Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: przekodowanie mk2 z mono na kolor

  1. #1

    Post przekodowanie mk2 z mono na kolor

    Witam. Mam mały problem z e38 kolegi. Wysiadł mu czytnik mk2 więc dałem mu z moich zapasów czytnik mk2 pochodzący z e46 ale mono. Czytalem że można przekodować navcoderm więc próbowałem to zrobić, niestety w pewnym momencie wyrzuca błąd że ibus jest zajęty i przerywa kodowanie , próbowałem kilka razy i ciągle w tym samym momencie przerywa. Kolega więc kupił inny czytnik mk2 z e39, gość się zarzeka że jest z monitora 4:3. objawy ma identyczne jak poprzedni (oznaczenie sa606 też jak mono) i navcoder przerywa akcję w tym samym momencie. Da się to jakoś zrobić aby zagadało ?



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Spróbuj inpą połączyć się z czytnikiem.
    W niektórych czytnikach pod klawiszem F6 dało się przestawić opcje mono czy kolor.
    Następnie wkładasz płytę z softem i czekasz. Jak zakończy i wypluje płytę to potwierdzasz jak przy standardowej aktualizacji.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. [navi] e39 mk4 - zainstalowało się mono??
    Przez yaz w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-08-2016, 18:57
  2. [elektryka] przekodowanie panela klimy
    Przez FAZI w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-06-2015, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •