Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 233

Wątek: Auto zdechlo podczas jazdy

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Nie znam sie na tym kompletnie ale to czasami nie jest tak ze oni nie zmienili numerów tylko dlatego ze ciagle jest to taki sam łańcuch nic nie zmieniony tylko dostawca inny? Jeżeli by zmienili numery to teraz raczej jakaś akcje serwisowa by musieli zrobic bo problem sie pojawił po 2005r. A tak nie ma problemu bo numer jest ten sam i cześć niby tez.

  2. #102
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dajcie sobie wszyscy powiedzieć ,że czymś coś jest nowsze a tym bardziej ekologiczne to jest zrobione z gówna i papieru toaletowego. To się ma zepsuć i tyle.
    Era prawdziwych silników i samochodów już dawno się skończyła. W sumie tak jest ze wszystkim nie tylko z motoryzacją.
    Obstawiam ,że taki Hyundai ma dużo lepszą trwałość podzespołów jak Europa. Kia ,Hyundai oni sie na razie starają bo zdobywają rynki i awaryjność w tych autach jest znikoma.
    Dla mnie osobiście Hyundai Genesis to czarny koń jeżeli chodzi o samochody nowoczesne.

  3. #103
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril
    Ryzykowne stwierdzenie miro :) Muszę zapytać. Wybrałbyś tego Hyundai'a z 2015 czy F01 o zbliżonej cenie?

  4. #104
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Hmmmm Widziałem go,dotykałem ale nie jezdziłem nim więc nie umiem Ci Zbichu jednoznacznie odpowiedzieć ale powiem tylko tyle ,że zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie.
    Obstawiam chyba jednak ,że wybrałbym Genesisa bo era prawdziwych BMW się już skonczyła. Został tylko znaczek ze śmigłem. Będę jezdził moją E65 ile się da bo każdy następny nowszy to nie znaczy lepszy. Może ładniejszy ,ale czy wolisz dobry cukierek bez opakowania czy niesmaczny ładnie opakowany ?

  5. #105
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja bym też najchętniej jeździł ciągle e65 bo daje mi to czego chce, ale co wsiąde to jakiejś Fki to mi zaraz przychodzi ochotą taką mieć i tylko myśl o ciągłych naprawach mnie trzyma od zakupu, bo kasa juz dawno jest na nią, ale jak potem mam się wnerwiać to dziękuje. A ja taki jestem, że każda duperela mi wadzi a i w e65 idealnie nie jest, tu klapa się nie odmyka, tu drga kiera bóg wie czemu, tu uszczeleczka cieknie, ale to wszystko jest nic w porównaniu z akcjami jakię są własnie w F czyli wymiana skrzyni, wymiana silnika itd itp.
    Miro ma racje, Hyundai, kia itd itp stają się dobrymi markami ! Sąsiad ma Kia i chwali sobie, a robi naprawdę sporo km, siostra ma Velostera i też zapiernicza.

  6. #106
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    49
    BMW
    E65
    Skąd
    Bolanda
    Zabiore głos chyba pierwszy raz
    Na forum
    Postanowiłem i postanowione
    Pod koniec stycznia zjawia sie e65 troche za duże auto jak dla mnie , ale po przejechaniu kilku kilometrow zrobilo na mnje wrazenie - pozytywne
    I tytaj jest ale
    Ale mysle jak poprzednicy ze kia i hiundai czy jak tam to sie pisze niezle samochody , mialem do czynienia z kia picanto automat słuchajcie na swiatłach rondach ma ten skurczybyk ma niezle przyspieszenie.
    z konsumpją jest gorzej bo to 1,2 bez turbo tzw. Lołsajz a palił 6-7,8 no 6-8 na 100km
    Jak jechalem dlugo 120km/h to 9l/100km plus klima
    Wiec bez fajerwekufff
    Bylo sympatycznie
    Uwazam ze samochody mają jeździc a jakim to juz kwestia gustu i komfortu
    Teraz jezdze e36 kombi 325 tds i wszyscy krzyczeli ze zaraz blok peknie a to blok peknje a na pewno pęknie blok
    Samochod ma ok 420tyś i zrobilem nim 170 tyś i blok nie pęknął pompa nie kĺęknęła w/g tzw znafcuf
    Pyrkam sobie 120-130 na autostradzie w miescie jade regulaminowo
    Dobra bo chyba zaczyna nie ten wątek , kończe nie zanudzam
    Moderator nie śpi

  7. #107
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Moderator spi ale jak rano wstanie to się za łeb chwyci
    Kupuj E65. Za duże może być zawsze ale za małe nigdy. Zapytaj każdej kobiety jak mi nie wierzysz
    Sorry za mały OT

  8. #108
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    49
    BMW
    E65
    Skąd
    Bolanda
    Zabiore głos chyba pierwszy raz
    Na forum
    Postanowiłem i postanowione
    Pod koniec stycznia zjawia sie e65 troche za duże auto jak dla mnie , ale po przejechaniu kilku kilometrow zrobilo na mnje wrazenie - pozytywne
    I tytaj jest ale
    Ale mysle jak poprzednicy ze kia i hiundai czy jak tam to sie pisze niezle samochody , mialem do czynienia z kia picanto automat słuchajcie na swiatłach rondach ma ten skurczybyk ma niezle przyspieszenie.
    z konsumpją jest gorzej bo to 1,2 bez turbo tzw. Lołsajz a palił 6-7,8 no 6-8 na 100km
    Jak jechalem dlugo 120km/h to 9l/100km plus klima
    Wiec bez fajerwekufff
    Bylo sympatycznie
    Uwazam ze samochody mają jeździc a jakim to juz kwestia gustu i komfortu
    Teraz jezdze e36 kombi 325 tds i wszyscy krzyczeli ze zaraz blok peknie a to blok peknje a na pewno pęknie blok
    Samochod ma ok 420tyś i zrobilem nim 170 tyś i blok nie pęknął pompa nie kĺęknęła w/g tzw znafcuf
    Pyrkam sobie 120-130 na autostradzie w miescie jade regulaminowo
    Dobra bo chyba zaczyna nie ten wątek , kończe nie zanudzam
    Moderator nie śpi

    Zaczekja Miro bo dwa razy juz odpowiedzialem to juz mam pozamiatane
    Tak taak e65 bedzie nastepne , chociaz jakieś e90 chcialem ale opatrznosc kazali e65
    I co ma m zrobić ?
    Teraz to już wylatuje za ten wpis
    No to było miło Was spotkać
    Czołem ale dyche wziołem


    Edytuj posty!!!!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 18-01-2017 o 00:44

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka

    Post

    Chłopaki, Koreańce??? Chyba tym nie jeździeliście... Niby nie ma co się tam psuć, bo auta są relatywnie proste w budowie, ale prostota też nie do końca jest dobra. Inna sprawa, że każdy model też ma sporo błędów kontrukcyjnych, ale o tym później.

    Miałem ostatnio Kię Ceed jako auto służbowe i przy 140km/h trudno to na drodze utrzymać, że już nie powiem, że gadać normalnie można. Właścicieli tych aut nie ma co słuchać, bo ich zdanie jest mało wiarygodne. Zapytać można, ale kogoś, kto to miał i jeździ dzisiaj czymś innym. Mi osobiście jakość materiałów w tych autach w ogóle nie pasuje, a po kilku latach niestety wszystko się tłucze.

    Co do wpadek, to jest tego też bardzo dużo - od wadliwych wtryskiwaczy i zatykających się odm, po jakieś cyrki z "doskakującą dupą" w autach 4x4. Do tego dochodzi mega słabe zawieszenie. Fora Koreańców nie są tak powszechne, jak nasze - maniaków koreańskiej marki jest mało i dlatego mało kto rozpracowuje ich problemy. Najlepszym przykładem jest wpadka policji z tą marką. W Wałbrzychu na placu stoi tego multum; nowe samochody! Jak to mój kumpel powiedział "Passaty i Skody dają radę, a Kijanka jak wyjeżdża, to już laweta się pod komisariatem ustawia w oczekiwaniu na koniec zmiany". Przeważnie jedna jest na chodzie, reszta w serwisie, po czym jest wymiana.

    Poza tym... Nie schodźmy do porównywania Ceed'a z e65. Ceed'a można co najwyżej do e36 porównać - ten sam poziom zaawansowania i wyposażenia. Nie to, żebym bronił BMW, bo jest to samochód, który sprawiał mi dużo więcej niespodzianek, niż mój poprzedni Ford Mondeo, który miał podobny przebieg i był tylko 5 miesięcy młodszy.

    lukassolski, co jeszcze do wymiany miałeś poza łańcuchem, ślizgami i napinaczem?
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 14-01-2017 o 16:08

  10. #110
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    [...]
    lukassolski, co jeszcze do wymiany miałeś poza łańcuchem, ślizgami i napinaczem?
    Ślizgi, napinacze i łańcuch to Luke będzie dopiero miał do wymiany.... w tym silniku co go teraz włożyli do auta :P

Podobne wątki

  1. [elektryka] zapaliła sie podczas jazdy
    Przez marktds w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 15:42
  2. Auto przerywa podczas jazdy
    Przez edibmw7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-10-2015, 20:38
  3. [elektryka] Auto gaśnie podczas jazdy!
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 21:47
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 22:38
  5. dymi podczas jazdy
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •