Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 23

W±tek: St³uczka - Sprawca uciek³!

  1. #11
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Kumpel mia³ nagranie gdzie dok³adnie by³o widac kto jedzie autem i marka i nr rejestracyjny a policja umorzy³a z braku dowodów !

  2. #12
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Velocityraptor
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    by³o E38 750i, bêdzie E38 750i
    Sk±d
    OKR
    A propos lakierników to obejrzyj 3 razy lakierniê zanim dasz im auto. Jak dasz wiejskiemu partaczowi to bêdziesz smutny potem :)
    -------------------------------------
    Broñ Masowego Wyprzedzania.

  3. #13
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2017
    Posty
    6
    BMW
    Bmw7 e65
    Sk±d
    Poznan
    Dryndni pomoge...

    Wys³ane z mojego Lenovo A2016a40 przy u¿yciu Tapatalka

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    do skasowania//

  5. #15
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar jaro5
    Do³±czy³
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Sk±d
    radom
    Nie wiem czy auto zastepcze. sie nale¿y prywatnej osobie.Jak auto jest na firmie to na 100% sie nale¿y.A tu nie wiem

    Wys³ane z mojego SM-G935F przy u¿yciu Tapatalka
    by³o E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar toomas
    Do³±czy³
    Jul 2017
    Posty
    101
    BMW
    E 65 735i
    Sk±d
    boat city
    Jaro5 Jak nie wiesz to po co piszesz i wprowadzasz zamêt. Miro te¿ ¼le pisze odno¶nie nie podawania numeru konta. To, ¿e nie poprosi³e¶ rzeczoznawcy te¿ by³o b³êdem. no i ostatnia sprawa to to, ¿e PZU zesz³o na psy i za wszelk± cenê zani¿aj± koszty napraw, ma³o tego elementy które by³y w oryginalnym stanie kwalifikuj± do naprawy a nie mog± tego robiæ gdy¿ maj± obowi±zek przywróciæ pojazd do stanu sprzed szkody. Mniejsza z tym.
    Odno¶nie wypowiedzi jaro5: samochód zastêpczy nale¿y sie ka¿demu na czas naprawy pojazdu, z tym zastrze¿eniem, ¿e TU wylicza przybli¿ony czas naprawy +/- parê dni jak siê ich o to poprosi. Dodatkowo mo¿esz samochód zastêpczy wzi±æ wtedy kiedy Tobie pasuje, tj za miesi±c czy dwa.
    Odno¶nie wypowiedzi miro: ¬le podpowiadasz. Powinien podaæ numer konta ale w ¿adnym wypadku nie podpisywaæ ¿adnej ugody itp.

    Wygl±da to tak, ¿e podajesz numer konta. Mo¿esz napisaæ do nich maila, ¿e nie zgadzasz siê z ich wycen±. Podaæ koszty nowych czê¶ci z ASO, przedstawiæ im to i poprosiæ o ponown± wycenê. co¶ am Ci powinni do³o¿yæ ale znaj±c PZU to i tak bêdzie za ma³o. Kwotê któr± Ci przedstawi± niech przelej± Ci na konto. Wtedy masz potwierdzenie, ¿e TU wziê³o odpowiedzialno¶æ za szkodê. Nastêpnie udajesz siê do rzeczoznawcy s±dowego który zrobi Ci kosztorys napraw. Przedstawisz ten kosztorys PZU i mo¿liwe ale w±tpliwe, ¿e siê zgodz± i dop³ac±. Je¶li nie to szukasz firmy która siê zajmuje tego typu sprawami. Najlepiej znale¼æ tak± która we¼mie od Ciebie jaki¶ procent od wywalczonej kwoty albo z góry powie Ci ile bêdzie chcia³a za to. Od razu uprzedzam, ¿e sprawa mo¿e potrwaæ nawet 2-3 lata ale jest na 100% wygrana. Oczywi¶cie plus odsetki za zw³okê i zwrot poniesionych kosztów, np, rzeczoznawcy.

    Niestety oprócz tego, ¿e musimy p³aciæ do¶æ wysokie ubezpieczenia to jeszcze musimy siê prosiæ, czy walczyæ o pieni±dze które nam siê nale¿± jak psu zupa.

    W razie czego pisz priv. Postaram siê pomóc jak tylko bêdê potrafi³.

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Pawliko
    Do³±czy³
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Sk±d
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4

    Post

    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Nie wiem czy auto zastepcze. sie nale¿y prywatnej osobie.Jak auto jest na firmie to na 100% sie nale¿y.A tu nie wiem

    Wys³ane z mojego SM-G935F przy u¿yciu Tapatalka
    A co to, jak zwyk³y Kowalski je¼dzi autem do roboty na etat, to po kolizji z nie swojej winy ma zapierdzielaæ tramwajem? Bez jaj. Ludzie bez dzia³alno¶ci nie s± gorsi od nas i nale¿y im siê to samo :P
    Autorze tematu - krzycz o zastêpczaka z 99rent :)

    PZU to z³odzieje, bardzo ciê¿ko dzisiaj u nich o normalne odszkodowanie. Je¶li chcesz mieæ spokój i brak zmartwieñ to wstaw auto na bezgotówkow± robotê do ASO i we¼miesz sobie zastêpczaka na ca³y okres tej piêknej wspó³pracy z Polskim Z³odziejstwem Urzêdowym.

    To, ¿e zgodzi³e¶ siê na wstêpn± wycenê po zdjêciach, nie oznacza przecie¿, ¿e nie mo¿esz za¿±daæ oglêdzin rzeczoznawcy. Jedna rzecz - z PZU trzeba krótko, jak bêdziesz dla nich zbyt mi³y to nic nie za³atwisz - oni reaguj± na agresjê - z mojego do¶wiadczenia.
    Ostatnio edytowane przez Pawliko ; 21-07-2017 o 07:37
    By³y:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  8. #18
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Sk±d
    Miêdzychód/Miêdzyrzecz
    Dziêki wszystkim za pomoc!
    Na 100% nie zgodzê siê na te ich smieszne 1800z³, bo za 1800z³ nikt powa¿ny nawet do tematu nie podejdzie. W najbli¿szym czasie udaje siê do ASO BMW w Poznaniu z prosb± o ich wycenê naprawy, która pewnie bêdzie kilkukrotnie wy¿sza od tego ich po¿al siê bo¿e kosztorysu. Na podstawie kosztorysu ASO poproszê o zwrot kosztów. W przeciwnym razie wyst±pie na drogê s±dow±. Bêdê na bie¿±co informowa³ jak sprawy postêpuj±.

  9. #19
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2016
    Posty
    448
    BMW
    730i e32
    Sk±d
    ¶l±sk
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    A propos lakierników to obejrzyj 3 razy lakierniê zanim dasz im auto. Jak dasz wiejskiemu partaczowi to bêdziesz smutny potem :)
    co do lakiernikow to moze nie na temat ale moge , dodac 3 grosze. jest du¿a konkurencja i szara strefa. kolega prowadzi zak³ad juz kupê czasu. obok niego konkurencja kupi³a komorê ,ceny od razu w góre , padli po roku od zakupu tej komory - wysokie ceny +brak chetnych+konkurencja . wczesniej byli tam z ponad 10lat - maluj±c bez tej komory.
    A dajac do aso te¿ nie masz gwarancji ,¿e nie zlecaj± malowania na zewn±trz... co przerobi³em w swoim aucie . Najlepiej jechaæ i patrzeæ na rêce ale kto ma czas na to.

  10. #20
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2017
    Posty
    6
    BMW
    Bmw7 e65
    Sk±d
    Poznan
    Dryndni pomoge

    Wys³ane z mojego Lenovo A2016a40 przy u¿yciu Tapatalka

Podobne w±tki

  1. [karoseria] St³uczka
    Przez kaufland11 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 23:32
  2. St³uczka
    Przez piter7898 w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-01-2015, 11:26
  3. sprawca wypadku nieuznany co robiæ?
    Przez e4r5t w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-05-2013, 13:31
  4. St³uczka
    Przez Riki w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 08:34
  5. St³uczka
    Przez Riki w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •