Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 18 z 18

W±tek: B³±d skrzyni getribeprogram

  1. #11
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2016
    Posty
    36
    BMW
    E32 750Li
    Sk±d
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    A co wspólnego ma akumulator z obrotami na pracuj±cym silniku (!) w okolicach 3-4 tys. obrotów? Próbujesz zaklinaæ rzeczywisto¶æ...
    Nie wiem, tak po prostu s³ysza³em a kolega wcze¶niej napisa³, ¿e tak w³a¶nie mia³.



    Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Tak jak ju¿ napisa³em tutaj, a ty zapewne przeczyta³e¶ wcze¶niej w innych tematach - TEN B£¡D MO¯E WYSKOCZYÆ PRZY MILIONIE OKOLICZNO¦CI - i tylko ich t³o jest w stanie w miarê celnie okre¶liæ przyczynê jego wystêpowania.

  3. #13
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2016
    Posty
    36
    BMW
    E32 750Li
    Sk±d
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Tak jak ju¿ napisa³em tutaj, a ty zapewne przeczyta³e¶ wcze¶niej w innych tematach - TEN B£¡D MO¯E WYSKOCZYÆ PRZY MILIONIE OKOLICZNO¦CI - i tylko ich t³o jest w stanie w miarê celnie okre¶liæ przyczynê jego wystêpowania.
    Wym±drzasz siê cz³owieku jak by¶ co najmniej Ty Ty ten samochód zaprojektowa³.
    Ch³opak dwa wpisy wcze¶niej tak napisa³ a ja te¿ tak s³ysza³em i tyle.



    Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

  4. #14
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pppablo Zobacz posta
    Wym±drzasz siê cz³owieku jak by¶ co najmniej Ty Ty ten samochód zaprojektowa³.
    Ch³opak dwa wpisy wcze¶niej tak napisa³ a ja te¿ tak s³ysza³em i tyle.
    To przyszed³e¶ tutaj po poradê kogo¶ m±drzejszego od siebie i okolicznych Cytrynów i Gumiaków czy po prostu "wiesz co jej dolega, ale nam nie powiesz" i chcesz sprawdziæ czy siê znamy?

  5. #15
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno

    Post

    ludzie, darujcie sobie dyskusje tego typu, bo pó¼niej kto¶ ma problem, wszyscy go odsy³aj± do opcji SZUKAJ, u¿ywa i znajduje kilka tematów odno¶nie np B£EDU SKRZYNI, a tam zamiast czytaæ merytoryczne posty, to musi przedzieraæ siê przez g±szcz takich nic nie wnosz±cych pierdó³...

    Wiem, bo sam zazwyczaj staram siê poszukaæ przeszukaæ forum zanim napiszê. Czasami ju¿ naprawdê brak nerwów na to, jaki ba³agan na tym forum panuje. Nie atakujê nikogo z was, po prostu siê ogarnijcie, jeste¶cie doros³ymi lud¼mi. Chcecie sobie co¶ udowadniaæ - róbcie to na priv.
    Ostatnio edytowane przez jacek44 ; 10-01-2017 o 14:18

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jacek44 Zobacz posta
    ludzie, darujcie sobie dyskusje tego typu, bo pó¼niej kto¶ ma problem, wszyscy go odsy³aj± do opcji SZUKAJ, u¿ywa i znajduje kilka tematów odno¶nie np B£EDU SKRZYNI, a tam zamiast czytaæ merytoryczne posty, to musi przedzieraæ siê przez g±szcz takich nic nie wnosz±cych pierdó³...

    Wiem, bo sam zazwyczaj staram siê poszukaæ przeszukaæ forum zanim napiszê. Czasami ju¿ naprawdê brak nerwów na to, jaki ba³agan na tym forum panuje. Nie atakujê nikogo z was, po prostu siê ogarnijcie, jeste¶cie doros³ymi lud¼mi. Chcecie sobie co¶ udowadniaæ - róbcie to na priv.
    Musisz siê przedzieraæ, bo jeden z drugim zamiast poszukaæ i ewentualnie napisaæ/zadaæ pytanie w starym temacie tworzy nowy. I potem tych tematów jest 30. I przychodzi kolejny "nowy" i nie chce mu siê szukaæ i czytaæ tylko od razu pisze nowy temat. I tak w kó³ko.

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2015
    Posty
    161
    BMW
    E 32 740 I
    Sk±d
    Marki / Kozienice
    Dlatego administratorzy lub moderatorzy powinni takie powielaj±ce siê tematy po prostu zamykaæ.
    Ewentualnie wstawiæ link do tematu który ju¿ istnieje, je¶li nie jest to dla nich problemem.

  8. #18
    Vip Vip Awatar ttrol
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Sk±d
    Zgorza³a/Warszawa
    Przede wszystkim w skrzyniach 4HP2X nie jest dozwolone podnoszenie obrotów na biegu ja³owym w okre¶lonych warunkach.

    Literatura poni¿ej, bo nie chce mi siê t³umaczyæ po raz kolejny:

    http://www.bimmernut.com/forum/archi...p/t-42394.html

    Natomiast tryb awaryjny skrzyni jest zawsze zwi±zany z problemem elektrycznym, a je¿eli wystêpuje tylko w takiej sytuacji to mo¿esz siê tym nie przejmowaæ.


    Co¶ mi siê wydaje, ¿e forum staje siê odzwierciedleniem wzrostu nerwowo¶ci spo³eczeñstwa w ostatnim okresie. Musimy te rz±dy przetrwaæ, ale skoro jest nas tak nie du¿o tutaj, to nie skaczmy sobie do garde³.
    pozdrawiam Bartek

Podobne w±tki

  1. B³±d skrzyni biegów nr. 155
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-04-2022, 19:02
  2. [skrzynia] B³±d skrzyni
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 19-01-2017, 21:42
  3. [skrzynia] [e38] B³±d skrzyni
    Przez melomaster w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-06-2015, 16:10
  4. e38 b³±d skrzyni
    Przez marcinjwp1 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-02-2015, 16:31
  5. [skrzynia] b³±d skrzyni
    Przez Artek410 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •