Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Radio BMW Bavaria CII do E32 ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów

    Post Radio BMW Bavaria CII do E32 ?

    Moje pytanie tyczy się czy te owe radio bez problemu podejdzie do mojego E32? Bo wolę się upewnić przed zakupem .A dokładniej rozchodzi się o to radio z tej aukcji. https://www.olx.pl/oferta/radio-bmw-...tml#80e63a6728

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Podejść podejdzie na pewno. Pytanie co tam się dzieje u Ciebie w kablach. Wydaje mi się, że jak nikt nie obciął oryginalnej kostki to powinno być plug&play.

    btw. fajne radyjko z epoki, chociaż na jakąś super jakość dźwięku bym nie liczył ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Nie wiem kto wkładał JVC jeśli poprzednik od którego kupiłem to jakiś cięć na pewno nie robił miał trochę oliwy w głowie widać np po klemach i dwóch zepsutych elektrycznych rzeczach nie próbował sam naprawiać tylko zamierzał szukać kogoś kumatego w tym temacie a sam był elektrykiem tylko że budowlanym a nie samochodowym . Jakość na pewno będzie poprawna mi tam nie zależy żeby słyszeli mnie na mieście słucham cicho radia nie lubię zagłuszać dźwięku silnika i ogólnie nie lubię nie słyszeć otoczenia .Tutaj w siudemie trochę denerwuje mnie wyglądem JVC tym bardziej że w E36 mam oryginalne radio które współgra z czerwonym oświetleniem wnętrza a w siudemie wali mi seledynem po oczach .

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Już przyszło radio teraz mam pytanie czy jak je podłącze radio to jest jakaś kombinacja przycisków do wbicia kodu czy po prostu po włączeniu radia ? Kumaty chłop od którego brałem radio bo dał jeszcze przewód oryginalny z kostkami do radia http://www.fotosik.pl/zdjecie/d86b8e314aa7cfe2

Podobne wątki

  1. [elektryka] RADIO BUSINESS CD Radio Bavaria Electronic CD II
    Przez luki730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 21:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •