Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: srebrne E32 a przyciemnienie szyb

  1. #21
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez musik
    nie żebym się chwalił ale najlepiej mieć tak jak ja czyli tate diagnostę :D

    Wspaniale .... tylko adresu nie podawaj bo jeszcze życzliwy doniesie .... i tradycyjnie ZAPRASZAM DO DZIAŁU PRZEDSTAW SIĘ ----------->

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    ja mam przyciemniane z atestem (wkładka w dowodzie). Z numrem atestu z folii z szyb,adresem warsztatu i % przyciemnienia przód,tył, numer rejestracyjny auta i moje imie i nazwisko. Mam 20 % przód i 50% tył folia Ryser. Mam roletki z tyłu i po zaciągnięciu roletek bocznych z tyłu już kompletnie nic nie widać z zewnątrz... na przednich mam przekroczone 5 %

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    To można w ogóle przyciemnić przednie szyby?? Pytam całkiem poważnie, ponieważ sam po zakupie swojej bety 750 darłem folię z szyb pomimo że atest miałem... i nadal mam
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Przód już jest fabrycznie max przyciemniony i "nie idzie" ;) go oficjalnie przyciemnić .....
    Tył możesz nawet "zaspawać" .... ;D z atestem "ofkors" ... Dlatego wystawiają na tył certyfikaty dla "mylycji" .... ;D

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Tak Anatol, ale ja mam "certyfikat/atest" (bo nie wiem czy tak należy to nazywać) na przód i na tył. Napisane jest ile % przyciemnienia. Na folii są/były znaczki z atestem. Więc jak to jest z tym przodem - mając ten bloczek (certyfikat) mogę mieć ten przód obklejony folią?

    Tak szczerze mówiąc to na poważnie miałem bardzo dobrą tą folię, szyby nie parowały, widoczność z wenątrz była znakomita, a z zewnątrz nikt po za gościem na przeglądzie się nie zorientował - nawet policja jak mnie zatrzymała do kontroli.... i nie kryje że choć zawsze nazywałem to wiejskim-tuningiem chciałbym do tego jednak wrócić.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Na tył atestu nie musisz mieć. Na przód masz pewnie atest na folię i montaż , ale jak policja zrobi pomiar , że jest za ciemno to trzeba ściągać. Znam to z autopsji. Ściągałem w poprzednim aucie , pomimo , że miałem atest i certyfikat z FOLTECH'u , gdzie na przykład policja przyciemnia u nich szyby w nieoznakowanych radiowozach. Aby się nie czepiali musisz mieć atest Polskiego Instytutu Ceramiki i Szkła , a taki atest dają tylko i wyłącznie firmy , które przyciemniają szyby metodą piecową.
    Żadna folia nie dostanie atestu Instytutu Ceramiki i Szkła i jeśli policjant ma widzimisie to zabiera dowód i trzeba folię ściągać. Wiem , że mnóstwo aut jeździ z tak przyciemnionymi szybami i policja sie nie czepia , ale jak sie trafi na dziobaka to nie ma zmiłuj.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bosman
    Na tył atestu nie musisz mieć. Na przód masz pewnie atest na folię i montaż , ale jak policja zrobi pomiar , że jest za ciemno to trzeba ściągać. Znam to z autopsji. Ściągałem w poprzednim aucie , pomimo , że miałem atest i certyfikat z FOLTECH'u , gdzie na przykład policja przyciemnia u nich szyby w nieoznakowanych radiowozach. Aby się nie czepiali musisz mieć atest Polskiego Instytutu Ceramiki i Szkła , a taki atest dają tylko i wyłącznie firmy , które przyciemniają szyby metodą piecową.
    Żadna folia nie dostanie atestu Instytutu Ceramiki i Szkła i jeśli policjant ma widzimisie to zabiera dowód i trzeba folię ściągać. Wiem , że mnóstwo aut jeździ z tak przyciemnionymi szybami i policja sie nie czepia , ale jak sie trafi na dziobaka to nie ma zmiłuj.
    to wszystko prawda, ale majac przyciemnione szyby w drzwiach z przodu z wklejonym atestem jedyne co moze zrobic policjant to zatrzymac dowod i wydac pokwitowanie celem zrobienia badan technicznych - nic wiecej nie moze zrobic

    jesli zafoliwane sa szyby z przodu i nie widac zadnego sladu atestu ZAPEWNE mozliwe jest ze policjant zasugeruje pozbycie sie tego "zanim wypisze mandat" ale to ta sama zasada co "jak masz pan narkotyki przy sobie to wyrzuc zanim pana przeszukam" czyli bzdura
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Reasumując - czas rozejrzeć się za gościem od przyciemniania szyb i wrócić do tej folii ;) bo na ten instytut to ja nie liczę. Dzięki Panowie za odpowiedź na intrygujący mnie temat :D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •