Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63

Wątek: Wymiana wahaczy przód

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

  2. #42
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Lukasz740 Daj znać jakie pierwsze wrażenia. :)
    Ile miesięcznie kilometrów robisz i po jakich drogach ?
    Zdam relację na pewno, auto dziś pojechało do mechanika. Średnie przebiegi roczne to 30 tysięcy kilometrów. Drogi raczej równe, trochę je ponaprawiali ostatnio, ale czasem też się jakaś kiepska trafi. Zobaczymy co to jest warte.

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Sam jestem ciekaw bo na innym forum obserwowałem temat MS i opinie w większości były pochlebne.
    Po tym jak mi ostatnio Textary PRO+ wytrzymały 2kkm przestaję wierzyć w marki premium i chyba sam przestanę płacić za nazwę firmy bo i tak wszystko robią w Chinach i tak.

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie
    Mnie tez czeka wymiana ,wiec czekam lukasz740 na efekt koncowy ,mam nadzieje ze sie podzielisz opinią,:)

  5. #45
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Auto dziś odebrane. Oprócz włożenia wahaczy i łączników, auto dostało też drugą przekładnię kierowniczą z auta o relatywnie małym przebiegu. W tej chwili przebieg to 485000 km, z czego 65 tysięcy po polskich drogach. Oryginalne wahacze poddały się na sworzniach, ale nic dziwnego, bo na 99% pamiętały jeszcze fabrykę - jutro sprawdzę na nich datę produkcji. Auto dziś odebraliśmy, jest bardzo duża różnica na plus. Nierówności wybierane są szybciej i auto sprawia wrażenie pewniejszego w prowadzeniu. Jak coś zacznie pukać albo wyjdą inne kwiatki, dam znać. Gwarancja wypisana, jak się coś zrypie na pewno z niej skorzystam.

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No to Bingo. Czekamy na relatywną opinię z użytkowania jakże niedrogiego żeby nie powiedzieć taniego zawiasu w pięknej limuzynie jaką jest E65.
    Ciekawe jak da sobie radę firma której nie trzeba płacić za samą nazwę :)
    Oby zdało egzamin na piątkę.
    Czy wymieniałeś wszystko ? Wahacze,łączniki,końcówki drążków ?
    Ostatnio edytowane przez miro ; 05-10-2017 o 22:18

  7. #47
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    ryzyko podjęte duże, mi kiedyś w Febi w e34 wyrwało sworzeń po dwóch tygodniach od wymiany I wyleciałem z drogi bez zawiasu I błotnika

    od tamtej pory nawet Febi, co prawda chińskie omijam szerokim łukiem, a tutaj MS w aucie, które lata ponad 200km/h bez żadnego problemu...

    nie wiem Miro, gdzie widziałeś pochlebne opinie o MS, przykład poniżej:

    http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=&t=83807

    swego czasu znajomy do A4 założył, straszny śmietnik, potem założył Ruville za raptem 300 PLN drożej na komplecie I dziś już idzie 70 tysiąc na tym Ruville bez sensacji, a zawias tam delikatny jak papier jest
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 06-10-2017 o 07:33
    pozdrawiam Bartek

  8. #48
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Komplet kupiłem głównie ze względu na dosyć dobre opinie w internecie, ale tego wątku nie widziałem. Zdaję sobie sprawę, że jakość może być taka sobie, ale postanowiłem zaryzykować. Sprzedają to też w Niemczech (https://m.ebay.de/itm/QUERLENKERSATZ...%257Ciid%253A1) więc mam nadzieję, że nie jest to jakość najgorsza z możliwych i sworznie się nie urwią. W lutym w aucie kończy się przegląd, zobaczę dokładnie jak się ten komplet będzie trzymał po tych czterech miesiącach. Chcę na własnej skórze przekonać się, czy da się kupić coś w miarę w tej cenie czy zostają tylko markowe komplety. Oglądałem dziś oryginalne wahacze. Wyprodukowane przez TRW w 2004r., więc przelatały prawie pół miliona (przy 420000 wymieniłem tuleje na bananach po sprowadzeniu auta do Polski).
    W aucie zmieniłem wszystkie przednie wahacze i oba łączniki stabilizatora, z kompletu nie wziąłem końcówek drążków- drążki i końcówki w tej drugiej przekładni były w porządku, jeszcze powinny pojeździć.
    Ostatnio edytowane przez lukasz740 ; 06-10-2017 o 10:02

  9. #49
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Bartku powiem Ci tak. Mój syn miał to dosyć długo MS w E46. Na koniec zachciało się mu driftować i skończył na 20cm krawężnikach. Alu felgi były tak zozj..ane ,że masakra. Uwaliło w połowie drążek kierowniczy który był ori a wahacza z MS nawet nie skrzywiło.
    Opinie czytałem na sporcie albo klubie...nie pamiętam. Teraz niestety takie czasy ,że markowe firmy robią lipę i nie ma się już co podniecać marką .
    Co do realnej wytrzymałości MS wE65 nie mam wiedzy i cieszę się ,że @Lukasz740 uczciwie podzieli się opinią na ich temat. Wiadomo ,że trzeba poczekać na sprawozdanie ale będzie dla mnie to przynajmniej konstruktywne.
    Jak wytrzymają 30-40kkm to dla mnie rewelacja. U mnie to około trzech lat jazdy a co trzy lata mogę to wymieniać za takie pieniądze.
    Szkoda ,że nikt kto założył kpl Meyle nie dzieli się równocześnie swoją opinią na ich temat bo byłoby fajne porównanie.
    Oczywiście ,ze również jestem za Lemforderem ale jak patrzę na ich ceny to myślę ,że oni już nie wiedzą ile chcieć pieniędzy za kawałek aluminium,stali i gumy. Niestety na ich temat też coraz więcej negatywnych opinii w necie
    Pożyjemy-zobaczymy. Jestem za a nawet przeciw :)

  10. #50
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Miro masz rację, pożyjemy, zobaczymy.
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] Wymiana wahaczy przód E38
    Przez arturo193 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 18:50
  2. [zawieszenie] Tuleje wahaczy przód(bumerangów) potrzebna rada
    Przez 525d w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 15:34
  3. [zawieszenie] wymiana wahaczy poprzecznych przód DIY
    Przez PaweliGosia w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 19:06
  4. [zawieszenie] tuleje wahaczy przód
    Przez PaweliGosia w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 14:15
  5. Wymiana wahaczy tyl e38
    Przez magik2.7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 13:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •