Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zmiana nawigacji Business na Professional

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    10
    BMW
    E65
    Skąd
    Wrocław

    Post Zmiana nawigacji Business na Professional

    Witam wszystkich,
    Mam e65 z navi typu Business i nie bede ukrywal, ze marzy mi sie navi typu Professional. Stad kieruje pytanie czy oprócz wymiany wyświetlacza i bodajże kodowania (inpa) trzeba jeszcze coś więcej grzebać?
    Dodatkowo by nie rozwijać drugiego wątku, nie mam czytnika od navi w aucie bynajmniej dostaje komunikat: Not Available- czy dokupienie czytnika rozwiąze sprawę? (sam czytnik wystarczy czy wiązkę jakąś też trzeba dokupić?)

    Pozdrawiam wszystkich!

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Na początek to musiałbyś sprawdzić czy posiadasz w bagażniku wiązkę do czytnika nawigacji.

    Uderz może do jednego z adminów(Greg). Zajmuje się nawigacjami i bywa we Wrocławiu(bądź na A4). Myślę, że mógłby pomóc
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    10
    BMW
    E65
    Skąd
    Wrocław
    Mhm wydaje mi się, że jako takowo wiązki nie mam, no chyba, że to takie dziabole to jest ta ów wiązka:


    Zakładając, że jej nie ma to jak takową dostać? - na allegro posucha totalna.

    Dzieki, za skierowanie do Greg'a, postaram się do niego uderzyć z zapytaniem.

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Do czytnika NAVI w bagażniku idzie też światłowód. Na Twoim zdjęciu go nie widać niestety.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    10
    BMW
    E65
    Skąd
    Wrocław
    Kurcze nie widze ani wiązki ani światłowodu na aledrogo. Te części są dostępne w drugim obiegu? czy raczej ciężko o ich dostępność?
    Ostatnio edytowane przez kogutu ; 19-11-2016 o 10:04

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    10
    BMW
    E65
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Do czytnika NAVI w bagażniku idzie też światłowód. Na Twoim zdjęciu go nie widać niestety.
    Damned1 Czy to chodzi o dokładnie tą wiązkę: http://allegro.pl/bmw-uchwyt-nawigac...9.html#thumb/3 ?

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez kogutu Zobacz posta
    Damned1 Czy to chodzi o dokładnie tą wiązkę: http://allegro.pl/bmw-uchwyt-nawigac...9.html#thumb/3 ?
    Tak, tylko obcięty światłowód nic Ci nie daje. Musiałbyś byś mieć narzędzia do jego zarobienia.

    Najlepiej byłoby podjechać do kogoś, kto rozbiera takie samochody na części i samemu zdemontować sobie fragment instalacji z bagażnika. Jeśli faktycznie jej nie masz. Musiałbyś dokładnie poszukać u siebie czy nie masz takich dwóch wtyczek jak na zdjęciu z aukcji. Może są schowane pod boczkiem bagażnika
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #8
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez kogutu Zobacz posta
    Damned1 Czy to chodzi o dokładnie tą wiązkę: http://allegro.pl/bmw-uchwyt-nawigac...9.html#thumb/3 ?
    Sorki, nie zauważyłem, że pisałeś. Jest tak jak Cursor napisał. Czarna wtyczka na aukcji jest ze światłowodem. Poszukaj, czy nie masz ich gdzieś pochowanych. W przeciwnym wypadku może być problem, bo dospawanie (dosłownie) brakującego światłowodu będzie nie lada wyzwaniem.

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Popytaj BOSS ----moderator o części.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Podobne wątki

  1. [navi] Aktualizacja nawigacji professional e65
    Przez duchu w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-10-2022, 10:56
  2. [audio/video] NAVI E65 - zmiana z business na profesional
    Przez Binio-LODZ w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:53
  3. [elektryka] Zmiana Nawigacji i zmieniarka na MP3
    Przez tygrysek2002 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2011, 10:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •