Cytat Zamieszczone przez jayeti Zobacz posta
To jest wada wg Ciebie? Wyciągasz płytkę z napędu i tyle....
Na raczej ciężko to nazwać zaletą :) Piracka płyta to de facto kradzież, co trochę nie przystoi autoryzowanemu salonowi. Ale traktowałbym to raczej w kategorii zabawnej ciekawostki :)

Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
Jeśli uszczelniacze są do wymiany to możesz to sprawdzić teraz a wymiana oleju nic nie da.
Cytat Zamieszczone przez pixel1988 Zobacz posta
dyskusyjna sprawa, ja jak kupowałem sprawdzałem i nie dymiły, po 3000 km było już widać kopcenie (mam jeszcze gdzieś filmik od Sebka przed wymianą) :)
W idealnym świecie w którym nikt nie dolewa żadnych "magicznych płynów" do oleju byłoby to prawdą. Na miejscu nie dymiła nic a nic, ale pewność można mieć dopiero po nowym oleju.

Cytat Zamieszczone przez ARIE(L) Zobacz posta
Tarcze i klocki to max 1500 PLN na częściach ATE made in germany.
Przerabiałem w życiu różne zamienniki hamulców i ciągle to samo piszczenie, pylenie, bicia. Jak zamontowałem kiedyś ATEdo E30 to musiałem praktycznie codziennie myć felgi. Hamulce wolę oryginalne.


Udało się też podpiąć pod komputer, po wyczyszczeniu błędów i przejażdżce wróciło ich zaskakująco mało. Nie działa e-box fan i jest jeszcze drugi błąd, którego nie rozumiem (będę o to pytał w osobnym temacie). Więc wszystko wygląda dobrze :)