Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Problem z e65. Radio, nawigacja i i-drive

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    7
    BMW
    E65 3.0D E36 4.4 E46 M3
    Skąd
    Biłgoraj
    Ok temat ogarnięty. Za wszystko winę ponosiło radio. Wymienione i po sprawie .


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Pogratulować.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Podlacze sie do tematu...mam takie same objawy jak autor tematu tzn. Brak dzwieku, nie mozna wlaczyc radia, brak napisu z zaprogramowanymi stacjami radiowymi, nie dziala komputer pokazujacy spalanie menu na zegarach przestawilo sie na niemiecki...
    Dwa miesiace temu radio bylo w naprawie, wymieniono koncowke mocy bo trzeszczal przedni prawy glosnik, radio jest zaplombowane na gwarancji
    Czy to wina koncowki mocy czy czegos innego w radiu? Czy reklamowac naprawe czy tu chodzi o cos innego?
    Podlaczylem radio z polifta i wszystkie wczesniejsze usterki zniknely, ASK gra itd
    Ostatnio edytowane przez scott ; 15-03-2017 o 09:39

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Jeżeli działa Ci radio z polifta to pewnie masz zamontowany moduł w lewym tylnym słupku z polifta. Więc są dwie opcje wymień radio na polift albo tuner w słupku na przedliftowy.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Modul nie byl wymieniany nie wiem czy to wina koncowki mocy czy czegos innego
    Zapomniałem dodać że działało tylko cd i zmieniarka, Radio po mimO wyświetlania napisów i zaprogramowanych fal radiowych nie grało
    Ostatnio edytowane przez scott ; 15-03-2017 o 19:40

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    12
    BMW
    e65 745
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez scott Zobacz posta
    Podlacze sie do tematu...mam takie same objawy jak autor tematu tzn. Brak dzwieku, nie mozna wlaczyc radia, brak napisu z zaprogramowanymi stacjami radiowymi, nie dziala komputer pokazujacy spalanie menu na zegarach przestawilo sie na niemiecki...
    Dwa miesiace temu radio bylo w naprawie, wymieniono koncowke mocy bo trzeszczal przedni prawy glosnik, radio jest zaplombowane na gwarancji
    Czy to wina koncowki mocy czy czegos innego w radiu? Czy reklamowac naprawe czy tu chodzi o cos innego?
    Podlaczylem radio z polifta i wszystkie wczesniejsze usterki zniknely, ASK gra itd
    Rozwiązałeś problem?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar toomas
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    101
    BMW
    E 65 735i
    Skąd
    boat city
    Też mnie ciekawi, czy problem został rozwiązany. Wczoraj po czytaniu wątków na forum przez jakieś 6 godzin (między innymi na temat ask i wzmacniacza logic7) wsiadłem do samochodu i przywitał mnie trzask w głośniku centralnym oraz tfu, komunikaty w języku niemieckim na zegarach. Teraz dylemat. Czy wymienić ASK na polift, czy naprawiać to co mam?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    121
    BMW
    e65 n62 v8 3600cm
    Skąd
    Grudziądz
    witam koledzy mam mały problem z audio . kupilem auto e65 bez logic 7. poprzedni wlsacicel mowil ze nagle przestao grac , ale szukałem po bezpiecznikach i znalazlem ze wyciagniety jest od czytnika navi. wlozyle taki jak trzeba poszedlem do auta i widze ,ze moge ustawic godzine ,date i nawet widzi cd i zmieniarkę cd, nawet fale radiowe. pierwsza mysl super bedzie grało, gra przez chcwile i strzela w glosnik (strona kierowcy) i zaczyna wariować idrive. poszedlem do bagażnika i widze ze czytnika navi nie wylacza sie nawet jak wylacze radio i zamkne auto. ( wyciagam bezpoiecznik od navi i znów wszystko znika. czy wina lezy w czytniku navi czy w module jakimś

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Navi nie wyłącza się natychmiast, cały system multimedialny usypia się po kilku minutach, gdy z niego nie korzystasz. Za strzelanie odpowiedzialne są końcówki mocy w radiu dla Twojego przypadku jeśli mówisz, że strona kierowcy, wariowanie idrive szczerze nie wiem czym może być spowodowane. W internetach są dokumenty jak zbudowana jest pętla MOST. Jeśli lubisz majsterkować to poczytaj ( jest trochę tych materiałów) i do roboty, ale prościej będzie chyba podłączyć się pod kompa i to nie byle jakiego. W schowku pasażera jest pętla światłowodu, za pomocą odpowiedniego interfejsu ( nie jestem pewien czy ISTA czy DIS) oraz wtyku światłowodowego podobno można diagnozować MOST.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar Danek
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    2
    BMW
    e65 730d ex. e38 740i & e39 520d
    Skąd
    Włocławek / Bydgoszcz
    W moim przypadku było tak: miałem takie trzaski a raczej trzask raz na 30 sek. a przy tym włączanie/wyłączanie się czytnika navi, było to spowodowane wilgocią w kostce idącej do czytnika, pin od zasilania navi ledwo co stykał a później się ułamał przy wyjmowaniu. Pomogło zrobienie obejście i przylutowanie się do ścieżki od zasilania.

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] Problem z Dynamic Drive w e65, komunikat po ostrym wejsciu w zakret.
    Przez ADASIO w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-03-2015, 17:13
  2. [audio/video] Nawigacja e65 Problem z kostką
    Przez zofx w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 12:42
  3. [elektronika] E66 730d - problem - Błędy Dynamic Drive, ABS, Skrzynia
    Przez Loyd w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-08-2012, 19:35
  4. [elektryka] Problem z Dynamic drive w e65.
    Przez skub w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2012, 08:48
  5. [audio/video] radio problem
    Przez lockbud w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •