Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 139 z 139

Wątek: Czas na zmianę pokoleń :)

  1. #131
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Najwieksza marudo ( tequila) na forum jak możesz mieć dobre doświadczenia skoro dali Ci g30 w najgorszej opcji

    Bartek, a nie mówiłem że ten HUD to nic specjalnego?

  2. #132
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Mnie nie pasują te M-pakowe kierownice w nowych modelach. Te w seriach F były super wygodne z cienkimi ramionami i pięknie się prezentowały. A w nowych zrobili taką bułę z wielką poduchą.
    Damned, co cię przekonało do kupna hybrydy? Szukałeś takiej wersji czy akurat się trafiła? Były jakieś alternatywy?

  3. #133
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Mnie nie pasują te M-pakowe kierownice w nowych modelach. Te w seriach F były super wygodne z cienkimi ramionami i pięknie się prezentowały. A w nowych zrobili taką bułę z wielką poduchą.
    Damned, co cię przekonało do kupna hybrydy? Szukałeś takiej wersji czy akurat się trafiła? Były jakieś alternatywy?
    Ta kiera, to nie jest M-Pak jak coś. M-Pak ma owalną poduszkę.

    Hybrydy gdzieś mi tam po głowie chodziły, a akurat stała dobra sztuka od ręki we Wro. Wystawiłem wcześniej F01 po zaporowej cenie, bo nie zależało mi na sprzedaży, a wyszło jak wyszło i musiałem na szybko przemodelować budżet. Głównym kryterium było auto od ręki, Comfort Lease i BMW Premium Selection, stąd patrzyłem tylko na dealerskie oferty. Oglądałem dwie sztuki G11, ale i z jedną i z drugą było coś nie tak. Pierwsza starsza, z dobrą historią i wyposażeniem, ale nie miała kamery cofania, a to jest u mnie must-have bo cofam do garażu na złożonych lusterkach. Druga młodsza, ale po dzwonie z jakąś latarnią i z niejasną historią naprawy. Wycenę i zdjęcia widziałem, ale brak odnotowanej naprawy w historii auta. Do tego słabiej wyposażona od poprzedniej choć z kamerą. Rzutem na taśmę pojawiła się 5er i padło na nią.

  4. #134
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    No i graty.
    Cieszę że sie udalo

    Szerokości.
    Sam mam mega ochote na i3
    Jesteś tego pewien?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #135
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ta kiera, to nie jest M-Pak jak coś. M-Pak ma owalną poduszkę.

    Hybrydy gdzieś mi tam po głowie chodziły, a akurat stała dobra sztuka od ręki we Wro. Wystawiłem wcześniej F01 po zaporowej cenie, bo nie zależało mi na sprzedaży, a wyszło jak wyszło i musiałem na szybko przemodelować budżet. Głównym kryterium było auto od ręki, Comfort Lease i BMW Premium Selection, stąd patrzyłem tylko na dealerskie oferty. Oglądałem dwie sztuki G11, ale i z jedną i z drugą było coś nie tak. Pierwsza starsza, z dobrą historią i wyposażeniem, ale nie miała kamery cofania, a to jest u mnie must-have bo cofam do garażu na złożonych lusterkach. Druga młodsza, ale po dzwonie z jakąś latarnią i z niejasną historią naprawy. Wycenę i zdjęcia widziałem, ale brak odnotowanej naprawy w historii auta. Do tego słabiej wyposażona od poprzedniej choć z kamerą. Rzutem na taśmę pojawiła się 5er i padło na nią.
    Kurcze, teraz byle Toyota Yaris ma kamerę w standardzie a w 7er nie? Takie rzeczy to tylko w markach premium. Zupełnie jak za dawnych czasów, wszystkiego do pełna, a brak klimy :D Oby 5er nie przysparzała ci takich problemów ja siódemka ;)

  6. #136
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Kurcze, teraz byle Toyota Yaris ma kamerę w standardzie a w 7er nie? Takie rzeczy to tylko w markach premium. Zupełnie jak za dawnych czasów, wszystkiego do pełna, a brak klimy :D Oby 5er nie przysparzała ci takich problemów ja siódemka ;)
    W niektórych autach takie te kamery że lepiej jakby ich nie było :)
    Ale powiem Ci że do czasu aż nie miałem to było mi totalnie obojętne to wyposażenie. Nawet teraz mając i kamere i czujniki jak cofam dalej to i tak ręka prawa za fotel pasażera i oka na tył :)

  7. #137
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    W niektórych autach takie te kamery że lepiej jakby ich nie było :)
    Ale powiem Ci że do czasu aż nie miałem to było mi totalnie obojętne to wyposażenie. Nawet teraz mając i kamere i czujniki jak cofam dalej to i tak ręka prawa za fotel pasażera i oka na tył :)
    No raczej, jeżdżę często Corollą dziewczyny z 2017r i jakość obrazu kamery jest jak filmu z kasety VHS także jak cofam to i tak na nią nie patrzę. Ale już dziewczyna sobie chwali, że kamerka jest na pokładzie ;)

  8. #138
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Te kamery faktycznie różnej jakości. Miałem VW CC z 2014r, fabryczna kamera dno, pikseloza i w ogóle. Do E39 na stara navi 4:3 wstawiłem chińczyka za kilkadziesiąt zł i o niebo lepszy obraz był.

  9. #139
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli o kamerach mowa ,to od tygodnia jeżdżę panamerą i tam to jest dramat... gość mówił że tak było od nowośći

Podobne wątki

  1. [E38] Czas na coś innego
    Przez redek83 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 21:47
  2. Witam czas marzenia spelniać czas na 8 er
    Przez slowik871 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 21-07-2013, 22:31
  3. Czy to dobry czas?
    Przez monster_pl w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 10:45
  4. [e38] czas na przywitanie
    Przez daras7er w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 13:36
  5. Czas na Nas
    Przez beba w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 21:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •