Strona 18 z 24 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 233

Wątek: Auto zdechlo podczas jazdy

  1. #171
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    hahaha miro poszedłeś po bandzie :D

    A co do D4 jeden znajomy miał tą 4.2d i miała juz setki najechane (dokładnie niewiadomo ile :D ) A drugi miał od nowości i sprzedał jak miała ok 130 tyś i nic się nie działo . A i dodam, że oba chipowane i to nieźle, jedna na bank ok 400KM przedlift a druga ze 480 KM polift.

  2. #172
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Dlatego chyba warto zainwestować w nasze e65 i za wczasu wyeliminować usterki i na wszelki wypadek wymienić części które mogą zrobic spustoszenie w silniku i kieszeni. Mam wrażenie ze e65 jest ostatnia w miarę wykonana 7. Mówię tak po rozmowie ze znajomym który jeździ f01 i jedynie wygląd zewnętrzny skłonił go do zmiany ale jakością wykonania jest rozczarowany.

  3. #173
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Dlatego chyba warto zainwestować w nasze e65 i za wczasu wyeliminować usterki i na wszelki wypadek wymienić części które mogą zrobic spustoszenie w silniku i kieszeni. Mam wrażenie ze e65 jest ostatnia w miarę wykonana 7. Mówię tak po rozmowie ze znajomym który jeździ f01 i jedynie wygląd zewnętrzny skłonił go do zmiany ale jakością wykonania jest rozczarowany.
    No i o tym właśnie mówię cały czas. Dokładnie mam to samo zdanie. Nie wszystko złoto co się świeci.

  4. #174
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ale ze złotem w ręku jakoś przyjemniej - nawet matowym :D

  5. #175
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Lubię Cię Janku za Twój optymizm i poczucie humoru. Jesteś bardzo pozytywnym facetem.

  6. #176
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Sarkazm nie dodaje Ci uroku :D


    Apropo innych marek. Mam wlaśnie w garażu CL500 z 99r, przebieg to 50tyś, a fotel przetarty, roleta tylnej szyby nie działa, przetwornica xenon padła, coś zgrzybi pod maską, wieje coś gdzieś, nie działa ogrzewanie. Hmm auto bezwypadek a i tak czeka mnie sporo pracy aby wyglądało na przebieg który ma ! Z tego co wiem to juz jakiś czas spędził w warsztatach czyli coś trzeba było robić już przy nim. Fakt tuv w de pare dni temu dostał na dwa lata, ale mimo wszystko. Nawet kiera drewno-skóra jakoś taka wyrobiona.
    To tak mówię dla tych co uważają że dobre auta skończyły się w latach 90tych i przebieg ma znaczenie.
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 19-01-2017 o 00:01

  7. #177
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    No ale niestety takie czasy wszystko poszło w złym kierunku. To samo z elektronika wszystko jest zaprogramowane ile ma wytrzymać maxymalnie.

  8. #178
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Mam wrażenie ze e65 jest ostatnia w miarę wykonana 7. Mówię tak po rozmowie ze znajomym który jeździ f01 i jedynie wygląd zewnętrzny skłonił go do zmiany ale jakością wykonania jest rozczarowany.
    Dokładnie tak samo na forum pisali o e38 jak zaczęły się pierwsze usterki w e65 :)

    Nie martw się, za jakiś czas tak samo będą pisać o serii F w stosunku go G :)

  9. #179
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Apropo innych marek. Mam wlaśnie w garażu CL500 z 99r, przebieg to 50tyś, a fotel przetarty, roleta tylnej szyby nie działa, przetwornica xenon padła, coś zgrzybi pod maską, wieje coś gdzieś, nie działa ogrzewanie. Hmm auto bezwypadek a i tak czeka mnie sporo pracy aby wyglądało na przebieg który ma ! Z tego co wiem to juz jakiś czas spędził w warsztatach czyli coś trzeba było robić już przy nim. Fakt tuv w de pare dni temu dostał na dwa lata, ale mimo wszystko. Nawet kiera drewno-skóra jakoś taka wyrobiona.
    To tak mówię dla tych co uważają że dobre auta skończyły się w latach 90tych i przebieg ma znaczenie.
    Zobaczysz,że jeszcze będziesz musiał pchnąć jej licznik do przodu bo jej nie sprzedasz :) Będziesz pionierem bo chyba nikt jeszcze nie kręcił w tę stronę :)
    Ostatnio edytowane przez ARIE(L) ; 19-01-2017 o 09:15

  10. #180
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    Dokładnie tak samo na forum pisali o e38 jak zaczęły się pierwsze usterki w e65 :)

    Nie martw się, za jakiś czas tak samo będą pisać o serii F w stosunku go G :)
    Wyjąłeś mi to z ust :)

Podobne wątki

  1. [elektryka] zapaliła sie podczas jazdy
    Przez marktds w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 15:42
  2. Auto przerywa podczas jazdy
    Przez edibmw7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-10-2015, 20:38
  3. [elektryka] Auto gaśnie podczas jazdy!
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 21:47
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 22:38
  5. dymi podczas jazdy
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •