Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Co powiecie o tej?

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    A gdyby na przykład miała standardową korozję na dołach drzwi,przód cały w odpryskach,rysy parkingowe na zderzakach,ALEE byłaby w oryginalnym lakierze to cena byłaby OK?Moim zdaniem jeśli została polakierowana w fachowy sposób,wnętrze jest rzeczywiście zadbane i całe auto sprawia wrażenie trzymającego się kupy to cena jest jak najbardziej odpowiednia.Na pewno da się troche utargować aby wystarczyło chociaż na połowe opłat.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E46
    Skąd
    -

    Post

    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    A gdyby na przykład miała standardową korozję na dołach drzwi,przód cały w odpryskach,rysy parkingowe na zderzakach,ALEE byłaby w oryginalnym lakierze to cena byłaby OK?Moim zdaniem jeśli została polakierowana w fachowy sposób,wnętrze jest rzeczywiście zadbane i całe auto sprawia wrażenie trzymającego się kupy to cena jest jak najbardziej odpowiednia.Na pewno da się troche utargować aby wystarczyło chociaż na połowe opłat.
    Ja nie mam nic przeciwko kupnie auta, które było lakierowane. Na pewno auto dobrze polakierowane wygląda lepiej niż takie z 20-letnim lakierem, ale jeśli sprzedający ściemnia, że auto ma na sobie wszystko z oryginałem, a usługa lakierowania została wykonana tak, że laik bez miernika jest w stanie dostrzec malowanie, to chyba usługa nie została wykonana poprawnie? No ale być może się mylę. Jak widać inni potencjalni kupcy również potrafili to dostrzec, skoro stoi na sprzedaż od ponad roku.

    Jeszcze się poprawię, bo wcześniej wprowadziłem w błąd - kilka miesięcy temu była wystawiona za równe 20 tysięcy a nie 21, teraz wystawiona za 22 tysiące, a z tego co widzę, to od tamtego czasu nie inwestowano w nią.

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    To trzeba było pisać od razu,że jest kiepsko polakierowana i wymagane jest ponowne lakierowanie-wtedy byłoby to zrozumiałe i nie byłoby mojego "wymądrzania".;-)
    Także jeśli jest tak jak piszesz to faktycznie masz racje,a mój poprzedni post potraktuj z przymróżeniem oka.Rzeczywiście auto nadające się do ponownej naprawy w tej konfiguracji nie jest raczej warte 20 tys.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Moim zdaniem aby sprzedać E38 za 22 tyś trzeba miec mega farta i pewnie przez ten rok byłeś jedynym oglądającym :)

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    32
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Pisałem do sprzedającego i chciałem żeby wysłał mi fotki owych faktur za naprawy o których pisze w ogłoszeniu oraz przeglądów serwisowych z potwierdzeniem przebiegu auta bo mam prawie 600km do niego, a nie chcę się zdziwić na miejscu, na co on mi odpisał (pisownia oryginalna;-)): "hehe takiej opcji nie ma skanów dokumentów zapraszam obejzy pan na żywo albo podziekujeny"
    No i podziękowałem... Trochę dziwne podejście sprzedającego do tematu, albo mu nie zależy, albo lipa z papierami.

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez apache Zobacz posta
    Pisałem do sprzedającego i chciałem żeby wysłał mi fotki owych faktur za naprawy o których pisze w ogłoszeniu oraz przeglądów serwisowych z potwierdzeniem przebiegu auta bo mam prawie 600km do niego, a nie chcę się zdziwić na miejscu, na co on mi odpisał (pisownia oryginalna;-)): "hehe takiej opcji nie ma skanów dokumentów zapraszam obejzy pan na żywo albo podziekujeny"
    No i podziękowałem... Trochę dziwne podejście sprzedającego do tematu, albo mu nie zależy, albo lipa z papierami.
    Jedno jest pewne - sprzedający to analfabeta 😳

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sebastian735
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    375
    BMW
    e38 735il
    Skąd
    wrocław
    Dlatego jedz do Zgorzelca po ta 735 masz pewne auto i za przyzwoite pieniądze

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    39
    BMW
    W planach- e38
    Skąd
    +4822
    Co do tej z Kielc- od roku siedzę w ogłoszeniach i jej nie widziałem. Ktoś wspomniał, że jest do opłat- jakie to opłaty? Auto zarejestrowane w Polsce, w ogłoszeniu nic nie ma o opłatach. W smsa od sprzedawcy aż ciężko uwierzyć, bo ogłoszenie napisane całkiem poprawnie i bardzo obszerne.

  9. #39
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    32
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Cytat Zamieszczone przez ksivvko Zobacz posta
    Co do tej z Kielc- od roku siedzę w ogłoszeniach i jej nie widziałem. Ktoś wspomniał, że jest do opłat- jakie to opłaty? Auto zarejestrowane w Polsce, w ogłoszeniu nic nie ma o opłatach. W smsa od sprzedawcy aż ciężko uwierzyć, bo ogłoszenie napisane całkiem poprawnie i bardzo obszerne.
    ksivvko uwierz mi, że nie mam interesu w tym żeby ściemniać na temat tego sprzedającego. Zdziwiło, a raczej zadziwiło mnie jego podejście do potencjalnego klienta (nie wspominając o poprawnej polszczyźnie....) i tyle. SMSa mi nie wysyłał tylko korespondowaliśmy przez zakładkę w OTOMOTO. A co do tych opłat to faktycznie chyba ktoś nie doczytał bo auto jest zarejestrowane.

  10. #40
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E46
    Skąd
    -
    Cytat Zamieszczone przez ksivvko Zobacz posta
    Ktoś wspomniał, że jest do opłat- jakie to opłaty? Auto zarejestrowane w Polsce, w ogłoszeniu nic nie ma o opłatach.
    Nie było mnie trochę na forum, stąd odpowiadam z mocnym poślizgiem. Faktycznie masz rację, nie zwróciłem na to uwagi - ja je oglądałem jakoś w listopadzie i wtedy było do opłat, nie zauważyłem, że od tamtego czasu gość je zarejestrował.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Co powiecie o tej
    Przez bany76 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 22:11
  2. co powiecie o tej e38
    Przez siebies w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-12-2014, 21:00
  3. Co powiecie o tej
    Przez stoker23 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 21:32
  4. co powiecie o tym?
    Przez borys03 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 01:36
  5. Co powiecie o... ?
    Przez Karol_ZKS w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 15:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •