Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Poproszę o ocenę.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    4
    BMW
    e36
    Skąd
    Łomża

    Post Poproszę o ocenę.

    Witam Panowie. Wiem , że ze zdjęć ciężko ocenić ale może ktoś zna te auto.https://www.olx.pl/oferta/bmw-e38-se...5-IDkGCCv.html
    Przyznam się że dopiero nim jeździłem i prawdopodobnie jutro będzie w moim posiadaniu , ale może wy jako specjaliści coś zauważycie. Wiem że silnik 2,8 ale po jeździe próbnej dla mnie jest ok. Silnik pracuje cicho, skrzynia też poprawnie no ale ja patrzę przez pryzmat człowieka "zakochanego'.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    Post

    Czarne szyby, czarne felgi, lampy przod z pomaranczowym kierunkiem, lampy tylnie z bialym kierunkiem, boczne obrysówki białe - od razu widac ze powazny czlowiek tym nie jeździł tylko jakiś młody łebek, który polepił to jak umiał. Już sam wygląd zewnętrzny nakazuje liczyć się z różnymi utrapieniami które wyjdą po zakupie. Jak łapiesz się czegoś takiego to pewnie też jesteś w podobnym wieku. Szkoda ze auto jest przed liftingiem, bo w 98 roku w lecie już wychodziły wersje po liftingu.
    W podłokietniku jest telefon, a na tylnej szybie brak jest fabrycznej anteny telefonicznej i nie jest ona wykręcona tylko szyba jest z wersji nieposiadającej telefonu. Coś tu nie gra. Tak jak mówię, ktoś to polepił jak umiał.
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 30-03-2017 o 07:21

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    153
    BMW
    było: e38 730d '01, e46 328i '98, e39 520d '01, e38 740iL '00, e61 530xi '05, jest : e61 520d '07
    Skąd
    szczebrzeszyn
    nie przesadzaj z tymi szybami/felgami/kierunkami. Ktoś miał taka fantazje i tak zrobił. Niskim kosztem można wrócić do ori.

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    "Full wyposażenie",


    Skoro "Przyznam się że dopiero nim jeździłem i prawdopodobnie jutro będzie w moim posiadaniu" to czego oczekujesz od nas??
    Bo raczej sprawdziłeś auto pod każdym względem i wiesz co kupujesz??

    Takie to dziwne...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    "Full wyposażenie",


    Skoro "Przyznam się że dopiero nim jeździłem i prawdopodobnie jutro będzie w moim posiadaniu" to czego oczekujesz od nas??
    Bo raczej sprawdziłeś auto pod każdym względem i wiesz co kupujesz??

    Takie to dziwne...
    No ale ktoś mu jednak wskazał bardzo ciekawy szczegół dotyczący tej antenki z tyłu na szybie. Więc warto było napisać post a chłopak być może na to nie zwrócił uwagi. A ewentualna informacja czemu wymieniana była tylna szyba może być ciekawa.

  6. #6
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Antena na szybie jest klejona, nie ma dziurki w szybie żeby ja dokręcić i biorąc pod uwagę trudności przy przyciemnianiu szyb może po prostu ktoś ją odkleił.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    W dodatku jest niepotrzebna bo chyba nikt nie używa wbudowanego telefonu z 1836 r. :D
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    4
    BMW
    e36
    Skąd
    Łomża
    Panowie . Dzięki za odpowiedz. Tak jak pisałem , dzisiaj już stoi pod moim domem . Samochód został sprowadzony w 2014 roku. Są niemiecki faktury. I chociaż osoba sprzedająca jest mi trochę znana to byłem u dwóch mechaników w celu sprawdzenia. Dwóch potwierdziło że silnik i skrzynia działa całkiem fajnie. Jutro idzie na warsztat i wymieniamy chłodnicę ponieważ dwa dni wcześniej poprzedni właściciel zmieniając termostat zbyt mocno dokręcał przewód dolotowy do chłodnicy i go skruszył. Przy dzisiejszej jeździe to wyszło i dzięki temu cena poszła dużo w dół. Została mi kasa na mały pakiet startowy. Wymieniam od razu chłodnicę ponieważ uważam że ta rurka plastikowa co się wkłada ten przewód jest teraz za krótki . Mechanik od razu polecił wymienić wiskoze i paski klinowe. zobaczymy co wyjdzie w trakcie. Oczywiście te felgi sprzedaję lub wymieniam na inne. kierunkowskazy też ogarnę. Jakaś antena jest tylko odklejona była. Oczywiście wiem że może być różnie no ale na ten czas jedno z marzeń z listy odhaczone. Dziękuje za wskazówki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •