Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 10

W±tek: Zatrza¶niête kluczyki wewn±trz samochodu. Jak otworzyæ?

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno

    Post Zatrza¶niête kluczyki wewn±trz samochodu. Jak otworzyæ?

    Witam. Taki trochê g³upi przypadek, ale zdarzy³o mi siê ostatnio zatrzasn±æ kluczyki w ¶rodku samochodu. Wcze¶niej, przed prac± jak zamyka³em samochód to wcisn±³em wszystkie cyple przy drzwiach i na koñcu wysiadaj±c wcisn±³em cypel od drzwi kierowcy i zatrzasn±³em drzwi. Pó¼niej otworzy³em po pracy samochód i znowu powciska³em te rygle. Wjecha³em do gara¿u i wysiadaj±c ³okciem wcisn±³em rygiel drzwi od kierowcy, trzasn±³em no a klucze zosta³y w ¶rodku...

    Mogê otworzyæ baga¿nik, mogê otworzyæ klapkê wlewu paliwa i to tyle. Ma kto¶ jakie¶ patenty jak siê dostaæ do ¶rodka? Alarmu nie mam. Centralny mam ale jakby na niego auto nie by³o zamkniête, tylko poprzez wci¶niêcie od ¶rodka rygli w 4 drzwiach. S³ysza³em co¶ o jakim¶ sposobie przez klapkê wlewu paliwa. Podobno tam jakie¶ kable od centralnego itd. Kto¶ co¶ podpowie? Dziêki za wszelkie rady.

  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    Czyli nie masz drugiego klucza, racja?
    Bezinwazyjnie, no prawie, mo¿esz otworzyæ auto je¿eli masz kieszonkowych rozmiarów osobê do pomocy, np. w postaci dziecka.
    Je¿eli masz worek na narty to pójdzie ³atwiej, je¿eli nie to musisz usun±æ perforowan± blachê na tylnej ¶cianie dzia³owej tak, ¿eby pomocnik móg³ siê przecisn±æ przez powsta³y otwór.

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno
    Niestety nie mam takiej osoby ;( sam siê te¿ tam w ¿aden sposób nie mogê zmie¶ciæ, a dziecko s±siadów te¿ jest za du¿e (za grube ;p )

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Nowiq
    Do³±czy³
    May 2012
    Posty
    252
    BMW
    e32
    Sk±d
    Hajnówka
    Kilka lat temu na parkingu supermarketu wycina³em szybkê w tylnych drzwiach w avensisie. Posk³ada³em na silikon i naprawi³em zamki, wk³adki od zamków, centralny itd. ¿eby wiêcej nie mieæ takich przygód. Wcze¶niej wiedzia³em, ¿e dzia³a tylko z pilota, ale to olewa³em, a¿ przesta³ pilot dzia³aæ :P Jak na filmach, w³o¿yæ sztywny drut miêdzy szybê i uszczelkê, albo nawet ¶ci±gn±æ uszczelkê i próbowaæ trafiæ na rygiel od drzwi i ci±gn±æ w górê.

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Sk±d
    Mielec
    Ja mia³em ten sam problem w e34
    Zbi³em t± ma³± szybê w tylnych drzwiach
    Monta¿ nowej jest dziecinnie prosta a i w ogóle nie droga... choæ jak masz warunki to spróbowa³ bym ja wyci±gn±æ ( jest na wcisk metalowe zaczepy) tylko ta listwa pomiêdzy szybami jest przykrêcana od ¶rodka.

  6. #6
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno
    Póki co wyci±gn±³em ozdobn± listwê chromow± z pod szyby kierowcy od zewn±trz i zrobi³a siê taka przestrzeñ oko³o 1cm. Mam endoskop usb z pod¶wietleniem, który siê mie¶ci w t± szczelinê, wiêc bêdê mia³ podgl±d na ¿ywo. Spróbujê drutem poci±gn±æ za rygiel od wewn±trz, w sensie tu pod boczkiem... mo¿e siê uda ;) jak nie to t³uczemy tyln± szybkê. Ciê¿ko siê wymienia drzwi tylne w e32? mam drugie pod kolor, bo moje mia³y przygodê...

  7. #7
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Kaszana
    Do³±czy³
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Sk±d
    Kluczbork
    Wystarczy kawa³ek sznurka... minuta roboty i masz otwarty samochód. Tylko je¶li wystaje ten cypelek i auto nie jest zamkniête z u¿yciem podwójnego ryglowania oczywi¶cie.

    Co¶ na przyk³ad tego: https://www.youtube.com/watch?v=d8qPA7EF_oo

    Pozdrawiam!

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno
    Kolego Kaszana niestety w przypadku 7er nie jest to takie proste ;) Jak bêdziesz wsiada³ do auta to spójrz jak± grubo¶æ maj± ramki szyb w drzwiach :) to nie tak jak na filmie, ¿e 1cm i finito ;) Próbowa³em ju¿ to zrobiæ ale ju¿ sporym wyczynem jest wcisn±æ sznurek przez uszczelkê ;p a jak ju¿ siê uda to pêtla jest z dala od rygla ;)

  9. #9
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Kaszana
    Do³±czy³
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Sk±d
    Kluczbork
    ¦rubokrêt, szmatka i trzeba podwa¿yæ. Mo¿e nawet w kilku miejscach. Najlepiej ¿eby¶ mia³ kogo¶ do pomocy.

    Lepsze to ni¿ szybê biæ chyba... przerabialem ostatnio tyle, ¿e w serii 3, sprz±tania w ... :)

    A praca sznurkiem wymaga wprawy, ¼le sobie przygotujesz na pocz±tku wêze³ to bêdzie pó¼niej lipa.

  10. #10
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Sk±d
    Szczytno
    dzi¶ po prawie 4h ciê¿kich nerwów w ruch poszed³ m³otek :)

    Okaza³o siê, ¿e bez poci±gniêcia za klamkê od wewn±trz, nie da siê otworzyæ tych drzwi. Podci±ga³em do góry rygiel, ale nic to nie da³o...

Podobne w±tki

  1. [skrzynia] E65 730D dziwny ha³as ze skrzyni biegów wewn±trz samochodu
    Przez twin7 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-11-2016, 22:49
  2. [wnêtrze] Zatrza¶niête drzwi w e66 mo¿e kto¶ poradzi.
    Przez remikm3bmw w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2016, 21:00
  3. Pomocy Pilne Zatrza¶niête kluczyki w baga¿niku
    Przez kazas4 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 21:14
  4. Zatrza¶niête drzwi e32
    Przez e32ma³y w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 13:18
  5. zatrza¶niête tylne drzwi
    Przez danmar100 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •