nie miały podejścia nawet o F01 czy innych nie wspominając
    Popytaj kolegi Evan miał x5 powie ci jakie było twarde i jak się jeździło
    Ale tu na forum panuje chwalenie własnego ogonka więc niektóre opinie są po prostu .... jakie sa :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W zeszłym roku dostałem z ubezpieczalni na zastępczy X5 F15 2.0d 230KM. Wyglądało super. Białe w Mpaku, koła 21", naprawdę robiło wrażenie. Ale jeśli chodzi o jazdę to byłem lekko zawiedziony. Zanim do niego wsiadłem to myślałem, że jak tylko ruszę to będzie efekt WOW ale nic z tych rzeczy. Głownie chodzi mi o właściwości jezdne. Mimo takich kół w zakręcie auto prowadzi się bardzo średnio, komfortu również spodziewałem się lepszego i do tego zawieszenie pracowało dość głośno i często słychać było jakieś stuki na nierównościach. No i wreszcie przy prędkościach powyżej 160km/h jak dla mnie nie daje pewności prowadzenia. Miło zaskoczył mnie natomiast silnik który mimo małej pojemności zaskakująco dobrze napędzał to auto. Doszedłem do wniosku, że jakbym miał wydać 350-400k za to auto to wolałbym jednak kupić coś innego a najlepiej kupić za to 2 fajne auta.

  6. #36
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Macie rację, SUV-y są wujowe tylko 7er daje radość z jazdy. Dlaczego co trzecie czwarte auto na drodze to SUV lub udający SUV? Wszyscy ich właściciele nawet nie mają pojęcia i nie wiedzą co tracą bo nie kupili 7er, szczególnie zglebionego i z fotelami sportowymi w co trzeciej sztuce, no wygoda aż w du..e drze

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    SUV-y są obecnie popularne bo jest na nie moda i tyle. Podobają się ludziom po prostu. Do tego większość ludzi a szczególnie kobiety lubią wyżej siedzieć i dlatego je kupują.

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Suvy mają jak dla mnie same wady. Wielkie, ciężkiem, źle skręca bo gabaryt i masa, słabo hamuje bo masa, pali dużo bo masa i opór powietrza, słabo jedzie w stosunku do tego samego silnika w normalnym aucie bo masa, opony kosmicznie drogie, wsiadać niewygodnie bo wysoko.

    Suvy się ludziom z prestiżem kojarzą. Wszystko

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Suvy mają jak dla mnie same wady. Wielkie, ciężkiem, źle skręca bo gabaryt i masa, słabo hamuje bo masa, pali dużo bo masa i opór powietrza, słabo jedzie w stosunku do tego samego silnika w normalnym aucie bo masa, opony kosmicznie drogie, wsiadać niewygodnie bo wysoko.

    Suvy się ludziom z prestiżem kojarzą. Wszystko
    Akurat jeśli chodzi o wsiadanie to jednak uważam, że właśnie wsiada się bardzo wygodnie bo w zasadzie to do takiego X5/X6 się wchodzi. No i jak ktoś ma małe dzieci to wygodnie jest je posadzić w foteliku. Mam problemy z kręgosłupem i swego czasu mocno się z tego względu zastanawiałem czy nie kupić tego typu auta. Sama pozycja za kierownicą też jest zdrowsza dla kręgosłupa.

  10. #40
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,435
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Akurat jeśli chodzi o wsiadanie to jednak uważam, że właśnie wsiada się bardzo wygodnie bo w zasadzie to do takiego X5/X6 się wchodzi [...]
    Powiedz to starszej osobie ;) X3 czy X5 jest dla takich osób za wysokie, bo trzeba podnieść wysoko nogę. Myślę, że coś pokroju 5GT lub 6GT jest tu kompromisem.

Podobne wątki

  1. BMW E38 750 Co myślicie?
    Przez edek852 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 25-02-2016, 18:28
  2. Jaguar s-type 3.0 v6 opinie
    Przez Jakub w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-11-2013, 22:54
  3. [E38] 735 iL co o nim myślicie?
    Przez Blumen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 11:13
  4. Co myślicie o tej e46
    Przez Adus81 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •