Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [ pozostale] Krytyka E38 ??

  1. #1
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    [ pozostale] Krytyka E38 ??



    Co wam sie nie podoba w E38? co trzeba/mozna by ulepszyc/poprawic?


    Wiem ze temat troszeczke kontrowersyjny bo oczywsicie wiadomo ze BMW serii 7 to absolutny ideal samochodu :D jednak jak to mowia "nie ma rozy bez kolcow"...

    Osobiscie uwzam ze w wersjach bez EDC dokuczliwy jest brak stabilizacji tylnej osi (podobno wersje US maja stabilizator w serii, niestety europejskie nie).
    Biorac pod uwage szerokosc auta, rozstaw osi itp na zakretach przy wiekszej
    predkosci prowadzi sie jak na standard BMW (inne auta nie maja oczywiscie porowania do BMW ;) ) mowiac delikatnie... slabo


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #2

    Re: Krytyka E38

    Cytat Zamieszczone przez boss740i


    Co wam sie nie podoba w E38? co trzeba/mozna by ulepszyc/poprawic?


    Wiem ze temat troszeczke kontrowersyjny bo oczywsicie wiadomo ze BMW serii 7 to absolutny ideal samochodu :D jednak jak to mowia "nie ma rozy bez kolcow"...

    Osobiscie uwzam ze w wersjach bez EDC dokuczliwy jest brak stabilizacji tylnej osi (podobno wersje US maja stabilizator w serii, niestety europejskie nie).
    Biorac pod uwage szerokosc auta, rozstaw osi itp na zakretach przy wiekszej
    predkosci prowadzi sie jak na standard BMW (inne auta nie maja oczywiscie porowania do BMW ;) ) mowiac delikatnie... slabo

    popraw mnie jesli sie myle ale wydaje mi sie ze wszystkie e38 mają stabilizatory z tyłu!!
    co mi sie nie podoba w e38 a szczegolnie w 750i?? mysle mysle i....... juz wiem ... cena paliwa (22.3 po miescie :)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Jakość odbioru TV w Polsce jest lekko mówiąc żenująca!

    Audio, które na poziomie cen tego auta w latach jego produkcji, jest bardzo mizerne! Nie wspominam już o wersjach bez DSP bo tam jest tragedia.

    Podłokietnik z telefonem który ciągle wyłączam przypadkowo,

    PIXELE w liczniku i klimatroniku

    U mnie jeszcze dodatkowo przednie zawieszenie które już po wymianie praktycznie wszystkiego dalej stuka.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    audio, plastiki lamiace sie przy fotelach (choc ja mam cale ale juz pare razy krzyczalem aby uwazali ((ps mam na to patent opisze w zrob to sam :-) )) pixele, i telefon ktory wlaczam i wylaczal lokciem, domykanie szyb ze trzeba trzymac przycisk na pilocie, padajace wentylatory klimy, szchowek na kasety magnetofonowe i ogolnie ze w bmw nawet z 2003r (mowa np o e46 czy nawet u ojca w e39) jest kaseta zamiast CD!!! porazka, niewiem czy w BMW wszyscy kaset sluchają, ogolnie slaba elektryka( MB w140 wychodzi o niebo lepiej) no i np audi A8 z tego roku jest lepiej wyciszone, ja niemowie ze e38 jest glosnie tyle ze jechalem z kumplem a8 z 95r i przy 160km/h slychac jak mucha lata w srodku

  5. #5
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: Krytyka E38

    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania

    popraw mnie jesli sie myle ale wydaje mi sie ze wszystkie e38 mają stabilizatory z tyłu!!
    co mi sie nie podoba w e38 a szczegolnie w 750i?? mysle mysle i....... juz wiem ... cena paliwa (22.3 po miescie :)
    Niestety E38 stabilizatora nie maja- E32 "leza" duzo lepiej w zakretach...
    Co do spalania- no coz kupujac 750i trzeba byc przygotowany na to ze spala minimalnie wiecej jak 8L z hakiem/100km :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Elektryka to porażka ale jak na 12 lat w moim aucie to nie jest tak do końca źle , to ,ze platiki na fotelach sie łamią to chyba norma , wszystkie ozdobne listwy chyba lubią rdzę szczególnie te dolne na drzwiach ale ile można od nich lat służby oczekiwać no i ta nieszczesna uszelka na obramowaniu chromowanej listwy za tylnymi drzwiami ... czy ktoś ma ją całą i tak w ogole to po co ona jest ??

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja ja wywalilem, poprostu, i jak ktos niewiem to niezobaczy :-)

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    to kiedy znajdziesz czas aby u mnie zaprawki porobić ?? było by miło przed zimą jakiś wolny dzień ja ci moge coś w zamian przy samochodzie porobić ... np. uprać w środku bo mam fajny stuff do czyszczenia a ty mi wady budy porobisz co ty na taki układ ?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    Jakość odbioru TV w Polsce jest lekko mówiąc żenująca!

    Audio, które na poziomie cen tego auta w latach jego produkcji, jest bardzo mizerne! Nie wspominam już o wersjach bez DSP bo tam jest tragedia.

    Podłokietnik z telefonem który ciągle wyłączam przypadkowo,

    PIXELE w liczniku i klimatroniku

    U mnie jeszcze dodatkowo przednie zawieszenie które już po wymianie praktycznie wszystkiego dalej stuka.
    hehe to samo wszystko niby ok, amorki w porządku, wachacze wymienione a stuka.
    Konia z rzędu temu kto znajdzie. trzech diagnostów i nic.
    W telefonie natomiast wybieram wciąż jakiś numer więc wsiadając wyłączam go.
    Teraz już wiem dlaczego kiedy kupowałem auto - telefon był w schowku. A propos podłokietnika. Ciekawe co jest w podłokietniku pod telefonem bo moim zdaniem marnuje się tam kupa miejsca. Chyba że o czymś nie wiem i cosik się tam coś otwiera.
    Nie ma sms na wyświetlaczu, fonia jest (o zgrozo) mono z urządzenia zewnętrznego,

    Nie podobaja mi się chyba już tylko moje lampy tylnie (stary typ) przednie i boczne kierunki (też stary typ) - wszystko z pomarańczą.
    Nie podobają mi się zamienniki Depo do których jestem zrażony ale w końcu się przemogę i zrobie jak należy.
    Nie podobają mi się niskiej jakości akcesoria dodatkowe (np. ringi) które jakością zupełnie nie pasują do tego auta.

    Dzisiaj w porównaniu do A8 (moja wcześniejsza fascynacja) mogę powiedzieć co dopiero w Audi to mi się nie podoba:
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nietrzeba, ja tez mam fajny srodek do mycia, kolega pracuje teraz w myjni gdzie zajmuja sie profesjonalnie pranie i ma preparat ktory zmyje wszystko, a najszmieszniejsze ze jak go nierozcienczysz to zmyje nawet ty napisy z szyb (oznaczenie itp to w roku wiesz o co chodzi) chemia zejebis..a juz auto i podsufitowka jak nowa, plastiki nowka, ma tego z 5 litrow, wlewasz do buteli po Mr Musle pryskasz, sciereczka a jeszcze lepiej pozniej odkurzaczem i mozna jesc z podlogi, a co do zaprawek to masz miejsce gdzie to zrobic??? w sumie mozemy umnie w garazu, dorobienie farby 40zl a reszte ja mam, aby niewylazilo to miejsca juz po wyszyszczenie oblutujemy cyną aby niebralo, a co do lakierowania to wiesz, slad napewno jakis bedzie tam przy klapce od paliwa, a dol drzwi to nawet niepoznasz chodzi o to aby nierobic plamy na duzej powierzchni a konczyc "cieniowac" na rantach itp, 2 wieczory i zrobione, zrobimy fotoleracje o podpowiemy dla chlopakow jak to zrobic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •