Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [pozostale] Jak przeprogramować licznik

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    52
    BMW
    F01 740i in progress
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    u mnie po manipulacjach z zegarami tez kilka funkcji przestało działać i niestety bez serwisu się nie obyło ....
    Co i za ile zrobili w serwisie ?

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    wkomponowałem się w przegląd zimowy za 120 zł to i zawieszenie sprawdzili i stan ogólny - a w tym przeglądzie podpinają kompa - więc 4 piwka dla pana majstra mnie nie zbawiły a on z radością działał wszystko co mi tylko wpadło do głowy :) powymieniał nawet baterie w pilotach i po kodował kluczyki na nowo no i uruchomił to czego nie było :)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    wow to gdzie taki serwis ? we wrocku to 300zl za podpiecie do kompa a co dopiero z jakims przegladem ......

  4. #14
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Białystok :) tutaj dealer stara sie klientów za bardzo nie odstraszać a i przy okazji z magazynierem pracowałem , 1 konsultant serwisowy mieszka obok a kilku mechaników widuję często na mieście to mogę już mówić o promocyjnym patrzeniu na mnie no i mam do nich gorący telefon o porady zawsze czynny :)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    hm to ja byl bym wdzieczny za taka porade : e38 3.5litra m62 manual, obroty trzymaja sie na roznym poziomie od 500- 800 czesciej nawet na 500 i czasem zaczyna falowac i gasnac. greg mowi ze to jakis czujnik walka rozrzadu ale probowalem umyc silniczek krokowy i jakby niby bylo na chwile ok ale od nowa jest lipa. moze znaja taka przypadlosc co to moze byc. jak auto jest rozgrzane to jak wrzucisz na luz i zdejmiesz noge z gazu to momentalnie leca obroty i gasnie, a na chlodnym jeszcze silniku jest w miare ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •