Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: BMW Koneser by Bawaria Motors

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Łosiowy Zobacz posta
    Czy ta karta działa tylko w serwis Rzeszów ??? Zamówił już ktos?.
    Ten program z tego co mi wiadomo działa chyba we wszystkich BMW w Polsce. Program Koneser tylko działa w Bawarii, bo ten gość to pracownik, marketingowiec z Bawarii w Warszawie. Te programy niczym się w sumie nie różnią tylko koleś chce się wykazać we firmie i tyle. Wielkie halo wokół czegoś co już jest w sumie od dawna tylko inaczej się nazywa a niektórzy w euforii podniecenia mają szanse popuścić.

  2. #32
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ten program z tego co mi wiadomo działa chyba we wszystkich BMW w Polsce. Program Koneser tylko działa w Bawarii, bo ten gość to pracownik, marketingowiec z Bawarii w Warszawie. Te programy niczym się w sumie nie różnią tylko koleś chce się wykazać we firmie i tyle. Wielkie halo wokół czegoś co już jest w sumie od dawna tylko inaczej się nazywa a niektórzy w euforii podniecenia mają szanse popuścić.
    Miro z całym szacunkiem ale tego nie wiesz na 100% dostaniemu oferte wtedy można coś powiedzieć na ten temat po co sie gorączkować na zapas zycie jak zwykle zweryfikuje rzeczyczywistość


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Kruger32 każdy zrobi jak chce . Nikt nikogo nie zmusza ani nikomu nikt nie zabrania. Ja na cuda nie liczę więc to olewam. W razie "W" mam max rabat na części i to mi wystarcza a i tak w większości kupuje się nie u nich.

  4. #34
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Kruger32 każdy zrobi jak chce . Nikt nikogo nie zmusza ani nikomu nikt nie zabrania. Ja na cuda nie liczę więc to olewam. W razie "W" mam max rabat na części i to mi wystarcza a i tak w większości kupuje się nie u nich.
    Ja też sie nie podniecam mam 10% dodatkowego rabatu w litewskim sklepie więc musi oferta mnie zaciekawic


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A miałbym takie pytanko do Ciebie Kruger...Dałbyś im w ogóle łapy wsadzić do swojej 750ki ????

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    29
    BMW
    E65 ;R53 i inne :-)
    Skąd
    Sopot
    Napisalem maila. Zobaczymy jaka przyjdzie odpowiedź.Ciekawe czy przeskoczy mój rabat ,który teraz posiadam.

  7. #37
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Panowie, czy wy nawet o takie pierdoły musicie się kłócić? Jak ktoś chce niech się zapisze, a jak ktoś nie chce niech się nie zapisuje. Kolejne OT będę odpowiedni nagradzał.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Tak jak pisalem w innym temacie pol roku mialem inne auto kupilem e38 wrocilem tu spowrotem i poziom forum sie tak opuscil ze chwile sie zastanawialem czy to te same forum

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Panowie, czy wy nawet o takie pierdoły musicie się kłócić? Jak ktoś chce niech się zapisze, a jak ktoś nie chce niech się nie zapisuje. Kolejne OT będę odpowiedni nagradzał.
    Tuczi z całym szacunkiem ,ale gdzie wg Ciebie się tu kto z kim kłuci ? Dyskutujemy tak jak się na forach dyskutuje i to wszystko. Też już do tego doszliśmy tak jak Ty ,że kto chce to się zapisze a kto nie to nie i wszystko. Teraz domniemamy czy przeskoczą ceny części jakie chłopaki posiadają. Czy na tym forum już naprawdę nie można normalnie pogadać ? Gdzie został złamany regulamin ?

  10. #40
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    29
    BMW
    E65 ;R53 i inne :-)
    Skąd
    Sopot
    Otrzymał ktoś odpowiedź w sprawie Konesera??

Podobne wątki

  1. Generator kodów RADIOODRWARZACZ BMW BAWARIA C III
    Przez grabol w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •