Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Bmw F różnice w skórach

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    Mam mega pomysł. Dorzucę Ci 40k, kup mi ją. Ja wytrzymam z tą skórą :D

    Poważnie mówiąc - przepiękna sztuka. Obsrałbym zbroję z radości... :)
    Hahah no niby tak - chociaż ja tam nie lubie zmian odbiegających od fabryki ale ta właśnie mi się podoba - no i w sumie neidaleko mnie. Ale wydać stówkę i mieć gorszą skórę jak w moim 15 letnim E65 hmm :)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Pod jakim względem według Ciebie skóra Nappa będzie gorsza od standardowej Dakoty w E65?

    Fotelom w aucie z ogłoszenia przyda się podstawowe czyszczenie wnętrza, np. preparatami Colourlock'a, wtedy na pewno będą bardziej matowe. Skoro masz niedaleko, to jedź zobaczyć. Według mnie siedzenia z tej skóry będą miękkie oraz przyjmne w dotyku i użytkowaniu, na pewno przyjemniejsze niż standardowa skóra w E65.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Pod jakim względem według Ciebie skóra Nappa będzie gorsza od standardowej Dakoty w E65?

    Fotelom w aucie z ogłoszenia przyda się podstawowe czyszczenie wnętrza, np. preparatami Colourlock'a, wtedy na pewno będą bardziej matowe. Skoro masz niedaleko, to jedź zobaczyć. Według mnie siedzenia z tej skóry będą miękkie oraz przyjmne w dotyku i użytkowaniu, na pewno przyjemniejsze niż standardowa skóra w E65.
    Ale nie raz juz miałem do czynienia z taką skórą i chyba tylko jej malowanie pomoże. Świeci się ohydnie ble
    Środki Colourlock to jeden wielki badziew - samą wodą lepiej umyjesz.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Według mnie natomiast nie umiesz ich używać, albo nie masz cierpliwości, żeby porządnie wyczyścić tapicerkę skórzaną. Sprawdziłem kilka produktów (również Gliptone) i zestaw do czyszczenia skóry Colourlock jest naprawdę porównywalny. Dobry środek do czyszczenia skóry produkuje też Koch Chemie (również mam i polecam).
    Ale skoro lepiej Ci wyjdzie samą wodą, to powodzenia...
    Dla mnie to szukanie dziury w całym, masz do kupienia zajebiste auto w fajnej konfiguracji, za które ktoś wywalił wiadro kasy, dopłacając w tym za bardziej ekskluzywną tapicerkę skórzaną, a Tobie nie pasuje fakt, że skóra się błyszczy (a wystarczy ją umyć)... I lepsze w Twojej opinii jest 15 letnie E65 ze wstawianą skórą w siedzenie, bo jak sam kiedyś pisałeś miałeś dziurę od wsiadania (i o ile dobrze pamiętam, jest już kolejna znowu).

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Według mnie natomiast nie umiesz ich używać, albo nie masz cierpliwości, żeby porządnie wyczyścić tapicerkę skórzaną. Sprawdziłem kilka produktów (również Gliptone) i zestaw do czyszczenia skóry Colourlock jest naprawdę porównywalny. Dobry środek do czyszczenia skóry produkuje też Koch Chemie (również mam i polecam).
    Ale skoro lepiej Ci wyjdzie samą wodą, to powodzenia...
    Dla mnie to szukanie dziury w całym, masz do kupienia zajebiste auto w fajnej konfiguracji, za które ktoś wywalił wiadro kasy, dopłacając w tym za bardziej ekskluzywną tapicerkę skórzaną, a Tobie nie pasuje fakt, że skóra się błyszczy (a wystarczy ją umyć)... I lepsze w Twojej opinii jest 15 letnie E65 ze wstawianą skórą w siedzenie, bo jak sam kiedyś pisałeś miałeś dziurę od wsiadania (i o ile dobrze pamiętam, jest już kolejna znowu).
    Dziura coraz blizej i fakt idealnie na bank nie jest, ale jak juz cos kupować to mieć lepiej :)
    Ciut szukam dziury w caly to fakt. Chyba zbyt przywykłem do E65 :)

    Ale patrząc na te dwa rodzaje skór jakie występują w F to ta nappa na bank jest gorsza i brzydsza

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Pierdzielisz jak potłuczony. Jedź, oglądaj, dawaj fotki spod domu :D jakby co to za transport do Szczecina pokryję, hehehe
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] Różnice w zawieszeniu BMW E23 vs. BMW E28.
    Przez Sebek w dziale Seria e23
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-01-2017, 08:25
  2. [skrzynia] różnice
    Przez bawarczyk w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 17:16
  3. Różnice pomiedzy e32 730 a 735 ??
    Przez jarek88 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 18:36
  4. DSC i ASC - różnice...
    Przez Wiktor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2009, 20:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •