Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: E66 760Li Goczałkowice-Zdrój

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Hahaha Raczej się nic innego nie spodziewałem. @ALDIK może się w końcu obudzisz i zrozumiesz jakie są realia w tej kategorii aut. Handlowanie jakimiś pierdociplami nie możesz porównywać do tego segmentu samochodów. Jak to mówią :"Tanie mięso psy żerą"

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk

    Post

    Najbardziej wk#rwia mnie w tym wszystkim gadanie ludzi - panie igła, bez wkładu itd. Akurat w tym przypadku to luz bo mialem po drodze, no ale jakbym jechal to oglądać 400km to bym ten samochód na miejscu w gratisie zezłomował. Byłem oglądać jeszcze jedną e65 745Li za 25k w komisie w Będzinie - nie była najgorsza ale kolejny raz potwierdziła się teza że 'Będzim to stan umysłu' - pracownik komisu, mimo że dość sympatyczny,to wyglądał jak żul spod biedry i czuć było od niego wyraźną woń alkoholu.. takiego wczorajszego. I generalnie niezabardzo ogarniał co się dzieje. Ale auto, mimo że usa to powiem szczerze bardzo zacne http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6yE4vN.html . tak z moich pobieznych oględzin - nie jezdzilem bo juz ktoś po nie jechal umowiony, sprzedalo sie w 1 dzień tak więc chyba da się kupić e65 za 2x k pln. Wiadomo, to są już stare kible, w dodatku skomplikowane i niezbyt trwałe także to wszystko będzie wymagało nakładów, nie ma się co łudzić i stawiać tez że jak kupisz za 40 to pewniak a za 25 to złom. Te 2 auta to najlepszy przyklad - 745 jest 10k tansza i jakieś 100x lepsza. Różnie bywa.
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 12-11-2016 o 14:49

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    dobrus, takie gadanie "igła" to niestety przez to że ludzie jak tylko usłyszą chociażby,że trzeba koła napompować to już odpuszczają - chcą być niestety okłamywani. Mam inne źródła dochodu niż tylko handel więc nie ściemniam i czasami jak koło mnie ktoś siedzi i słyszy jak z nimi gadam to się dziwi, że w ogóle coś sprzedaje, że w ogóle nie zachęcam.

    Miro drogi :) Nie ucz ojca dzieci robic ;) Nie uważam sie za mega eksperta, ale .. uwierz na słowo, cena nie zawsze jest wyznacznikiem stanu ;) Nie jedne naprawde fajne auta miałem i widziałem kupione za grosze. A i wiele widziałem kupionych drogo a i kibli :) Na forum jest też wielu którzy kupili tanio i się cieszą, sporadycznie ktoś się przyzna, ale podejrzewam że większość trzyma to w tajemnicy :) A Ci co piszą, że trzeba dać dużo za dobry stan to Ci którzy myśłą o przyszłości, że niedługo będą chcieli sprzedawać swoje :)

    Zresztą sorry za OT :)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja nie twierdzę ,że za 40 tysi to musi byc igła. Ja tylko twierdzę ,że jak ktoś ma uszanowane ,dofinansowane i ogarnięte auto w ori lakierze to nie ma mu się co dziwić ,że chce za niego drożej niż za auto w stanie zaledwie dostatecznym lub nawet nie . Ja wiem jakie sa realia na rynku i wcale mnie to nie zdziwiło jak @Dobrus opisałeś tą z Goczałkowic natomiast ta z Będzina ......no cóż ....Albo było w niej coś co dopiero wyjdzie albo była to faktycznie nie lada gratka. Nie mówię....czasami się zdarza.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ale to czasami to właśnie wyłapują głównie handlarze :) Dlatego musisz mi uwierzyć tylko na slowo :)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Aaaaa.....w to to Ci Janku akurat wierze. Siedzą handlarze non stop w necie i tylko czekają na okazję.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Zgadza się Aldik mi tez kilka aut zawineli sprzed nosa a później stały kilka tys drożej oczywiście igiełki.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    tez myślę, że coś tam z nią moglo byc nie teges.. dlatego nie ciśnieniowałem się. rocznik oczywiscie 04 a nie 05, pokretlo idrive nie dzialalo (albo sam idrive się zwiesił), na wyswietlaczu jezyk francuski.. z tylu monitor nie swiecil w ogole, nie wiem moze trzeba go jakos specjalnie wlączyć. oslona pod silnikiem cala mokra - gdzieś tam się coś lało. No i tak jak mówię nie jeździłem. na wolnych obrotach silnik fajnie chodzil, skrzynia nie szarpala przy wrzucaniu biegów, buda mimo że usa bardzo zdrowa, wnętrze też bardzo ladne. Tyle mogę powiedzieć. Ogólnie jak tak patrzę na obraz e65 w miarę upływu lat to niezbyt się to różni pod względem stanu zachowania od obśmiewanego W220.. no, może poza tym że tak nie gnije.
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 12-11-2016 o 15:26

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    E65 a przynajmniej 4,4 zawsze gdzieś leje, juz nie jeden wyciek usuwałem, tu z dekla tu znów z dekla tu z drugiego dekla tu z mocowania alternatora tu z vacum tu z nów z vacum i k..a znów z vacum o i przestało z vacum o to ze zbiorniczka o i znów ze zbiorniczka o i kurek nowy o i z maglownicy o i nadal z maglownicy o i juz 4 lata z maglownicy :D :) Zacząłem to zlewać i naprawiam tylko jak juz mi kapie na podłogę w garażu, ale juz widzę to marudzenie jak będę sprzedawać :)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Aldik ,oddasz za 15 tys tyle ile jest warta no i przynajmniej bedzie sprawiedliwie no i według Twojej wizji ,że e65 tyle powinna kosztować i będzie dobrze
    Bedzie to przynajmniej uczciwe i to jest to o czym cały czas mówię. Schrotty powinny mieć swoją cenę a porządne uczciwie zadbane swoją.
    Też miałem e65 z N62 i był suchutki jak pieprz więc nie mów ,że każda 4.4 gdzieś leje. Była aż dwa dni w ogłoszeniu.

Podobne wątki

  1. Jastrzębie-Zdrój - E65 do obejrzenia - odpłatnie
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 13:35
  2. [E65/66] Ktoś w okolicach Jastrzębia Zdrój?? :) 750 z gazem
    Przez Wierzbik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-10-2014, 22:57
  3. 7 do sprawdzenia- Busko- Zdrój
    Przez sennapowieka w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-02-2013, 15:47
  4. Prosba o ocene, obejrzenie auta w Jastrzębiu Zdrój
    Przez deim-s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 22:56
  5. BMW 740i + gaz Goczałkowice-Zdrój
    Przez minipk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •