Strona 6 z 24 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 233

Wątek: Auto zdechlo podczas jazdy

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Sorry, ale co to za gwarancję masz, że liczysz na nowy silnik? Toż to cena nowego silnika z montażem plus demontaż starego będzie równa wartości sprawnego samochodu.

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    W Anglii można dokupić gwarantuje na używane auta a ja dodatkowo kupowałem auto z miejsca gdzie sprzedaja tylko bmw 2000 aut w jednym miejscu. I oferują gwarancje na lepszych warunkach. Nie mam przy sobie rizpiski co I jak ale oni pokrywaja do jakiejs kwoty dlatego tez pytam ile nowy silnik. Bo moze byc tak ze jezeli wartość naprawy przekracza ich maxymalny próg to oni to placa I automatycznie koncza gwarancję bo traktuja to jako koniec tego auta.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka

    Post

    W Niemczech na auta sprzedają czasami takie gwarancje, ale musiałoby naprawdę nierentownie się to zepsuć, a przy tutejszych kosztach roboczogodziny nie tak trudno to osiągnąć. U Łukasza, chyba na wyspach, też takie mogą być.

    Przykład - przed zakupem e66, byłem o krok od kupienia S500L W221 z wytartą zębatką rozrządu. W Polsce wycenili mi naprawę na 5.000zł (ASO Wróbel). W Niemczech... na 7.000EUR.

    Łukasz, jak masz jednak auto drugi rok, to poczytaj warunki gwarancji, bo jak ja się orientuję, to większość gwarancji w DE w drugim roku pokrywa tylko mniejszą część ogólnych kosztów.

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    No wlasnie ta maja gwarancja jest na innych warunkach ponieważ maja umowe z tym miejscem co kupiłem auto. Jak sprawdzalem kiedys warunki online to byly całkiem inne niz te co dostałem od nich. Mam opcje wyzsza niz oferuja dla osob ktore kupuja indywidualnie. To narazie bez znaczenia bo ja I tak musze zaplacic za dochodzenie co sie stalo ( to jest warunek I tego nie pokrywaja) warsztat później kontaktuje sie z nimi jak juz maja konkretnie co sie stalo I ile bedzie naprawa. No I podejmuja decyzję.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Fajna sprawa, u nas powoli też to wchodzi, co jakiś czas widać ogłoszenia aut z gwarancją a i kumpel jak kiedyś miał komis to coś o tym mówił, ale szczegółów nie znam niestety.

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Fajna sprawa, u nas powoli też to wchodzi, co jakiś czas widać ogłoszenia aut z gwarancją a i kumpel jak kiedyś miał komis to coś o tym mówił, ale szczegółów nie znam niestety.
    "VIP gwarant igła stan 100% polecam" :D

    załamałbym się jakby mnie tak auto zaskoczyło... dobrze, że nigdy nie wlałem castrola :D
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  7. #57
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    "VIP gwarant igła stan 100% polecam" :D

    załamałbym się jakby mnie tak auto zaskoczyło... dobrze, że nigdy nie wlałem castrola :D
    Haha no coś w tym stylu :) W każdym razie jak na razie pewnie to raczkuje tak może z czasem będzie jak na zachodzie :)
    Co do oleju, hmm zdania są podzielone, ale fakt, zmieniać trzeba max co 15 tyś.

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Skąd
    Międzychód/Międzyrzecz
    Nie no jeżeli chodzi o Castrola to raczej zdania nie są podzielone:P
    Ogólnie jestem w głębokim szoku czytając posty o tym co spotkało naszego nowego kolegę, niemniej jednak i tak będę się upierał, że łańcuch(nie mylić z łańcuszkiem) lepszy od paska...

  9. #59
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Też uważam, że łańcuch/łańcuszek/kieta jest lepsza, ale coraz więcej modeli ma je na tyle słabe że trzeba je wymieniac i to profilaktycznie. Plus że no co 200 a nie co kilkadziesiąt tyś km jak pasek.

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Skąd
    Międzychód/Międzyrzecz
    Z tego co tu niektórzy piszą wynika, że problemy rozpoczęły się wraz z modelami poliftingowymi, w których nie dość, że zamontowany w samochodzie łańcuch rozrządu jest cienki i nietrwały to jeszcze umiejscowiony w pobliżu skrzyni biegów. W starszych modelach łańcuchy wyraźnie dawały znać użytkownikowi o tym, że są rozciągnięte poprzez niezwykle specyficzne dźwięk, w nowych samochodach zrywają się podobno bezobjawowo...

Podobne wątki

  1. [elektryka] zapaliła sie podczas jazdy
    Przez marktds w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 15:42
  2. Auto przerywa podczas jazdy
    Przez edibmw7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-10-2015, 20:38
  3. [elektryka] Auto gaśnie podczas jazdy!
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 21:47
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 22:38
  5. dymi podczas jazdy
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •