Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Błąd skrzyni getribeprogram

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    36
    BMW
    E32 750Li
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    A co wspólnego ma akumulator z obrotami na pracującym silniku (!) w okolicach 3-4 tys. obrotów? Próbujesz zaklinać rzeczywistość...
    Nie wiem, tak po prostu słyszałem a kolega wcześniej napisał, że tak właśnie miał.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Tak jak już napisałem tutaj, a ty zapewne przeczytałeś wcześniej w innych tematach - TEN BŁĄD MOŻE WYSKOCZYĆ PRZY MILIONIE OKOLICZNOŚCI - i tylko ich tło jest w stanie w miarę celnie określić przyczynę jego występowania.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    36
    BMW
    E32 750Li
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Tak jak już napisałem tutaj, a ty zapewne przeczytałeś wcześniej w innych tematach - TEN BŁĄD MOŻE WYSKOCZYĆ PRZY MILIONIE OKOLICZNOŚCI - i tylko ich tło jest w stanie w miarę celnie określić przyczynę jego występowania.
    Wymądrzasz się człowieku jak byś co najmniej Ty Ty ten samochód zaprojektował.
    Chłopak dwa wpisy wcześniej tak napisał a ja też tak słyszałem i tyle.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #14
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pppablo Zobacz posta
    Wymądrzasz się człowieku jak byś co najmniej Ty Ty ten samochód zaprojektował.
    Chłopak dwa wpisy wcześniej tak napisał a ja też tak słyszałem i tyle.
    To przyszedłeś tutaj po poradę kogoś mądrzejszego od siebie i okolicznych Cytrynów i Gumiaków czy po prostu "wiesz co jej dolega, ale nam nie powiesz" i chcesz sprawdzić czy się znamy?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno

    Post

    ludzie, darujcie sobie dyskusje tego typu, bo później ktoś ma problem, wszyscy go odsyłają do opcji SZUKAJ, używa i znajduje kilka tematów odnośnie np BŁEDU SKRZYNI, a tam zamiast czytać merytoryczne posty, to musi przedzierać się przez gąszcz takich nic nie wnoszących pierdół...

    Wiem, bo sam zazwyczaj staram się poszukać przeszukać forum zanim napiszę. Czasami już naprawdę brak nerwów na to, jaki bałagan na tym forum panuje. Nie atakuję nikogo z was, po prostu się ogarnijcie, jesteście dorosłymi ludźmi. Chcecie sobie coś udowadniać - róbcie to na priv.
    Ostatnio edytowane przez jacek44 ; 10-01-2017 o 15:18

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jacek44 Zobacz posta
    ludzie, darujcie sobie dyskusje tego typu, bo później ktoś ma problem, wszyscy go odsyłają do opcji SZUKAJ, używa i znajduje kilka tematów odnośnie np BŁEDU SKRZYNI, a tam zamiast czytać merytoryczne posty, to musi przedzierać się przez gąszcz takich nic nie wnoszących pierdół...

    Wiem, bo sam zazwyczaj staram się poszukać przeszukać forum zanim napiszę. Czasami już naprawdę brak nerwów na to, jaki bałagan na tym forum panuje. Nie atakuję nikogo z was, po prostu się ogarnijcie, jesteście dorosłymi ludźmi. Chcecie sobie coś udowadniać - róbcie to na priv.
    Musisz się przedzierać, bo jeden z drugim zamiast poszukać i ewentualnie napisać/zadać pytanie w starym temacie tworzy nowy. I potem tych tematów jest 30. I przychodzi kolejny "nowy" i nie chce mu się szukać i czytać tylko od razu pisze nowy temat. I tak w kółko.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    161
    BMW
    E 32 740 I
    Skąd
    Marki / Kozienice
    Dlatego administratorzy lub moderatorzy powinni takie powielające się tematy po prostu zamykać.
    Ewentualnie wstawić link do tematu który już istnieje, jeśli nie jest to dla nich problemem.

  8. #18
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Przede wszystkim w skrzyniach 4HP2X nie jest dozwolone podnoszenie obrotów na biegu jałowym w określonych warunkach.

    Literatura poniżej, bo nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny:

    http://www.bimmernut.com/forum/archi...p/t-42394.html

    Natomiast tryb awaryjny skrzyni jest zawsze związany z problemem elektrycznym, a jeżeli występuje tylko w takiej sytuacji to możesz się tym nie przejmować.


    Coś mi się wydaje, że forum staje się odzwierciedleniem wzrostu nerwowości społeczeństwa w ostatnim okresie. Musimy te rządy przetrwać, ale skoro jest nas tak nie dużo tutaj, to nie skaczmy sobie do gardeł.
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. Błąd skrzyni biegów nr. 155
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-04-2022, 20:02
  2. [skrzynia] Błąd skrzyni
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 19-01-2017, 22:42
  3. [skrzynia] [e38] Błąd skrzyni
    Przez melomaster w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-06-2015, 17:10
  4. e38 błąd skrzyni
    Przez marcinjwp1 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-02-2015, 17:31
  5. [skrzynia] błąd skrzyni
    Przez Artek410 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 10:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •