Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Co powiecie o tej?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice
    Nie wiem jak większość tutaj, ale jaa.. jak patrzę na taki środek to... automatycznie dyskwalifikuje ofertę. PZDR

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sebastian735
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    375
    BMW
    e38 735il
    Skąd
    wrocław
    Tak rozmawiałem z właścicielem tego auta kupił ją od pierwszego właściciela z niemiec on jest pierwszym w Polsce ogólnie to nie zależy mu na sprzedaży wystawił z ciekawości bardzo miło się z nim rozmawia żaden cwaniak normalny koleś gdybym miał luźne 17tys to bym ją kupił a teksty że nie warto bo dywaniki brudne to że widać że auto jeździ a nie stoi wypucowane do sprzedaży a z tego co tu widzę to prawie każdy odrzuca każdą ofertę po samych zdjęciach normalnie fachowcy na odległość a żaden nie zadzwoni do sprzedającego i nie pogada co i jak z autem tylko odrazu śmietnik wygląd wyglądem ale chyba najważniejsze jest to w jaki stanie jest auto a nie wypucowane jak jaja psa gdybym ja kupował takimi kryteriami jakie wy macie to nigdy bym nie kupił sobie żadnego auta

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Eh swój swego trafił - jeden wystawia aby sprawdzić czy sprzeda a drugi dzwoni a nie chce kupić - dla niektórych to powinien być osobny dział w ogłoszeniach.
    A co do tej zielonej to fakt, średnio mi się widzi, jakoś mam przeczucie że to kibelek będzie.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice

    Post

    Cytat Zamieszczone przez sebastian735 Zobacz posta
    Tak rozmawiałem z właścicielem tego auta kupił ją od pierwszego właściciela z niemiec on jest pierwszym w Polsce ogólnie to nie zależy mu na sprzedaży wystawił z ciekawości bardzo miło się z nim rozmawia żaden cwaniak normalny koleś gdybym miał luźne 17tys to bym ją kupił a teksty że nie warto bo dywaniki brudne to że widać że auto jeździ a nie stoi wypucowane do sprzedaży a z tego co tu widzę to prawie każdy odrzuca każdą ofertę po samych zdjęciach normalnie fachowcy na odległość a żaden nie zadzwoni do sprzedającego i nie pogada co i jak z autem tylko odrazu śmietnik wygląd wyglądem ale chyba najważniejsze jest to w jaki stanie jest auto a nie wypucowane jak jaja psa gdybym ja kupował takimi kryteriami jakie wy macie to nigdy bym nie kupił sobie żadnego auta
    hmmm wiadomo ze może być różnie, ale patrząc na środek tego samochodu... nie mogę wyobrazi sobie tego, ze jego właściciel dbał o jego podzespoły czy serwis... chociaż zdaje sobie sprawę z tego, ze jestem za bardzo uczulony... ale nic nie poradze

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sebastian735
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    375
    BMW
    e38 735il
    Skąd
    wrocław
    W tym roku już trzy auta zostały kupione dla kogoś sam je znalazłem zadzwoniłem i kasa w kieszeń i po auto i trzy osoby są zadowolone auta to mini one opel vectra c i e38 735i lift na temat kupna e38 może się wypowiedzieć mój dobry kolega Marcin8181 bo podjechał zobaczyć auto bo było blisko kolo niego wszystko przez tel pełne zaufanie i brata do auta z kasa w kieszeni i po e38 do warszawy brat jest mega zadowolony z auta a znając życie to wy byście skreslili to auto po ogłoszeniu

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    448
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    co do tego czy auto wymyte odpicowane to ja tego tez nie biore pod uwagę i błędem jest unikać oględzin jeśli cos tam brudne jest. Najlepiej szukac aut które ktoś jakiś czas miał i coś może powiedzieć o nim. Ja tak kupilęm prawie wszystkie auta i tylko raz lekko wtopiłem ale auto po naprawie śmiga do dziś bez wiekszych usterek (zakup w roku 2004) . Handlowcy znają dobrze psychologie i umią zamaskować trupa . Więc nie kierujcie się przesądami że auto brudne to trup ,ludzie jak sprzedają i użytkują mają rodziny to często nie mają czasu odbierać telefonów co chwila albo picowąc auto co pare dni .

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    32
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Cytat Zamieszczone przez mike333 Zobacz posta
    co do tego czy auto wymyte odpicowane to ja tego tez nie biore pod uwagę i błędem jest unikać oględzin jeśli cos tam brudne jest. Najlepiej szukac aut które ktoś jakiś czas miał i coś może powiedzieć o nim. Ja tak kupilęm prawie wszystkie auta i tylko raz lekko wtopiłem ale auto po naprawie śmiga do dziś bez wiekszych usterek (zakup w roku 2004) . Handlowcy znają dobrze psychologie i umią zamaskować trupa . Więc nie kierujcie się przesądami że auto brudne to trup ,ludzie jak sprzedają i użytkują mają rodziny to często nie mają czasu odbierać telefonów co chwila albo picowąc auto co pare dni .
    Mike333 daleko masz do Kielc?

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sebastian735
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    375
    BMW
    e38 735il
    Skąd
    wrocław
    Tak jak kolego mówisz nie każdy ma czas na pucowanie auta a wypucowane auto nie świadczy o tym ze jest w dobrym stanie pucowanie można ukryć dużo błędów auta a te auta o których mowa w tym temacie właśnie takie są brudne 735 z pewną historia dwóch właścicieli od nowości i wypucowane 728 nie wiadomo ilu właścicieli ja nikogo nie namawiam ale rozsądkiem pojechał bym najpierw oglądać 735

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Postawcie czasem kropkę albo przecinek, bo czytać się tego nie da na jednym wdechu.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E46
    Skąd
    -
    Odniosę się do auta z Kielc. Byłem je oglądać, na allegro stoi od ponad roku - chyba nie bardzo chce się sprzedać, aktualnie wystawione za 22,5 tysiąca, z tego co pamiętam to pół roku temu wisiało za 21 tys. Jak chodzi o pracę silnika to moim zdaniem żyleta, w środku auto zadbane, ale było lakierowane, stąd uważam, że taka cena za auto z silnikiem 2.8 do opłat + lakierowane to trochę zbyt dużo.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Co powiecie o tej
    Przez bany76 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 21:11
  2. co powiecie o tej e38
    Przez siebies w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-12-2014, 20:00
  3. Co powiecie o tej
    Przez stoker23 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 20:32
  4. co powiecie o tym?
    Przez borys03 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 00:36
  5. Co powiecie o... ?
    Przez Karol_ZKS w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 14:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •