Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 18

Wtek: Nastpny zestaw pyta wieego uytkownika

Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Dec 2016
    BMW
    730D
    Skd
    Kozienice

Post Nastpny zestaw pyta wieego uytkownika

Cz, wszystkim mam kilka pyta bo e65 to dla mnie nadal nowo dodam, e to 730d 2008 rok:

1. Jak na mrozie grza silnik tzn chodzi mi o podgrzewanie wiecami. W audi przekrcaem kluczyk, pojawiaa si kontrolka ze spiralk i po temacie, jak zgasa strza i tyle. A tutaj nie bardzo wiem jak to dziaa. Auto stao 9h na mrozie -9, wsiadem wcisnem sprzgo i start, a on bez namysu od razu odpali, nie powiem bo odpali piknie, ale nie zauwayem nigdzie symbolu spirali. Czy on ma wiece? Jeeli tak to jak je si uruchamia? Moe robi co le?
    2. To gupie ale... do czego jest przycisk w prawym regulatorze temperatury z napisem rest?
    3. jak powyej, co to jest TP jak jest wczone radio?
    4. Do czego suy TMC, raz si wieci na to, raz na czerwono.
    5. Czy to prawd, e wycieraczki przedniej szyby s rne tzn, lewa i prawa?
    6. Jak norm powinien spenia olej do mojego silnika? z VIN wychodzi, e mam M57T2

Pocztkujcy Uytkownik Awatar wm10589
    Doczy
    Sep 2016
    BMW
    E65 750i
    Skd
    Misk Mazowiecki
    Na wiekszo pyta odpowiedzi s na forum. Po prawej u gry jest opcja do wyszukiwania. Tu odp. na 2 pytanie
    http://7er.pl/showthread.php/48900-P...highlight=Rest

Vip Vip Awatar damned1
    Doczy
    Apr 2014
    BMW
    E65 745i
    Skd
    Wrocaw
    A najlepiej to sobie zamw na stronie bmw instrukcj do swojego auta. Przysyaj za darmo PDF na email.
    http://www.bmw.pl/pl/topics/offers-a...ed-models.html

Na wszystkie pytania znajdziesz tam odpowied.

Dowiadczony Uytkownik Awatar prezE32s
    Doczy
    Sep 2008
    BMW
    Byo 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skd
    Chojnw
    Sprzgo w E65? :D wciskasz hamulcec, naciskasz start i auto pali. wiece grzej momentalnie i jeeli nie s uwalone i silnik ma dobr kompresj to nie musisz ich specjalnie jak w starym Jelczu :) ja w Phaetonie V6 TDI przy obecnych mrozach wsiadam i pal od razu i auto pali od strzaa :)

Pocztkujcy Uytkownik Awatar DjAxel
    Doczy
    Oct 2016
    BMW
    E65 730d
    Skd
    Chorzw
    Blog
    2
    Hmmm u mnie w e65 730 d Jak jest mrz przy zapalaniu silnik odpala odrazu ale po 5 sekundach ganie , kontrolka podgrzewania wiec si nie wieci, jak odpalam drugi raz kontrolka wiec si zapala na dwie trzy sekundy i silnik odpala normalnie co nie tak ?

Vip Vip Awatar Dzuda
    Doczy
    Feb 2008
    BMW
    E32 ,E65 FL
    Skd
    Sandomierz
    1.Moesz sprbowa wcisn start bez hamulca i potem drugi raz z hamulcem wtedy odpali
    2.jak jest auto rozgrzane po wciniciu grzeje si w aucie
    3.dokadnie nie wiem ale to chodzi o stacje radiowe
    4. http://7er.pl/showthread.php/21664-T...k-co-to-znaczy
    5. Niby s oznaczone L i R .Jednak jak kupiem ostatnio Boscha za 200z kierowcy podskakiwala,zaoyem odwrotnie i jest git
    6.na pewno kto Ci odpowie,jeli nie to jutro zerkn w ksice serwisowej
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 10-01-2017 o 23:27

Dowiadczony Uytkownik Awatar Aldik
    Doczy
    Aug 2007
    BMW
    745 E65
    Skd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez DjAxel Zobacz posta
    Hmmm u mnie w e65 730 d Jak jest mrz przy zapalaniu silnik odpala odrazu ale po 5 sekundach ganie , kontrolka podgrzewania wiec si nie wieci, jak odpalam drugi raz kontrolka wiec si zapala na dwie trzy sekundy i silnik odpala normalnie co nie tak ?
    Jak na moje oko to nie powinien gasn.
    W E38 4.0d miaem tak e tylko w mega mrozy jak sta na dworze to na sekunde zapalia si na wywietlaczy informacja o grzaniu wiec i tyle.

Doczy
    Oct 2016
    BMW
    E65 730d
    Skd
    Chorzw
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Jak na moje oko to nie powinien gasn.
    W E38 4.0d miaem tak e tylko w mega mrozy jak sta na dworze to na sekunde zapalia si na wywietlaczy informacja o grzaniu wiec i tyle.
    I tak te powinno by. Jutro jestem umwiony z moim serwisantem i be∂zie robi bo jego zdaniem powinno by tak jak ty gadasz. A u mnie tak dziaa dopiero za drugim razem, jak by suczka prbowaa za pierwszym razem odpali bez grzania :-)

Dowiadczony Uytkownik Awatar Aldik
    Doczy
    Aug 2007
    BMW
    745 E65
    Skd
    Katowice
    Jak diesel odpali bez grzania to raz, e to powinno dugo trwa a dwa przez chwile powinien wtedy chodzi nierwno...

Doczy
    Oct 2016
    BMW
    E65 730d
    Skd
    Chorzw
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Jak diesel odpali bez grzania to raz, e to powinno dugo trwa a dwa przez chwile powinien wtedy chodzi nierwno...
    -25 mrozu, Becia staa 3 dni, zapalia bez grzania wiec za drugim obrotem rozrusznika czyli od strzau i silnik pracowa normalnie cicho i bez adnych zadawie. Jedynie przez 10/ 15 sekund z wydechu intensywny biay dym :-) Mao tego to dodam e nigdy nie zagrzewam Beci tylko odpalam i od razu jad. Becia stoi pod chmurk. Jedynie to na zimnym silniku nie daje od razu po garach :-)
    Ostatnio edytowane przez DjAxel ; 11-01-2017 o 17:01

Podobne wtki

1. [e38] 3.0 v8 automat kilka pyta nowego uytkownika:)
    Przez e4r5t w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 22:04

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •