Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: BMW Koneser by Bawaria Motors

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nic więcej poza rabatem na części który i tak mam to nic więcej od nich nie chcę. Są to i tak szczególne przypadki

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    W sumie .... mam podobne zdanie do miro - po cholerę im zdjęcia itd? co VIN nie wystarczy?
    Po to, żeby z programu korzystali tylko właściciele starszych BMW, które są zachowane w bardzo ładnym stanie. Dlatego chcą zdjęcia. Jakby ktoś wysłał jakiegoś ulepa to po prostu by mu podziękowali.
    Nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie ma co szukać 2 dna.

    Jak ASO nic nie robiło w kierunku starszych modeli to był lament. Jak wyszło na przeciw i chce zachęcić właścicieli starszych BMW do częstszego korzystania z usług ASO to też źle...
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Też mi się dziwne wydaje to narzekanie jak ktoś nie chce to nie korzysta i tyle

  4. #24
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Supermen Zobacz posta
    Po to, żeby z programu korzystali tylko właściciele starszych BMW, które są zachowane w bardzo ładnym stanie. Dlatego chcą zdjęcia. Jakby ktoś wysłał jakiegoś ulepa to po prostu by mu podziękowali.
    Nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie ma co szukać 2 dna.

    Jak ASO nic nie robiło w kierunku starszych modeli to był lament. Jak wyszło na przeciw i chce zachęcić właścicieli starszych BMW do częstszego korzystania z usług ASO to też źle...
    Jakie to ma znaczenie czy ktoś ma bmw maline czy ulepa??
    Własnie ten co ma ulepa potrzebuje więcej części itd by doprowadzić do maliny tak że argument z d... jak cała twoja super wypowiedz :)

    Poza tym zostałeś rzecznikiem ASO w PL? ze tak ich bronisz? to gratuluje :) a jak nie to nie pyskuj tylko wysyłaj zgłoszenie bo ci ta twoja malinke jeszcze nie zakwalifikują i dopiero lament będzie


    A do tych co im się wydaje jak Zdzirze to po to jest forum i demokracja że możemy wyrażać swoje opinie na forum - chce i powiem co myśle nei podoba się ??? nie czytać!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #25
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jest sprawa legalna ale trochę to wszystko naciągane. Program dla właścicieli aut starszych niż 5 lat już jest od dawna TU jest link http://bmw-autopremium.pl/indywidual...lienta-premium
    Przez ten Program Koneser nic więcej nie zyskacie. Gość z facebooka to marketingowiec. Chce się wykazać ,ze coś w tej firmie robi....wiecie zbiera dane,zdjęcia bla bla bla ...premie za to pewnie dostanie. Hahaha Każdy chce żyć ,no ale możecie śmiało wysyłać. Ja bynajmniej stanowczo "NIE"
    A to działa w każdym, każdym serwisie BMW? W Polsce, zagranicą? Karta ma jakiś termin ważności?

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Adasio coś taki zestresowany?? Ty wyrażasz swoją opinię ja swoją ponoć od tego jest forum?? Śmieszy mnie tylko Fakt że Qba rzuca pożyteczną informacje a tu jeszcze jakieś insynuacje o kradzieży... Jak napisałem ktoś zmusza do wysłania maila??

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Adasio lewą nogą wstałeś? A no takie ma znaczenie, że ten program jest swoistym wyróżnieniem dla takich aut jak np Qby. Wyobrażasz sobie, żeby obok auta Qby również do programu dostał się jakiś szrot, który kiedyś był E32? To, że potrzebuje części i napraw nie znaczy, że warto go ratować.

    Rzecznikiem nie ale rozmawiałem z nimi na temat tego programu więc mam wiedzę i pojęcie to się mogę wypowiedzieć. Po co siać domysły i niepewne informacje.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    29
    BMW
    E65 ;R53 i inne :-)
    Skąd
    Sopot
    Czy ta karta działa tylko w serwis Rzeszów ??? Zamówił już ktos?.

  9. #29
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Łosiowy Zobacz posta
    Czy ta karta działa tylko w serwis Rzeszów ??? Zamówił już ktos?.
    To swiży temat czszeże mówiąc nie wiadomo jeszcze co i jak pisz meila dostaniesz dokumenty do wypełnienia jakaś segregacja i wtedy dopiero bedzie wiadomo co i jak
    Ostatnio edytowane przez kruger32 ; 22-04-2017 o 18:08

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    29
    BMW
    E65 ;R53 i inne :-)
    Skąd
    Sopot
    Czyli pisać na tego maila z pierwszego postu czy rejestrować sie na stronce.

Podobne wątki

  1. Generator kodów RADIOODRWARZACZ BMW BAWARIA C III
    Przez grabol w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •