Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: Geometria auta... jaki zakład polecacie (wawa i okolice)

  1. #21
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    a ze tak zapytam co to jest to KWSZ ??

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezeslaw
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    637
    BMW
    E38 4.0 M60
    Skąd
    Warszawa
    Na pewno nie warto jechać tam, gdzie nie dociążają auta. Mi w tym First Stop kazali zatankować do połowy i gaz do pełna. Jak nie ma LPG, to paliwko full. Ogólnie wydrukowali mi cały raport ze zbieżności pod wytyczne dla konkretnej wersji zawieszenia z E38.
    To co, że diesel? Pewnie świece zalane;)

  3. #23
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    juz wiem
    Kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy (KWSZ)

  4. #24
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Cytat Zamieszczone przez Prezeslaw Zobacz posta
    Na pewno nie warto jechać tam, gdzie nie dociążają auta. Mi w tym First Stop kazali zatankować do połowy i gaz do pełna. Jak nie ma LPG, to paliwko full. Ogólnie wydrukowali mi cały raport ze zbieżności pod wytyczne dla konkretnej wersji zawieszenia z E38.
    Zgadza sie .. mi tez babeczka mowila ze korek pod full ale jak mam LPG to zrobie jak ty mówisz...

    z drugiej strony na Arkuszowej jak wyzej podałem, głąb niczym nie obciążał cos pomierzył i tłumaczył mi ze auto wyzsze niz standardowe bo o 30 cm wyższe.. mysle co on.. WTF pier.... y.. ale mowie dobra moze sie nie znam..
    i tak ogołocili mnie na 170 zł i jak było tak jest...co ciekawe reklamacji nie uwzględniaja.. A wedle prawa polskiego jest 3 miesieczna gwarancja na usługę .. wiec postepuja wbrew prawu ogólnemu..
    kase zabrać i spadaj na kopach .. tak działa serwis Bartex ul. arkuszowa.


    W ursusie jak robiłem SCDS chyba firma.. to kazał gość we 3ech nam wsiąść do auta i cos tam ustawiał i było oki.. ale auto na zimowych kolach i 16ki..

  5. #25
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Cytat Zamieszczone przez Prezeslaw Zobacz posta
    Na pewno nie warto jechać tam, gdzie nie dociążają auta. Mi w tym First Stop kazali zatankować do połowy i gaz do pełna. Jak nie ma LPG, to paliwko full. Ogólnie wydrukowali mi cały raport ze zbieżności pod wytyczne dla konkretnej wersji zawieszenia z E38.

    A masz ten wydruk żęby spojrzeć na różnice co mi dali ??

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    25
    BMW
    jeszcze nie ma
    Skąd
    Kraków
    Jeśli chodzi o obciążenie to nie każde auto tego wymaga. Za to większość albo nawet każde BMW. Także inne marki mogą być bez obciążenia. W dobrym systemie wyskakuje komunikat o tym ile gdzie położyć

    Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  7. #27
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Cytat Zamieszczone przez mard0k Zobacz posta
    Jeśli chodzi o obciążenie to nie każde auto tego wymaga. Za to większość albo nawet każde BMW. Także inne marki mogą być bez obciążenia. W dobrym systemie wyskakuje komunikat o tym ile gdzie położyć

    Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
    właśnie w dobrym systemie.. widać ze w tym ostatnim sie g..cio znają.

  8. #28
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko

    Post

    W E38 jest bardzo mały zakres tolerancji jak nie masz wszystkiego tip top to cieżko będzie to na zielono ustawić w zeszłym roku połakomiłem się na najbardziej chwalony warsztat geometrii na południu polski u Wisły Z awieszenie po całkowitym remoncie tyłu nowa belka nowe górne tuleje wszystkie wahacze zostały dolne H i amortyzatory przód zostały amory wszystko ori bmw lub lemforder , na maszynie wychodziły mu dziwne rzeczy to koło w tyle że niby po wypadku auto a jest w 100% bez wypadkowe bez krawężnikowe itp. przed remontem jeździło poprawnie walczył z 1,5 godziny a zakresy i tak nie były na zielonym skasował 170zł twierdząc że nic więcej się ne da zrobić . Pojechałem na Chorwacje opony za 2,5tkm tak zcieło tak że miałem mu ochotę przypier....ć .Podjechałem po sąsiedzku do serwisu Jaguara gdzie mają prawie nową maszynę podłączyli ciśnienie do każdej z opon obciążniki do auta wykres po poprzedniku tylko w 2 pozycjach na granicy tolerancji po 40 minutach miałem zielono na ekranie większość pozycji po środku zakresu obsługujący nucił sobie pod nosem widziałem orła cień nagle wszystko było cacy ,odebrałem inne auto a zapłaciłem 90zł także ja między bajki wkładam zdolności i wiedzę niektórych mega fachowców
    Ostatnio edytowane przez kruger32 ; 10-04-2017 o 23:33


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    W E38 jest bardzo mały zakres tolerancji jak nie masz wszystkiego tip top to cieżko będzie to na zielono ustawić w zeszłym roku połakomiłem się na najbardziej chwalony warsztat geometrii na południu polski u Wisły Z awieszenie po całkowitym remoncie tyłu nowa belka nowe górne tuleje wszystkie wahacze zostały dolne H i amortyzatory przód zostały amory wszystko ori bmw lub lemforder , na maszynie wychodziły mu dziwne rzeczy to koło w tyle że niby po wypadku auto a jest w 100% bez wypadkowe bez krawężnikowe itp. przed remontem jeździło poprawnie walczył z 1,5 godziny a zakresy i tak nie były na zielonym skasował 170zł twierdząc że nic więcej się ne da zrobić . Pojechałem na Chorwacje opony za 2,5tkm tak zcieło tak że miałem mu ochotę przypier....ć .Podjechałem po sąsiedzku do serwisu Jaguara gdzie mają prawie nową maszynę podłączyli ciśnienie do każdej z opon obciążniki do auta wykres po poprzedniku tylko w 2 pozycjach na granicy tolerancji po 40 minutach miałem zielono na ekranie większość pozycji po środku zakresu obsługujący nucił sobie pod nosem widziałem orła cień nagle wszystko było cacy ,odebrałem inne auto a zapłaciłem 90zł także ja między bajki wkładam zdolności i wiedzę niektórych mega fachowców

    X2 ......... Albo ktoś umie i rozumie to co robi albo sie komuś wydaje ,że umie :)

  10. #30
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    to ja chyba trafilem na takiego co wydaje mu sie ze umie.....
    F....CK :((
    170 zł w plecy..

Podobne wątki

  1. [skrzynia] regeneracja konwertera jaki zakład polecacie
    Przez ruti w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-04-2018, 20:05
  2. Diagnostyka E32 750i - Wawa i okolice, gdzie?
    Przez mongooes w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 21:20
  3. Tapicer Pruszków wawa okolice
    Przez godles w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 17:33
  4. Zakup interfejsu do BMW jaki polecacie??
    Przez mario730i w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 21:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •