Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: MODIFIKATOR PLUS

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    he he


    a ten modyfikator to lipa, OK widzielem ten test z favoritką, ale dlaczego po spuszceniu oleju nieswiecilo sie "smarowanie" tz cisnienie oleju?? niewiem czy ktos z was slyszal jak pracuje silnik bez oleju, stuka, jest glosny, momentalnie sie grzeje i juz niewspomne ze w luzy zaworowe sa kasowane wlasnie cisnieniem oleju a w niektorych autach pasek rozrzadu jest napinany napinaczem hydraulicznyn!!! bez oleju 1s i juz kapica


    moze tak poza tematem


    co ludzie widzą w tych ceramizerach, magnetyzerach czy pompowaniu azotem cz bąkiem starego rybaka, mądre glowy robia auta, walcza a każdy kilogram, stosuja konkretne materialy, produkuje sie specjalne oleje, specjalne opony a tu nagle pojawia sie typek co wsadzi magnetyzer za 30zl wleje jakies gowno do silnika i juz auto pali z literek mniej o trwalosc o 200% wzrasta,

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    aha niech kubica wleje do swojego bolidu bo cos mu sie auto sypie :D

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    ja to "cudo" wlałem na razie do Chryslera ale przejechałem dopiero ok. 200 km. Więc jak dobiję do 1000 to opiszę ewentualne zmiany..

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    dla walczących z wiatrakami :)

    Po co dawać do nowego silnika coś co nic mu nie da?
    To są produkty do silników które mają swoją 2 młodość czyli np taki mój 3.0d o przebiegu 370tys km który jeszcze czuje się wspaniale ale to nie znaczy że tak się będzie czuł zawsze... Dzięki tym zabiegom można sprawić, że silnik nie straci nic a nic na formie przez kolejne 0,5Mo km. Jak ktoś nie wierzy to nie wierzy. Ja chętnie wydam te 90zł na CERATEC czy ma coś pomóc czy nie... ja odnosiłem wrażenie że silnik "dobrze się z tym czuje", ma po prostu bardzo lekko :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    miałem przyjemnosc rozmawiać z bardzo inteligentnym człowiekiem który chciał zrobic biznes na ceramizerach, ale ktos go ubiegł. i mnie przekonał.

    (mówie tylko o konkretnym CERAMIZERZE, przed całą resztą mnie raczej ostrzegał)

    mianowicie było to tak że ruskie to wymyslili za czasów zimnej wojny i była to tajemnica wojskowa. po zakonczeniu zimnej wojny patent kupiło usa i zrobiło swoje - dużo gorsze, mozna czasem spotkac na stacjach - nazywa sie bodaj ceratex, xeratc jakos tak. a teraz dobrali sie Polacy i zrobili właśnie polecany ceramizer.


    dlaczego nie mają tego nowe silniki? twierdził że mają podobne powłoki tylko one sie z czasem zużywają i trzeba je uzupełniać. to nano powłoki, nie widac tego gołym okiem. pozatym brak takich powłok to częstszy serwis = kasa. nikt nie robi niezniszczalnych rzeczy bo by szybko zbankrutował ;)
    a starsze jak sprzed 2000 roku nie mają bo jeszcze nie było to do końca ucywilnione. pamietajmy ze ZSRR upadł dopiero 20 lat temu, i jeszcze wiele jego tajemnic jest nie odkrytych.


    my point is: to działa. w wyniku tarcia metal o metal po zaaplikowaniu ceramizera pojawia sie powłoka ceramiczna która redukuje tarcie. jako ze czynnikiem wywołującym to jest tarcie metal-metal nie robi sie to nigdzie gdzie nie jest potrzebne (guma itp). nie ma to wpływu na jakosc oleju jego właściwosci itp więc nie ma prawa zaszkodzic.

    ja u siebie zaaplikuję, chce tylko najpierw mały "remont" silnika zrobić. zmierzę po remoncie kompresje, zuzycie paliwa na godzinę na biegu jałowym i to samo po ceramizerze. zobaczymy efekty.

    co do motodoktorów itp to nie użyłbym tego nawet jakby mi zapłacili.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wiesz w czasie wojny do zbiornikow paliwa w angielskich samolotach dodawano kulki cynowe aby poprawic jakosc paliwa.......... ale czy stosowac to teraz?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    mysle ze poprostu nie chcecie temu zaufac :)

    moze i dobrze, ja potrzebuje troche czasu zeby to przetestować ;)

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ejjj nawiasem mówiąc wczoraj kumpel wleciał do mnie z jakimś angielskim produktem do czyszczenia felg... Okpiłem bo testowałem wszystko i nie ma cudów.

    Gdybyście widzieli mój dziób po nałożeniu preparatu na MEGA wżery po pyle od klocków hamulcowych którego myślałem że się niczym nie usunie. Środek jest aktywny więc nie szorujemy tylko nakładamy pędzelkiem wcierając mocno i po 3-5 min mamy nową idealną felgę. Środek kosztował ok 30PLN i jest po prostu cudem. Jak zdobędę jego nazwę to zrobię oddzielny temat tam gdzie trzeba :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    A jak się ma powyższa wypowiedź do ceramizerów?

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    w cale tutaj chłopaki zaczęli też schodzić na inne produkty dla tego napisałem, że jak poznam nazwę (była skomplikowana dla tego nie pamiętam, producent też oryginalny na rynku, rzadko spotykany) to w tedy w dziale felg zamieszczę temat promujący ten rewelacyjny wynalazek :) bo jest na prawdę czymś fenomenalnym! za 30 PLN bez szorowania poświęcając 2h możemy sprawić, że nasze zmęczone stare felgi będą wyglądały jak nówki :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •