Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 728 chorzów/bytom potrzebna pomoc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar NaDoL
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    9
    BMW
    728
    Skąd
    Lublin

    Post 728 chorzów/bytom potrzebna pomoc

    Panowie czy ktoś coś wie o tym aucie/komisie?
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6yRYP7.html

    ew jest z okolic Bytomia/Chorzowa żeby podjechać zobaczyć ten wóz? Mam z 400km a handlarz przecież prawdy nie powie, dam na paliwko i flaszkę.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    8
    BMW
    brak
    Skąd
    Rybnik
    Witam! Jestem ze śląska . Mam do Bytomia 40 km , jakby była potrzeba to pomogę po weekendzie. Generalnie nie znam tego komisu , z własnego doświadczenia tylko powiem że nigdy nie kupuję samochodu od handlarza. Szkoda że kolega nie szuka v12 bo mam znajomego mechanika który ma taki samochód. Wystarczy do niego podjechać - jego warsztat to wizytówka sama w sobie. Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    447
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    ten komis tam jest dlugo cos 5lat ,prowadzi to młodszy ok 30-40 przedział wiekowy, koleś juz od początku . Co do aut jest tam przemiał bo jade czasem to widze cos nowego .Napisz mi co mam sie dopytac go i co spawdzić naczym ci najbardziej zalezy. Kolega mi mówił że raz tam cos ogłądał i bylo ok . Ale jak to wiadomo bywa z autami w komisach. Za te sprawdzenie nic nie chce . Postaram sie podjechać w poniedziałek .

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez NaDoL Zobacz posta
    Panowie czy ktoś coś wie o tym aucie/komisie?
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6yRYP7.html

    ew jest z okolic Bytomia/Chorzowa żeby podjechać zobaczyć ten wóz? Mam z 400km a handlarz przecież prawdy nie powie, dam na paliwko i flaszkę.
    auto ładne i ciekawe ale jak widze te kierunki z tyłu zamalowane to mi ręce opadają turkisch tuning aus deutschland

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    447
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    bylem tam dzis.
    wnetrze skory ok ładne jak na ten wiek. kiera ok. auto stało otwarte(zapomnieli je zakmnac) i wciśnięte miedzy płot mur i 2 inne e38 wiec mało miejsca i ciasno ustawione...... felgi 18 ładne, tarcze przód dobre. Opony zima słabe zużyte, tył opona jedna na kibel od razu- uszkodzona. listwa progowa od kierowcy odstaje sporo,cos ta było robione i nie umieli tego chyba dobrze zlożyć , napewno coś by sie na progach znalazło do zrobienia/poprawy - z tego co udalo sie dojrzeć od dołu (obok stoi e38 hiszpan 3.5 i od dołu stan bdb).
    Lakieru nie sprawdziłem miernikiem,ale jest polerka na całym aucie i w wielu miejscach lakier jest przygrzany od tego. Pare uszkodzeń odprysków ,było też na lakierze,na oko chyba już coś malowali ,co w tym wieku auta nie jest dziwne. Uszczelka szyby górny prawy róg kierowca źle założona - szyba pilkington - bedzie pewnie świszczeć. Tył uszczelka szyby górny roó uszkodzona widać jakiś swiatłowód czy kabel .
    Lampy przod boscha na oko jeszcze ok dobre . klapa tył jest chyba z werrsji usa/japan albo uk bo rejestracja wychodzi dużo poza wymiar i wisi na lakierze z obu stron aż zal patrzeć. Ogólnie wygląda proste z obu stron . Auto bylo zakurzone trzeba było je szmatka czyscić i stało w cieniu, ale na calym aucie są resztki pasty . Polerowali je fest aż sjarali lakier w wielu miejscach . Ja by nie jechał az tyle to luknać. Auto pisze po opłatach i do rejestracji. Silnika nie odpałem bo nie było możliwosci wyjazdu - duży ruch mieli i stało dużo aut do opylenia tam.Auto na blachach DE nadal .Przebieg cieżko powiedzieć czy nie skrecony. Za te kase ja bym tego nie wzioł
    Ostatnio edytowane przez mike333 ; 04-06-2017 o 13:40

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar NaDoL
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    9
    BMW
    728
    Skąd
    Lublin
    Dzięki chłopaki za szybką reakcję, była tak szybka że mi nawet wypadł temat z głowy, temat odpuszczam bo mike333 ma racje, nie warto za taki pieniądz.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    447
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    tak po to bym nie jechal a wiadomo sie jedzie daleko to potem sie ciezko negocjuje,druga sprawa by trzeba auto sprawdzic w warsztacie kompleksowo ,a czy da sie nim wyjchac na sprawdzenie druga sprawa..i czy bede chcieli sie zgodzić na taki test .

Podobne wątki

  1. [diagnoza] Potrzebna pomoc
    Przez lukas866 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 17:28
  2. Potrzebna POMOC!
    Przez k@rgul w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-05-2017, 13:00
  3. potrzebna pomoc z e60....
    Przez greg1990 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 18:38
  4. [diagnoza] potrzebna pomoc
    Przez joe8383 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •