Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Radio nie dziala i menu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KleMarine03
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    203
    BMW
    E65 730 D
    Skąd
    Siedlce

    Post Radio nie dziala i menu

    Witam, potrzebuję pomocy w skrócie:

    wyciągnąlem fotel kierowcy i odpiolem ten gruby kabel ktory byl podlaczony na dole pod fotelem z zielonym gniazdem ,,kostka,, odkrecilem rowniez czarna plastikowa oslonkę ktora znajdowala sie w podlodze w miejscu fotela i tam zauwazylem duzy glosnik ,,subofer,, podczas sprzatania do tego glosnika wlalo sie nie duzo wody. Auto stalo 3-4 dni ponownie wszystko zlozylem tzn: wpiolem kostkę zielona z grubym kablem. Podlaczylem akumulator usunalem bledy i odpalilem auto: BRAK rekacji menu wyskakuje mi menu radia bez stacji fal itp i nie moge poruszac duzym pokretlem po menu. W Menu widnieje tylko obraz ,,menu radia,, nie mozna przejsc do menu nawigacji, ustawian itp nie dziala. Dodatkowo zmieniarka jakby sie zawiesila ciagle szelesci z przelozeniem plyt. Sprawdzone bezpieczniki i kable pod fotelem prosze o pomoc

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,239
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Posiadasz Logic7?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez KleMarine03 Zobacz posta
    Witam, potrzebuję pomocy w skrócie:

    wyciągnąlem fotel kierowcy i odpiolem ten gruby kabel ktory byl podlaczony na dole pod fotelem z zielonym gniazdem ,,kostka,, odkrecilem rowniez czarna plastikowa oslonkę ktora znajdowala sie w podlodze w miejscu fotela i tam zauwazylem duzy glosnik ,,subofer,, podczas sprzatania do tego glosnika wlalo sie nie duzo wody. Auto stalo 3-4 dni ponownie wszystko zlozylem tzn: wpiolem kostkę zielona z grubym kablem. Podlaczylem akumulator usunalem bledy i odpalilem auto: BRAK rekacji menu wyskakuje mi menu radia bez stacji fal itp i nie moge poruszac duzym pokretlem po menu. W Menu widnieje tylko obraz ,,menu radia,, nie mozna przejsc do menu nawigacji, ustawian itp nie dziala. Dodatkowo zmieniarka jakby sie zawiesila ciagle szelesci z przelozeniem plyt. Sprawdzone bezpieczniki i kable pod fotelem prosze o pomoc

    100% przerwany swiatłowód mechanicznie lub sprzetowo ............ napisz czy masz logic 7 ?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Czyżby uszkodzenie aska poprzez zwarcie w wtyczce od suba, albo wzmaka L7 lub HiFi. Zależnie od posiadanego wyposażenia.
    Może być też zbieg okoliczności że coś na MOST padło.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KleMarine03
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    203
    BMW
    E65 730 D
    Skąd
    Siedlce
    Zdemontowalem tylni lewy boczek w bagazniku posiadam 3 moduly. Navi przy nadkile maly metalowy midul oraz duze nad tum midulem dodatkowo zdemintowalem tylni lewy boczek slupka za plecami kierowcy chyba router radia prostokatny metalowy modul. Nie wiem co to jest ten logic 7. SOS nie dziala brak stacji jezyk niemiecki sie przestawil z angielskiego jak pokretlem krece czadami nie reaguje czasami sie zacina prosze o opinie sory za bledy pisze z tel P.S ogladalem w google ten logic 7 u mnie jest o polowe mniejszy auto rok orodukcji koniec grudzien 2004 poczatek 2005
    Ostatnio edytowane przez KleMarine03 ; 03-05-2017 o 16:30

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,239
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Płytę do napędu CD z przodu da się włożyć/wyjąć?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    12
    BMW
    e65 745
    Skąd
    Warszawa
    Mam dokładnie ten sam problem.Co to może być?

Podobne wątki

  1. [elektronika] Nie dziala Radio, Nawigcja , Telefon
    Przez Sebo_ w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-06-2014, 17:15
  2. bmw e38 radio panel mid radio dziala lecz panel mid tylko podswietla
    Przez adrian728 w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-12-2013, 14:53
  3. [Radio-DSP] Jak założyć normalne radio
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-11-2013, 12:29
  4. [elektryka] RADIO BUSINESS CD Radio Bavaria Electronic CD II
    Przez luki730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 20:59
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 21:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •