Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: [ pozostale] co w planach???

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    z moim niemieckim jest kiepsko ale widzialem na ebay.de komplet 235/55r17 juz od lekko ponad 400 eu wiec to chyba dobra cena w Polsce jak pytalem to ok 1000 zl za sztuke chcieli....tylko juz nie pamietam za jakiej firmy itd..... :razz:

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez jasko1969
    Siemka! Ze spraw chyba ważnych to mam do wymiany trzy świece żarowe, bo jak gość sprawdzał motor na kompie to stwierdził, że trzy z ośmiu są zwalone. Ale o dziwo powiedział, że w zimie raczej nie powinno być problemów z odpalaniem bo na pięciu sprawnych motor i tak sobie poradzi. Pytanko. Może ktoś od diesli ma wtym względzie jakieś doświadczenie jak jest z odpalaniem zimą na niesprawnych wszystkich świecach żarowych?
    Inne sprawy do załatwienia to chyba jak się wkurzę to kupię koła 19 lu 20-tki. Ale tu jest odwieczny dylemat- komfort jazdy na 16-tkach czy wygląd na większych. Korci mnie też założyć blendę na tylną szybę. Co o tym sądzicie?
    Pozdrawiam!
    nie, nie, nie ... tylko nie blenda! zepsujesz auto wizualnie :( ze zdjec widze ze masz najladniejszy wzor 16-tek w E38, wiec wg mnie wyglada na nich super :) na 17-tki napewno nie zmieniaj bo to zadna zmiana... minimum 18, a najlepiej 19 - napewno odczujesz utrate komfortu, ale bedzie rewelacyjnie wygladac :] 20-tki to juz ryzyko na polskie drogi i komfort minimalny... poza tym kosztuja prawie drugie tyle co 19-tki...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •