Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: zderzaki od e39 M power do e38 ??

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski

    Post zderzaki od e39 M power do e38 ??

    Cześć! Tak jak w temacie gdzieś kiedyś widziałem zdjęcie gdzie e38 miała zderzak tylny dosłownie żywcem z krwi i kości i odrobiną plastiku wyciągnięty z e39 M Power wyglądało to tak ślicznie że aż muszę się o to zapytać czy rzeczywiście się tak da ponieważ jeszcze mam w planach założyć do niej dwururki zaj****stości i nie interesują mnie nacięcia na zderzaku które robił jakiś Siergiej w Janusz & Miras spółka zoo poza tym chciałbym przerobić ją w takim nieco sportowym stylu z takim charakterem żeby stylistycznie aż darła się na wszystkich że pozabija! Bo jako młodzieniec nie dorosłem jeszcze do tej poważnej kobiecości i stylu damy z pałacu dla tego planuje stare zderzaki zostawić "na później" ale jak z tyłu będzie już wyglądała niestandardowo to z przodu też musi więc przedni zderzak też fajnie jak by pasował z M oczywiście bo o progi nie pytam bo e38 jest chyba nieco dłuższa od e39... Ktoś coś wie na ten temat ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Ty tak na serio pytasz?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    Więc rozumiem że tamte były na zamówienie czy coś... Tak?

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    W teorii wszystko się da. Pomijając fakt, że E38 jest też dość sporo szersze od E39 i taki zderzak pewnie trzeba byłoby przeciąć na pół i poszerzyć, to ja nie wiem czy to jest taki dobry pomysł :D Będzie straszna koza jak reszta (progi, przód) pozostanie po staremu.

    No i jesteś pierwszym co wpadł na taki pomysł, więc będziesz przecierał szlaki ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    NIEEE nie ja pierwszy wpadłem na ten pomysł bo jak wspomniałem widziałem to tylko w Internecie i wyglądało co najmniej kozacko! Puki brak pieniędzy mi nie pozwala na to by kupić praktycznie po 2 zderzaki na stronę ( żeby skleić i wydłużyć zderzaki ) to czy zna ktoś jakąś fajną strone gdzie mogę kupić jakąś fajną dokładkę do tylnego zderzaka pod właśnie tłumiki a może ktoś z forum by takie miał? bo naprawdę nie chce niszczyć ori zderzaka żeby w razie sprzedaży czy coś wyglądała tak jak Bawaria przykazała ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Wszystko się da. Żeby góra pasowała to najlepiej odciąć górę od seryjnego E38, potem odciąć resztę od listew w dół z E39, poszerzyć to i pospawać do góry od E38. Tylko pytanie czy taki styl zderzaka pasuje do E38, moim zdaniem chyba nie bardzo. Byłoby tez trzeba rzeźbić boki zderzaka, bo na pewno są krótsze w 5er (te idące od rogu do koła).
    Potem z progami nic nie zrobisz, zderzak przedni znowu kupa rzeźby żeby to grało jakoś całościowo. Nie prosciej założyć gwint, skręcić to syto na ziemię, zainwestować z 8k w felgi i mieć piękne auto? Chyba, że jesteś z tych tunerów, co to nawalą dokładków i nakładków a potem auto pieje na seryjnym zawiasie i 17stkach na balonie <3
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    Ni nii ja już mam 245/45 R 18 xd a co do dokładków i dokładków to nie aż tak po prostu chodzi mi o to żeby nie wyglądała jak by miała focha bo znowu wróciłem pijany a miałem nią pojeździć... Xd chodzi o to że przód jest ok ale z tyłu to taka... Taka... Troche nudna i dla tego przydały by się jakieś rynny na wierzchu ale przy tym nie chce uszkadzać zderzaka robiąc otwory

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    A rozejrzyj się za ori pakietami hammana, ac schnitzera, alpiny.
    Wtedy bez rzeźby zakładasz i auto wygląda.
    Ale wtedy do takiego pakietu felgi też coś koło 20cali, bo 18 znikną.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Dokładnie zderzaki Alpina przód i tył i będzie super efekt bez rzeźby

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    Hamann wygrywa dla mnie bez konkurencyjnie bo zestaw jest inny niż inne a e38 jeździ sporo po Tomaszowie a ja lubię się wyróżniać więc pogrzebie chociaż na razie za tylnym zderzakiem bo mam ograniczony budżet z tego powodu iż bunia w kawałkach pojechała do malowania a sama buda ( która będzie malowana później) stoi i się grzebie a to AUX na stereo się przerabia a to odmę trzeba było wymienić bo żarła olej i strasznie na niebiesko dymiła przy odpaleniu i chwile na zimnym a to głośniki z podstawowej wersji na HIFI i takie tam na sam koniec jakieś felgi... A pro po ktoś ma jakąś fajną propozycje na temat felg 19 - 20 ? wspomnę też że komfort jazdy też się dla mnie liczy i nie mam kasy na opony to raczej 19 i nie interesują mnie żadne 20 cieniutkich szprych tylko fajnie jak by były to jakieś 7mio 5cio ramienne najlepiej grube no auto masywne to i felga musi być widoczna ;)

Podobne wątki

  1. [silnik] Różnica między PB98 i PB98 Ultimate/95 V-Power/V-Power Racing
    Przez ratovnik w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 14:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •