Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 175

Wątek: Kupno BMW 730d / 740d

  1. #141
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    A co to za stronka ?? Wybrane serwisy BMW w Reichu ?

  2. #142
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    www.bmw.de -> auta używane

  3. #143
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Byłem w Monachium w zeszłym tygodniu, pełno bmw po salonach ale max 5er. Niestety 7 bardzo mało. Koło Alianz Areny jest olbrzymi salon z używanymi bmw. 4 piętra plus dach i też same 1-5, 7 najmniej a i ceny kosmos.

    https://www.google.pl/maps/uv?hl=pl&...AJQQoioIkgEwCg
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 28-06-2017 o 13:11

  4. #144
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Heh... nieźle. W Polsce podobnie: 5er króluje, a 7er jest mało. Mimo wszystko rynek w DE jest większy i tam jest łatwiej coś wyhaczyć, ale swoje trzeba zapłacić. Ten egzemplarz, co podesłałem, tanio nie stoi. Tak lekko licząc po opłatach będzie około 125000pln za 7-letni samochód. Na dole jest zdaje się jakiś wpis na temat silnika, no i auto na gwarancji :)

  5. #145
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Heh... nieźle. W Polsce podobnie: 5er króluje, a 7er jest mało. Mimo wszystko rynek w DE jest większy i tam jest łatwiej coś wyhaczyć, ale swoje trzeba zapłacić. Ten egzemplarz, co podesłałem, tanio nie stoi. Tak lekko licząc po opłatach będzie około 125000pln za 7-letni samochód. Na dole jest zdaje się jakiś wpis na temat silnika, no i auto na gwarancji :)
    W tym salonie co wysłałem link najtańsze 7 chyba 29 tyś euro z 2010 !? Przebieg ok 100tys Ale pewności nie mam.
    U turków widziałem po dwa rzędy samych 5 f10/f11.

  6. #146
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    I to jest zastanawiające ,że w Polsce są dużo tańsze niż w Niemczech a z reguły z tamtąd przyjeżdżają
    każdy chce igłe ale zapłacić nie chce.

  7. #147
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Sprawa jest prosta w salonach BMW musi dać gwarancje premium selection na dwa lata a za to liczą odpowiednia kasę bo dobrze wiedza ile w te dwa lata będą musieli za "free" naprawić.

    Do Polski trafiają auta bez gwarancji, bez rekojmi w "odpowiednim" stanie technicznym dlatego i cena jest całkiem inna.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #148
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A no właśnie. Przeważnie Sebastianie na lawecie. Albo unfall albo w lepszym przypadku motor schade. Najbardziej mnie wnerwia to ,że takie wraki jak są "naprawione" ustalają wartość na naszych aukcjach a ktoś kto sam sobie sprowadził porządną furę za którą zapłacił gruby hajs bo chciał mieć auto a nie reanimowanego nieboszczyka, następnie dbał i wymieniał wszystko na czas musiałby sprzedać w takiej cenie jak te odbudowane pieczki bo "PANIE TEN ROCZNIK PO TYLE STOI"
    Oczywiście oszustów w tym sektorze nie brakuje a i w Niemczech jest ich coraz więcej chociaż z reguły to nie są rodowici Niemcy.

  9. #149
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Handel nie zawsze wygląda tak jak piszecie. Auta z de i tak zawsze będą lepsze niż te z pl. Kiedyś u nas było dwa razy drożej i czy to znaczyło, że nasze auta były lepsze ?? :) Auto w de wystarczy, że nie ma już TUV i jest o wiele tańsze ! Ma duży przebieg i często też mniej kosztuje. Zerknijcie na F01 na mobile i de, jakby nie kurw...ka akcyza to te auta są tam tańsze .

  10. #150
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    Witam Wszystkich,

    Może spotkam się z krytyką itp itd........jednakże chciałbym zakończyć powyższy wątek.
    Jak go zaczynałem po raz kolejny przymierzałem się do świetnej marki jaką jest BMW.
    W 2015 r z zamiarem kupna E65 po lifcie ( nie udało się znaleźć godnego egzemplarza ) po poszukiwania w 2017 F01......
    No i ostatecznie nie udało się kupić BMW 7 F01....oglądałem kilka egzemplarzy. Po raz kolejny okazuje się że chyba nie jest mi dane jeździć BMW 7.

    Tak więc zacząłem porównywać A8 D4 / BMW 7 F01..... No i zakup padł na A8 :)

    Wiem że to nie forum Audi dlatego nie będę nic więcej mówił.


    Wszystkim którzy mi pomagali i dawali cenne rady i wskazówki bardzo dziękuję.

    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt dla WSZYSTKICH

    Łukasz

Podobne wątki

  1. [pozostale] Kupno 730d
    Przez KAMELEONV w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 21-05-2018, 12:31
  2. kupno 730D
    Przez BlooDi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 07:49
  3. [E65] Kupno 730d, prośba o ocene i sprawdzenie wybranych egzemplarzy
    Przez jacek04 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-07-2014, 16:50
  4. [pozostale] 730d czy 740d?
    Przez kijanka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •